INDONESIË 1945-1949, o/*/**. Weense en Philadelphia Drukken in grote verscheidenheid, getand en ongetand, typen, blokken, in aantallen, gestempeld, ook op enveloppen (maakwerk, o.a. met stempel Saeson), etc. alsmede Republik zegels in aantallen uit Java-serie 'Revolutian issue' DN nrs. 028/040, in 3 insteekboeken en rondzendboekje
More...Starting price: € 250,00
INDONESIË 1945-1949, o/* verzameling Java en Sumatra met een grote diversiteit aan opdrukken, variëteiten, definitieve uitgaven, mogelijk aardige stempels, enkele proeven, etc. in 2 dikke insteekboeken (voorzichtig openen!). Prachtig object om dit verzamelgebied te gaan opzetten of uitbreiden!
More...Starting price: € 1.000,00
INDONESIË 1945-1949, o/*, doublettenverzameling Java en Sumatra met een grote diversiteit aan opdrukken, variëteiten, definitieve uitgaven, mogelijk aardige stempels, in aantallen, in 2 dikke insteekboeken (voorzichtig openen!)
More...Starting price: € 400,00
NED. NIEUW-GUINEA, o/*/** verzameling in aantallen w.o. met velrand, stempels, enkele FDC's en landkaartenveloppen, UNTEA waarbij diverse met kleine en grote opdruk, Nederlandse portzegels op envelop, loonzegels, etc. in 2 insteekboeken
More...Starting price: € 150,00
NED. NIEUW-GUINEA, voorraadstock o/** in 2 insteekboeken w.o. eenheden en veel met velrand waarvan diverse met telcijfers en markeerboogjes, gebruikte blokken van vier en diverse zegels met bijgevoegde notities van F. Bender
More...Starting price: € 100,00
UNTEA, voorraadstock o/** 1e en 2e druk in insteekboek w.o. diverse opdrukfoutjes als dichtgelopen letters, sterk verschoven opdruk (o.a. 5 gulden), etc.
CURAÇAO 1873-1948, geheel ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Lindner album met uitgebreid 1e emissie (tandingen), en verder vele goede nrs. en series zoals 25, 29/43, 75/81, 104/120, 178/181, Luchtpost compleet met variëteiten, Port compleet met typen. Bij de oudere emissies (ook Port) enigszins wisselende kwaliteit, desalniettemin een prachtkoop!
More...Starting price: € 500,00
CURAÇAO-ANTILLEN 1873-2001, geheel ongebr. resp. postfrisse en vrijwel complete verzameling met alle betere nrs. in 2 Davo albums, met o.a. 1/12, 25, 29/43, 75/81, 104/120, 178/181, Luchtpost compleet met veel postfris, Port compleet, etc., tevens kleine verz. Aruba
NEDERLANDSE ANTILLEN 1949-2008, meest postfrisse verzameling met o.a. Juliana En Face met certificaat, in insteekboek
NEDERLANDSE ANTILLEN en ARUBA 1949-1999, postfrisse complete verzameling in 2 Lindner en 1 Davo album
SURINAME 1873-1975, mooie complete ongebruikte resp. postfrisse verz. in Davo album, o.a. 1/15 (10a 2x), 21A, 32a (met cert.), 37/40, 58a/59a, 60/64, 104/110, Luchtpost en Port (beide compleet), het geheel in nette kwaliteit
SURINAME 1873-1975, op 1 zegel na (nr.110) geheel complete gebruikte verzameling in Davo album met 1/15, 32a, 37/40, 58a/59a, 60/64, 109, Luchtpost en port w.o. 15/16 met certificaat. Prachtkoop!
SURINAME 1873-1975, uitgebreide verzameling (*)/*/** met tandingen, typen (Port) en diverse andere leuke variëteiten, ondanks wisselende kwaliteit bij de oudere emissies en de porten een prachtkoop met vele goede tot zeer goede nrs. o.a. 1/15, 21, 21Ca, 32a (cert.), 37/40, 41/57, 58a/59a, 60/64, 64a (fraai), 104/110, 115f, 132P, 167A, 202/205 met variëteiten , 420f, LP.8/14, 15/19 (ook ongetand), 24fa (cert.), Port 3 en 7 type IV (fraai), 12/13 type II, 15/16, etc.
More...Starting price: € 750,00
SURINAME REPUBLIEK 2003-2010, postfrisse blokken en siervellen in dik insteekboek
More...Starting price: € 200,00