Verzameling postfrisse Automaatboekjes tussen nr.1 en 34, waarbij goede tekstboekjes
More...Starting price: € 100,00
1964-2000, Automaat- en Postzegelboekjes waarbij goede tekstboekjes
Port 1881-1910, gebruikte verzameling gespecialiseerd op typen en tandingen in - op enkele bemerkingen na - bovengemiddelde kwaliteit waarbij vele goede typen en betere C-tandingen, alsmede 27/28 in drie typen. Uitzonderlijke prachtkoop met een cataloguswaarde van ruim 7800
More...Starting price: € 750,00
PLAATFOUTEN 1869-2001, ongebruikte resp. postfrisse verzameling, in het begin ook enkele zonder gom en enkele zegels met bemerkingen, maar over het algemeen een keurige collectie met tal van betere nrs. o.a. 14P, 14P1, 24P, 24P2, 26P, 26P2, 78P, 98P, 105P, 106P2, etc., etc. De totale cataloguswaarde bedraagt ruim 26.000
More...Starting price: € 1.500,00
PLAATFOUTEN, waarbij 171AP, 278P, 1444P, etc. Cat.wrd. Mast vlgs. inz. 1920
FDC'S, tussen 1 en 56 alle beschreven, waarbij E1 met klein dichtgeplakt scheurtje
More...Starting price: € 200,00
FDC, E1 t/m E24 cpl., meest met mooi getypte adressen, cat.wrd. 5547
More...Starting price: € 500,00
FDC'S, Tussen E3 en E302, onbeschreven, 'n enkele Fdc met uitgegomd adres
More...Starting price: € 250,00
1964-1968, Ruimtevaart, ruim 2000 Speciaal couverts, waarbij 28 stuks gesigneerd, in mooi Kabe album
NEDERLAND en O.G.D. 1864-2001, verzameling o/*/** in 2 Davo albums, waarbij diverse aardige nrs. en series
O.G.D. 1864-1979, o/*/** verzameling met betere nrs. in 3 Lindner albums met o.a. Curaçao 104/120, 178/181 **, LP.18/25 **, Suriname 15, 40, 64, 229/243, LP.8/14 * en Port 15/16, Nederlands Indië 1/2, Brandkast 1/7, etc.
More...Starting price: € 300,00
O.G.D., Nederlands Indië, Nederlands Nieuw Guinea, Curaçao en Suriname 1864-1960, o/*/** in oud Davo album, wb. div. betere nrs. en series, ondanks wisselvallige kwaliteit een aardige koop met hoge cataloguswaarde
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 37 Betere poststukken 1875-1948 w.o. stempels (w.o. typen H, L, LB), (enkel)frankeringen, beport, censuur, rebut, etc.
More...Starting price: € 150,00
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 71 Betere poststukken 1882-1949 met frankeringen (o.a. enkel, lokaal, eerste dag), stempels (punt op bk. G8, halte, naam, schaarse korte en langebalk, naoorlogs, etc.), aangetekend, per expresse, aangegeven waarde (3x), bk. met fiscaal droogstempel of zegel, censuur, beroemde Indonesische afzender Abdul Kadir, mooie firma-enveloppen, etc.
NED.- INDIË POSTHISTORIE, ruim 275 merendeels eenvoudige poststukken 1829-1949, meest vanaf 1874, w.o. ongebruikte postwaardestukken, wat voorzijden, stempels, frankeringen, etc. in ringband