Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 2101

Lot 2101
LP24fa, 22½ op 60 cent donkerviolet met kopstaande opdruk, op iets smoezelige aangetekende envelop met bijfrankering € 400
Starting price: € 100,00

Lot 2102

Lot 2102
Port 3 type I, 10 cent lila en zwart, gebruikt prachtex. € 170
Starting price: € 40,00

Lot 2103

Lot 2103
Port 3, type I met plaatfout 'open lijst' en type III met plaatfout 'E.T', beide ongebr. vrijwel pr.ex. (tanding zie foto) € 475
Starting price: € 100,00

Lot 2104

Lot 2104
Port 3 en 5 type IV, ongebruikte pr.ex. € 975
Starting price: € 200,00

Lot 2105

Lot 2105
Port 5 type II, ongebruikt prachtex. € 550
Starting price: € 100,00

Lot 2106

Lot 2106
Port 15, in iets verstevigde strip van drie, resp. type III, II en I, ongebr. prachtstrip met keuren Engel en Thier en certificaat NVPH (2017) € 2895
Starting price: € 1.000,00

Lot 2107

Lot 2107
Port 15 type II, ongebruikt fraai ex. met certificaat H. Vleeming (2013), linksonder tand aangezet. Zeldzaam zegel oplage slechts 40 stuks!! € 2000
Starting price: € 100,00

Lot 2108

Lot 2108
Port 15 + 15fb type I, ongebruikt prachtpaar € 775
Starting price: € 150,00

Lot 2109

Lot 2109
Port 15fd en 15fe, ongebruikte pr.ex. met certificaat Ned. Bond (1976) € 650
Starting price: € 100,00

Lot 2110

Lot 2110
Port 16fa en 16fb, met plaatfout 'punt port' en 'open lijst', ongebruikte pr.ex. € 800
Starting price: € 150,00

Lot 2111

Lot 2111
Port 16fc type II, ongebruikt prachtex. € 400
Starting price: € 80,00