Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 2735

No image available
DIVERSEN, Zilveren 10 Guldenstukken, 5 en 10 Eurostukken en penningen
Starting price: € 50,00

Lot 2736

No image available
NEDERLAND, Zilver waarbij 34 Guldens, 8 Rijksdaalders, replica's in Zilver, vergulde replica's, 5 en 10 Euro-stukken etc.
Starting price: € 150,00

Lot 2737

No image available
NEDERLAND, Koninkrijk waarbij Zilver, Gouden penning "Marie Louise van Hessen-Cassel" 3.7 gram (.750), alsmede enkele doosjes diversen
Starting price: € 100,00

Lot 2738

No image available
NEDERLAND, Euro's waarbij speciale uitgiften o.a. 2-Euro-herdenkingsmunten, Zilveren 5 en 10 Eurostukken etc., etc.
Starting price: € 200,00

Lot 2739

No image available
BANKBILJETTEN, Gehele wereld hoofdzakelijk gebruikt in 4 albums waarbij aardige ex. en koersgeld o.a., GBP en CHF
Starting price: € 200,00

Lot 2740

No image available
GEHELE WERELD, in 4 mappen, kistjes en zakjes waarbij Zilver en 2x Gouden 10 Gulden 1912 en 1932
Starting price: € 300,00

Lot 2741

No image available
GEHELE WERELD, in 13 albums in wisselvallige kwaliteit, toch diverse aardige ex. en Zilver aanwezig, in 2 dozen
Starting price: € 200,00

Lot 2742

No image available
GEHELE WERELD, in doosjes, kistjes, potjes, jaarsets etc., etc.,
Starting price: € 50,00

Lot 2743

No image available
GEHELE WERELD, waarbij veel Nederlands o.a., Zilveren Dukaten-set, Unicef Zilvercollectie, diverse herdenkingsmunten, Euro sets, Penningen Zilver, verzilverd en verguld, alsmede kistjes buitenlands geld.
Starting price: € 100,00

Lot 2744

No image available
DIVERSEN, jaarsets gulden, verschillende Penningen waarbij Zilver, etc., etc.
Starting price: € 50,00

Lot 2745

No image available
DIVERSEN, verschillende sets in Zilver en/of verguld o.a., "Gouden Florijnen van Oranje Nassau", "Onze Oranjes", "Ons Vorstenhuis", "Commemorative Coins of the USA", etc.
Starting price: € 100,00

Lot 2746

No image available
EURO'S, in 6 cassettes/ kistjes en 3 mappen, waarbij speciale uitgiften en penningen, etc.
Starting price: € 100,00

Lot 2747

Lot 2747
Origineel 18-karaats gouden zakhorloge 'Jacquard-Répétitions', inclusief 14-karaats gouden horloge-ketting. Het totale gewicht bedraagt ruim 184 gram waarvan de ketting ca. 33 gram, in originele houten kistje. De destijdse aanschafwaarde bedroeg het ruim 3-voudige van de inzetprijs!
Starting price: € 3.000,00