Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 2434

Lot 2434
INDONESIË 1945-1949, o/*/**. Weense en Philadelphia Drukken in grote verscheidenheid, getand en ongetand, typen, blokken, in aantallen, gestempeld, ook op enveloppen (maakwerk, o.a. met stempel Saeson), etc. alsmede Republik zegels in aantallen uit Java-serie 'Revolutian issue' DN nrs. 028/040, in 3 insteekboeken en rondzendboekje
Starting price: € 250,00

Lot 2435

Lot 2435
INDONESIË 1945-1949, o/* verzameling Java en Sumatra met een grote diversiteit aan opdrukken, variëteiten, definitieve uitgaven, mogelijk aardige stempels, enkele proeven, etc. in 2 dikke insteekboeken (voorzichtig openen!). Prachtig object om dit verzamelgebied te gaan opzetten of uitbreiden!
Starting price: € 1.000,00

Lot 2436

Lot 2436
INDONESIË 1945-1949, o/*, doublettenverzameling Java en Sumatra met een grote diversiteit aan opdrukken, variëteiten, definitieve uitgaven, mogelijk aardige stempels, in aantallen, in 2 dikke insteekboeken (voorzichtig openen!)
Starting price: € 400,00

Lot 2437

Lot 2437
NED. NIEUW-GUINEA, o/*/** verzameling in aantallen w.o. met velrand, stempels, enkele FDC's en landkaartenveloppen, UNTEA waarbij diverse met kleine en grote opdruk, Nederlandse portzegels op envelop, loonzegels, etc. in 2 insteekboeken
Starting price: € 150,00

Lot 2438

Lot 2438
NED. NIEUW-GUINEA, voorraadstock o/** in 2 insteekboeken w.o. eenheden en veel met velrand waarvan diverse met telcijfers en markeerboogjes, gebruikte blokken van vier en diverse zegels met bijgevoegde notities van F. Bender
Starting price: € 100,00

Lot 2439

Lot 2439
UNTEA, voorraadstock o/** 1e en 2e druk in insteekboek w.o. diverse opdrukfoutjes als dichtgelopen letters, sterk verschoven opdruk (o.a. 5 gulden), etc.
Starting price: € 100,00

Lot 2440

Lot 2440
CURAÇAO 1873-1948, geheel ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Lindner album met uitgebreid 1e emissie (tandingen), en verder vele goede nrs. en series zoals 25, 29/43, 75/81, 104/120, 178/181, Luchtpost compleet met variëteiten, Port compleet met typen. Bij de oudere emissies (ook Port) enigszins wisselende kwaliteit, desalniettemin een prachtkoop!
Starting price: € 500,00

Lot 2441

Lot 2441
CURAÇAO-ANTILLEN 1873-2001, geheel ongebr. resp. postfrisse en vrijwel complete verzameling met alle betere nrs. in 2 Davo albums, met o.a. 1/12, 25, 29/43, 75/81, 104/120, 178/181, Luchtpost compleet met veel postfris, Port compleet, etc., tevens kleine verz. Aruba
Starting price: € 500,00

Lot 2442

Lot 2442
NEDERLANDSE ANTILLEN 1949-2008, meest postfrisse verzameling met o.a. Juliana En Face met certificaat, in insteekboek
Starting price: € 100,00

Lot 2443

Lot 2443
NEDERLANDSE ANTILLEN en ARUBA 1949-1999, postfrisse complete verzameling in 2 Lindner en 1 Davo album
Starting price: € 100,00

Lot 2444

Lot 2444
SURINAME 1873-1975, mooie complete ongebruikte resp. postfrisse verz. in Davo album, o.a. 1/15 (10a 2x), 21A, 32a (met cert.), 37/40, 58a/59a, 60/64, 104/110, Luchtpost en Port (beide compleet), het geheel in nette kwaliteit
Starting price: € 500,00

Lot 2445

Lot 2445
SURINAME 1873-1975, op 1 zegel na (nr.110) geheel complete gebruikte verzameling in Davo album met 1/15, 32a, 37/40, 58a/59a, 60/64, 109, Luchtpost en port w.o. 15/16 met certificaat. Prachtkoop!
Starting price: € 400,00

Lot 2446

Lot 2446
SURINAME 1873-1975, uitgebreide verzameling (*)/*/** met tandingen, typen (Port) en diverse andere leuke variëteiten, ondanks wisselende kwaliteit bij de oudere emissies en de porten een prachtkoop met vele goede tot zeer goede nrs. o.a. 1/15, 21, 21Ca, 32a (cert.), 37/40, 41/57, 58a/59a, 60/64, 64a (fraai), 104/110, 115f, 132P, 167A, 202/205 met variëteiten , 420f, LP.8/14, 15/19 (ook ongetand), 24fa (cert.), Port 3 en 7 type IV (fraai), 12/13 type II, 15/16, etc.
Starting price: € 750,00

Lot 2447

Lot 2447
SURINAME REPUBLIEK 2003-2010, postfrisse blokken en siervellen in dik insteekboek
Starting price: € 200,00