MONACO, Yv.blok 33 ongetand, cat.wrd. .470
More...Starting price: € 50,00
OOSTENRIJK, betere series postfris op Hawidkaarten met 101/04 (blokken van vier), 468/87, 494/97, 512/17, 524/29, 545/50, 596/612 en 893/926
More...Starting price: € 350,00
OOSTENRIJK, uitsluitend betere nrs. en series gebruikt op insteekblad, waarbij 175, 518/23, 545/50, 551/54
More...Starting price: € 300,00
POLEN, 4 poststukken van Zwitserse Interneringskampen: Churwalden, Büttisholz, Lommis en Rickenbach, 1 brief van Poolse Strijdkrachten in Frankrijk, alsmede enkele brieven van Poolse Post in W.O.-II, Censuur etc.
More...Starting price: € 100,00
TWEEDE WERELDOORLOG. 16 Europese Rode Kruisstukken w.o. uit Polen, Sovjet Unie, formulieren, enveloppen, briefkaarten, via RK doorgezonden kamppost, etc.
More...Starting price: € 250,00
POLEN, blok 2, 25Gr. donkerbruin, getand en postfris, blok 3, 50Gr. blauw, ongetand en z.gom, en blok 4, 1 Zl. zwart, getand en postfris, alle drie met variëteit: Zonder Randbedrukking! Zeldzaam!
POLEN - Port Gdansk, Oberschlesien, M-Litauen en Generalgouvernement o/* op blanco bladen
POOLSE Post in de Levant, Mi.nrs.1/12 en I/VII ongebruikt op albumblad .2440
More...Starting price: € 150,00
PORTUGAL, blok 5 en blok 11 beide 5x postfris, (Mi.1650,=) enkele blokken met lichte bemerking
RUSLAND EN GEBIEDEN 1865-1994, o/*/** kleine verzameling op insteekbladen. Zhcw!
VATICAAN 1929-1952, */** betere series op 4 insteekkaarten, w.b. 39/44 (Provisoriën) ongebruikt, 45/50, 51/58, tevens 161/62 en 185/86 in postfrisse blokken van 4, en blok 1(4x)
More...Starting price: € 500,00
VERENIGD EUROPA ca. 1956-1996, ongetande uitgiften, speciale velletjes, Epreuves en variëteiten van Frankrijk, Monaco en iets div., alles in luxe postfrisse kwaliteit. Zeer hoge cataloguswaarde!
More...Starting price: € 1.000,00
VERENIGD EUROPA Joegoslavië, postfrisse verz. variëteiten zoals ongetande series en velletjes, kleurafwijkingen, zegels met missende druk, velletjes in andere kleuren of zonder controlenrs., proefvelletjes, etc., etc. Vele ex. zijn gekeurd dan wel voorzien van BPP-certificaten. Uitzonderlijke koop met enorme waarde!
VERENIGD EUROPA, Proefdrukken, Essays, variëteiten zoals ongetande uitgiften, gedeeltelijk ongetand of versneden, missende kleuren, zwartdrukken, ontwerpen etc., etc., van met name Oost-Europese landen. Veel van dit materiaal staat zeer hoog genoteerd in Michel en div. uitgiften slechts vermeld als -.-, waardevolle koop!
VERENIGD EUROPA: Azerbadjan en Georgië 1999-2004, ongetande siervelletjes, zeer hoog of soms niet genoteerd in Michel. Mooie koop met hoge waarde!
VERENIGD EUROPA: Kroatië, Servië, Montenegro, en overige Balkanstaten ca. 1961-2006, postfrisse variëteiten zoals ongetande series en velletjes, misdrukken, kleur- e.a. afwijkingen. Veel van dit materiaal staat in de Michel uitzonderlijk hoog gewaardeerd of is soms in het geheel niet van waardering voorzien. Uitzonderlijke koop met zeer hoge waarde!