Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 2402

Lot 2402
Verzameling postfrisse Automaatboekjes tussen nr.1 en 34, waarbij goede tekstboekjes
Starting price: € 100,00

Lot 2403

Lot 2403
1964-2000, Automaat- en Postzegelboekjes waarbij goede tekstboekjes
Starting price: € 100,00

Lot 2404

Lot 2404
Port 1881-1910, gebruikte verzameling gespecialiseerd op typen en tandingen in - op enkele bemerkingen na - bovengemiddelde kwaliteit waarbij vele goede typen en betere C-tandingen, alsmede 27/28 in drie typen. Uitzonderlijke prachtkoop met een cataloguswaarde van ruim € 7800
Starting price: € 750,00

Lot 2405

Lot 2405
PLAATFOUTEN 1869-2001, ongebruikte resp. postfrisse verzameling, in het begin ook enkele zonder gom en enkele zegels met bemerkingen, maar over het algemeen een keurige collectie met tal van betere nrs. o.a. 14P, 14P1, 24P, 24P2, 26P, 26P2, 78P, 98P, 105P, 106P2, etc., etc. De totale cataloguswaarde bedraagt ruim € 26.000
Starting price: € 1.500,00

Lot 2406

Lot 2406
PLAATFOUTEN, waarbij 171AP, 278P, 1444P, etc. Cat.wrd. Mast vlgs. inz. € 1920
Starting price: € 100,00

Lot 2407

Lot 2407
FDC'S, tussen 1 en 56 alle beschreven, waarbij E1 met klein dichtgeplakt scheurtje
Starting price: € 200,00

Lot 2408

No image available
Vervallen
Estimate: Bid

Lot 2409

Lot 2409
FDC, E1 t/m E24 cpl., meest met mooi getypte adressen, cat.wrd. € 5547
Starting price: € 500,00

Lot 2410

Lot 2410
FDC'S, Tussen E3 en E302, onbeschreven, 'n enkele Fdc met uitgegomd adres
Starting price: € 250,00

Lot 2411

Lot 2411
1964-1968, Ruimtevaart, ruim 2000 Speciaal couverts, waarbij 28 stuks gesigneerd, in mooi Kabe album
Starting price: € 100,00

Lot 2412

Lot 2412
NEDERLAND en O.G.D. 1864-2001, verzameling o/*/** in 2 Davo albums, waarbij diverse aardige nrs. en series
Starting price: € 200,00

Lot 2413

Lot 2413
O.G.D. 1864-1979, o/*/** verzameling met betere nrs. in 3 Lindner albums met o.a. Curaçao 104/120, 178/181 **, LP.18/25 **, Suriname 15, 40, 64, 229/243, LP.8/14 * en Port 15/16, Nederlands Indië 1/2, Brandkast 1/7, etc.
Starting price: € 300,00

Lot 2414

Lot 2414
O.G.D., Nederlands Indië, Nederlands Nieuw Guinea, Curaçao en Suriname 1864-1960, o/*/** in oud Davo album, wb. div. betere nrs. en series, ondanks wisselvallige kwaliteit een aardige koop met hoge cataloguswaarde
Starting price: € 300,00

Lot 2415

Lot 2415
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 37 Betere poststukken 1875-1948 w.o. stempels (w.o. typen H, L, LB), (enkel)frankeringen, beport, censuur, rebut, etc.
Starting price: € 150,00

Lot 2416

Lot 2416
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 71 Betere poststukken 1882-1949 met frankeringen (o.a. enkel, lokaal, eerste dag), stempels (punt op bk. G8, halte, naam, schaarse korte en langebalk, naoorlogs, etc.), aangetekend, per expresse, aangegeven waarde (3x), bk. met fiscaal droogstempel of zegel, censuur, beroemde Indonesische afzender Abdul Kadir, mooie firma-enveloppen, etc.
Starting price: € 300,00

Lot 2417

Lot 2417
NED.- INDIË POSTHISTORIE, ruim 275 merendeels eenvoudige poststukken 1829-1949, meest vanaf 1874, w.o. ongebruikte postwaardestukken, wat voorzijden, stempels, frankeringen, etc. in ringband
Starting price: € 100,00