1898-1979, meest ongebruikte verzameling in over het algemeen een keurige kwaliteit met vele goede nrs. en series zoals 46, 49, 77/79, 80 (cert.), 97/100, 101 (cert.), 104/105, 130/131, 163/165, Internering 1/2, Brandkast 1/7, Dienst 1/8, Luchtpost compleet, Port 13/26, Roltanding compleet (ex. nr.32), etc. Prachtkoop!
More...Starting price: € 1.500,00
1898-2000, */** verzameling in insteekboek met beter materiaal o.a. 104/05 *, 346/49 en 534/537 beide postfris, etc.
More...Starting price: € 250,00
1899-1921, Emissie Bontkraag (excl. nr. 80, incl. nrs. 102/03, 106), meest gebruikte, gespecialiseerde verzameling met blokken, typen, tandingen, papiersoorten, kleurschakeringen, iets verschoven medaillons, plaatfouten (zeer uitgebreid van de 5 cent nr. 60) w.o. hogere genoteerde, gedocumenteerd opgezet op bladen in album. Heeft als studiemateriaal en ter illustratie gediend voor behandeling in HPN
More...Starting price: € 200,00
Ongebruikt resp. postfris in insteekboek, wb. nrs. 80 (valse gom), 90/101 gebruikt, div. goede waarden Veth met- en zonder watermerk en aardige vooroorlogse series en belangrijk Roltanding o.a. 19/31 (ex. 28) 2x, 33/59, 57/70 en Kinderseries. Mooie koop met zeer hoge waarde!!
More...Starting price: € 500,00
1907-2001, in het begin iets ongebruikte, doch zeer overwegend postfrisse verzameling waarbij div. extra tandingen en verregaand compleet in 4 Davo de Luxe albums. Hoge cat.wrd.
More...Starting price: € 1.000,00
1919-1966, postfrisse verzameling vanaf nr.102 in Schaubek album, waarbij Veth zonder watermerk, hoge cat.wrd. met cert., Veth met watermerk (cert.), daarna compleet incl. Fotomontage, Konijnenburg, En Face, en Luchtpost compleet. De belangrijkste series met certificaat. Ondanks enkele kleine bemerkingen, een prachtkoop met hoge waarde!
1923-1999, hoofdzakelijk postfrisse verzameling in 3 Leuchtturm banden, met goed 20-er en 30-er jaren, 346/349 en En Face met certificaat. Mooie koop!
More...Starting price: € 300,00
1924-1945, o/*/**, met veel documentatie opgezette collectie, met diverse postfrisse vooroorlogse series zoals 136/138, 252/255 in blok van vier, 274/277, 289/292, Tralie-serie, Legioen blokken (2 x), etc. Tevens veel veldelen van de oorlogsperiode met randnummers, kniptekens, etc.
1936-1957, meest postfrisse verzameling in insteekboek met o.a. Konijnenburg en Juliana En Face
1936-2001, postfrisse verzameling in luxe Leuchtturm album met cat.wrd. vlgs. inz. 3500
1940-2009, meest postfrisse collectie in 3 Leuchtturm albums met o.a. En Face, alsmede aardig nominaal
1959-2015, postfrisse verzameling in 7 Importa banden, het frankeergeldige gedeelte bedraagt ca. .2000
1998-2011, postfrisse verzameling in 4 Davo albums, het frankeergeldige gedeelte bedraagt 1235
2001-2016, postfris in dik insteekboek, frankeergeldige waarde ruim 1800
Verzameling "Buitenplaatsen in Nederland" in Postnl-album, frankeerwaarde bedraagt 380
More...Starting price: € 100,00
Automaatboekjes 1964-2001, vrijwel complete collectie met vele betere ex., in Davo album
More...Starting price: € 150,00