LP24fa, 22½ op 60 cent donkerviolet met kopstaande opdruk, op iets smoezelige aangetekende envelop met bijfrankering 400
More...Starting price: € 100,00
Port 3 type I, 10 cent lila en zwart, gebruikt prachtex. 170
More...Starting price: € 40,00
Port 3, type I met plaatfout 'open lijst' en type III met plaatfout 'E.T', beide ongebr. vrijwel pr.ex. (tanding zie foto) 475
Port 3 en 5 type IV, ongebruikte pr.ex. 975
More...Starting price: € 200,00
Port 5 type II, ongebruikt prachtex. 550
Port 15, in iets verstevigde strip van drie, resp. type III, II en I, ongebr. prachtstrip met keuren Engel en Thier en certificaat NVPH (2017) 2895
More...Starting price: € 1.000,00
Port 15 type II, ongebruikt fraai ex. met certificaat H. Vleeming (2013), linksonder tand aangezet. Zeldzaam zegel oplage slechts 40 stuks!! 2000
Port 15 + 15fb type I, ongebruikt prachtpaar 775
More...Starting price: € 150,00
Port 15fd en 15fe, ongebruikte pr.ex. met certificaat Ned. Bond (1976) 650
Port 16fa en 16fb, met plaatfout 'punt port' en 'open lijst', ongebruikte pr.ex. 800
Port 16fc type II, ongebruikt prachtex. 400
More...Starting price: € 80,00