Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 2386

Lot 2386
1898-1979, meest ongebruikte verzameling in over het algemeen een keurige kwaliteit met vele goede nrs. en series zoals 46, 49, 77/79, 80 (cert.), 97/100, 101 (cert.), 104/105, 130/131, 163/165, Internering 1/2, Brandkast 1/7, Dienst 1/8, Luchtpost compleet, Port 13/26, Roltanding compleet (ex. nr.32), etc. Prachtkoop!
Starting price: € 1.500,00

Lot 2387

Lot 2387
1898-2000, */** verzameling in insteekboek met beter materiaal o.a. 104/05 *, 346/49 en 534/537 beide postfris, etc.
Starting price: € 250,00

Lot 2388

Lot 2388
1899-1921, Emissie Bontkraag (excl. nr. 80, incl. nrs. 102/03, 106), meest gebruikte, gespecialiseerde verzameling met blokken, typen, tandingen, papiersoorten, kleurschakeringen, iets verschoven medaillons, plaatfouten (zeer uitgebreid van de 5 cent nr. 60) w.o. hogere genoteerde, gedocumenteerd opgezet op bladen in album. Heeft als studiemateriaal en ter illustratie gediend voor behandeling in HPN
Starting price: € 200,00

Lot 2389

Lot 2389
Ongebruikt resp. postfris in insteekboek, wb. nrs. 80 (valse gom), 90/101 gebruikt, div. goede waarden Veth met- en zonder watermerk en aardige vooroorlogse series en belangrijk Roltanding o.a. 19/31 (ex. 28) 2x, 33/59, 57/70 en Kinderseries. Mooie koop met zeer hoge waarde!!
Starting price: € 500,00

Lot 2390

Lot 2390
1907-2001, in het begin iets ongebruikte, doch zeer overwegend postfrisse verzameling waarbij div. extra tandingen en verregaand compleet in 4 Davo de Luxe albums. Hoge cat.wrd.
Starting price: € 1.000,00

Lot 2391

Lot 2391
1919-1966, postfrisse verzameling vanaf nr.102 in Schaubek album, waarbij Veth zonder watermerk, hoge cat.wrd. met cert., Veth met watermerk (cert.), daarna compleet incl. Fotomontage, Konijnenburg, En Face, en Luchtpost compleet. De belangrijkste series met certificaat. Ondanks enkele kleine bemerkingen, een prachtkoop met hoge waarde!
Starting price: € 1.500,00

Lot 2392

Lot 2392
1923-1999, hoofdzakelijk postfrisse verzameling in 3 Leuchtturm banden, met goed 20-er en 30-er jaren, 346/349 en En Face met certificaat. Mooie koop!
Starting price: € 300,00

Lot 2393

Lot 2393
1924-1945, o/*/**, met veel documentatie opgezette collectie, met diverse postfrisse vooroorlogse series zoals 136/138, 252/255 in blok van vier, 274/277, 289/292, Tralie-serie, Legioen blokken (2 x), etc. Tevens veel veldelen van de oorlogsperiode met randnummers, kniptekens, etc.
Starting price: € 200,00

Lot 2394

Lot 2394
1936-1957, meest postfrisse verzameling in insteekboek met o.a. Konijnenburg en Juliana En Face
Starting price: € 200,00

Lot 2395

Lot 2395
1936-2001, postfrisse verzameling in luxe Leuchtturm album met cat.wrd. vlgs. inz. € 3500
Starting price: € 250,00

Lot 2396

Lot 2396
1940-2009, meest postfrisse collectie in 3 Leuchtturm albums met o.a. En Face, alsmede aardig nominaal
Starting price: € 250,00

Lot 2397

Lot 2397
1959-2015, postfrisse verzameling in 7 Importa banden, het frankeergeldige gedeelte bedraagt ca. €.2000
Starting price: € 500,00

Lot 2398

Lot 2398
1998-2011, postfrisse verzameling in 4 Davo albums, het frankeergeldige gedeelte bedraagt € 1235
Starting price: € 300,00

Lot 2399

Lot 2399
2001-2016, postfris in dik insteekboek, frankeergeldige waarde ruim € 1800
Starting price: € 500,00

Lot 2400

Lot 2400
Verzameling "Buitenplaatsen in Nederland" in Postnl-album, frankeerwaarde bedraagt € 380
Starting price: € 100,00

Lot 2401

Lot 2401
Automaatboekjes 1964-2001, vrijwel complete collectie met vele betere ex., in Davo album
Starting price: € 150,00