Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 2370

Lot 2370
1852-1997, verzameling o/*/** waarbij 1/48, 61 b/c, 80, 101, 104/105, 130/131, Roltanding 1/31, Port 1/43, LP.1/16 en Dienst 1/15, keurige kwaliteit in 3 Davo albums
Starting price: € 750,00

Lot 2371

Lot 2371
1852-1998, geheel gebruikte, deels op typen en tandingen gespecialiseerde verz. op blanco bladen waarbij uitgebreid emissie 1867, 1869, 1872 en 1876 wb. betere tandingen, goede nrs. zoals 48 (cert.), 80 (cert.) en 101, emissie 1923 incl. 121I en 130/131, Roltanding op nr.32 na compleet, Luchtpost en Dienst compleet, Port met o.a. 67a/68b, etc. Prachtkoop met zeer hoge cataloguswaarde!
Starting price: € 1.000,00

Lot 2372

Lot 2372
1852-1998, o/*/** verzameling (soms dubbel verz. gebr./ongebr.) in 4 Davo albums, met vele betere nrs. zoals 1/12, 48, 61 b/c, 80, 101, 104/105, 130/131, LP.12/13, leuk Roltanding en Port met 67a/68b, Dienst 1/8 en Postbewijs 1/7
Starting price: € 1.000,00

Lot 2373

Lot 2373
1852-1998, ongebr. resp. postfrisse verz. in 2 Juweel albums, wb. 1/3, 4/6, 11 (cert.), 13/18, 29, 43, 44, 47, 56/76, 61 b/c, 77/79, 80 (cert.), 90/101, 104/105 (cert.), 149/165, vanaf nr.199 compleet incl. Konijnenburg en En Face, en in het Back of the Book gedeelte met o.a. LP.12/13 (cert.), Brandkast 1/7, Port 67a/68b, Roltanding 19/31, 33/56 (cert.) en 57/70. Prachtkoop met veel waardevol materiaal in doorgaans nette kwaliteit
Starting price: € 1.500,00

Lot 2374

Lot 2374
1852-2001, mooie verzameling o/*/** in dik Davo insteekboek waarbij bv. de nummers 80 en 101 keurig gebruikt, vele vooroorlogse series postfris en achter iets aardig roltanding en port. Prachtkoop met hoge waarde!
Starting price: € 750,00

Lot 2375

Lot 2375
1852-2001, prachtige geheel ongebruikte resp. postfrisse verzameling in 5 Davo albums met een keur aan betere nrs. en series o.a. 1/3, 4/6, 7/12 (*)/* (nr.12 cert. NVPH: gom niet origineel), 19/29 (nr.26 met cert.), 34/48, 49, 61 b/c, 77/80, 90/101, 104/105, 130/131, 346/349, 534/537, LP.12/13, Dienst 1/8 (8 is postfris), leuk roltanding en Port o.a. 1/12, alhoewel bij de oudere emissies enkele zegels zonder of met nieuwe gom zijn, een prachtkoop met veel kwalitatief goed materiaal
Starting price: € 4.000,00

Lot 2376

Lot 2376
1852-2007, grote voorraad o/*/** in 3 insteekboeken, wb. een aardig modern gebruikt deel met blokken en velletjes. Enorme cataloguswaarde
Starting price: € 250,00

Lot 2377

Lot 2377
1852-2008, verz. o/*/** in 3 Davo albums waarbij goede nrs. zoals 80 en 101, en een frankeergeldig gedeelte van € 450
Starting price: € 500,00

Lot 2378

Lot 2378
1852-2009, gebruikte verzameling waarbij o.a 1/48, 104/105, 130/131, blokken, velletjes, etc., in 5 Davo albums
Starting price: € 300,00

Lot 2379

Lot 2379
1852-2010, geheel gebruikte verzameling in 3 Davo albums, met talrijke betere nrs. o.a. 47/48, 80 (cert.), 101, 104/105, 130/131, LP.12/13, Port 27/28 en 67a/68b, Postbewijs 1/7, Roltanding, Dienst en Telegram, enkele zegels en series getint (w.o. veel Veth), desalniettemin een mooie koop !
Starting price: € 750,00

Lot 2380

Lot 2380
1852-2014, o/*/** verzameling in 4 Davo albums, goed gevuld zonder topnummers, het frankeergeldige gedeelte bedraagt ruim € 1300
Starting price: € 500,00

Lot 2381

Lot 2381
1864-1944, iets ongebruikte, maar merendeels postfrisse verzameling met goed materiaal zoals 4, 5, 47, 56/76, 77/80, 100/101, 104/105, 121/131, 149/165, 177/198, Internering 1/2, Roltanding vrijwel compleet, Port 4, 6, 7, 31/43, 44/60, Brandkast 1/7 en Dienst 1/8. Uitzonderlijke koop met een cataloguswaarde van ruim € 35.000, in Davo album
Starting price: € 4.000,00

Lot 2382

Lot 2382
1864-1967, ongebr. resp. postfrisse verz. in Safe album en insteekboek, wb. 29, 42, 48, 49, 56/76, 90/100, 121/131, Veth zonder- en met watermerk en daarna zo goed als compleet. Zeer hoge waarde!
Starting price: € 1.500,00

Lot 2383

Lot 2383
1869-1964, ongebruikte doubletten in dik insteekboek, wb. enkele betere nrs./series. Zeer hoge cataloguswaarde!
Starting price: € 200,00

Lot 2384

Lot 2384
Emissie 1872, gebruikt in paren in insteekboek
Starting price: € 200,00

Lot 2385

Lot 2385
1891-1894, Emissie Hangend Haar, restant van een zeer uitgebreide gebruikte, gespecialiseerde tentoonstellingscollectie met oplagen, kleurschakeringen, papier, plaatfouten, stempels, post(waarde)stukken, etc. in 3 Safe-ringbanden. Ex Wittpen. Heeft gediend als studie- en illustratiemateriaal voor behandeling in HPN
Starting price: € 250,00