1852-1997, verzameling o/*/** waarbij 1/48, 61 b/c, 80, 101, 104/105, 130/131, Roltanding 1/31, Port 1/43, LP.1/16 en Dienst 1/15, keurige kwaliteit in 3 Davo albums
More...Starting price: € 750,00
1852-1998, geheel gebruikte, deels op typen en tandingen gespecialiseerde verz. op blanco bladen waarbij uitgebreid emissie 1867, 1869, 1872 en 1876 wb. betere tandingen, goede nrs. zoals 48 (cert.), 80 (cert.) en 101, emissie 1923 incl. 121I en 130/131, Roltanding op nr.32 na compleet, Luchtpost en Dienst compleet, Port met o.a. 67a/68b, etc. Prachtkoop met zeer hoge cataloguswaarde!
More...Starting price: € 1.000,00
1852-1998, o/*/** verzameling (soms dubbel verz. gebr./ongebr.) in 4 Davo albums, met vele betere nrs. zoals 1/12, 48, 61 b/c, 80, 101, 104/105, 130/131, LP.12/13, leuk Roltanding en Port met 67a/68b, Dienst 1/8 en Postbewijs 1/7
1852-1998, ongebr. resp. postfrisse verz. in 2 Juweel albums, wb. 1/3, 4/6, 11 (cert.), 13/18, 29, 43, 44, 47, 56/76, 61 b/c, 77/79, 80 (cert.), 90/101, 104/105 (cert.), 149/165, vanaf nr.199 compleet incl. Konijnenburg en En Face, en in het Back of the Book gedeelte met o.a. LP.12/13 (cert.), Brandkast 1/7, Port 67a/68b, Roltanding 19/31, 33/56 (cert.) en 57/70. Prachtkoop met veel waardevol materiaal in doorgaans nette kwaliteit
More...Starting price: € 1.500,00
1852-2001, mooie verzameling o/*/** in dik Davo insteekboek waarbij bv. de nummers 80 en 101 keurig gebruikt, vele vooroorlogse series postfris en achter iets aardig roltanding en port. Prachtkoop met hoge waarde!
1852-2001, prachtige geheel ongebruikte resp. postfrisse verzameling in 5 Davo albums met een keur aan betere nrs. en series o.a. 1/3, 4/6, 7/12 (*)/* (nr.12 cert. NVPH: gom niet origineel), 19/29 (nr.26 met cert.), 34/48, 49, 61 b/c, 77/80, 90/101, 104/105, 130/131, 346/349, 534/537, LP.12/13, Dienst 1/8 (8 is postfris), leuk roltanding en Port o.a. 1/12, alhoewel bij de oudere emissies enkele zegels zonder of met nieuwe gom zijn, een prachtkoop met veel kwalitatief goed materiaal
More...Starting price: € 4.000,00
1852-2007, grote voorraad o/*/** in 3 insteekboeken, wb. een aardig modern gebruikt deel met blokken en velletjes. Enorme cataloguswaarde
More...Starting price: € 250,00
1852-2008, verz. o/*/** in 3 Davo albums waarbij goede nrs. zoals 80 en 101, en een frankeergeldig gedeelte van 450
More...Starting price: € 500,00
1852-2009, gebruikte verzameling waarbij o.a 1/48, 104/105, 130/131, blokken, velletjes, etc., in 5 Davo albums
More...Starting price: € 300,00
1852-2010, geheel gebruikte verzameling in 3 Davo albums, met talrijke betere nrs. o.a. 47/48, 80 (cert.), 101, 104/105, 130/131, LP.12/13, Port 27/28 en 67a/68b, Postbewijs 1/7, Roltanding, Dienst en Telegram, enkele zegels en series getint (w.o. veel Veth), desalniettemin een mooie koop !
1852-2014, o/*/** verzameling in 4 Davo albums, goed gevuld zonder topnummers, het frankeergeldige gedeelte bedraagt ruim 1300
1864-1944, iets ongebruikte, maar merendeels postfrisse verzameling met goed materiaal zoals 4, 5, 47, 56/76, 77/80, 100/101, 104/105, 121/131, 149/165, 177/198, Internering 1/2, Roltanding vrijwel compleet, Port 4, 6, 7, 31/43, 44/60, Brandkast 1/7 en Dienst 1/8. Uitzonderlijke koop met een cataloguswaarde van ruim 35.000, in Davo album
1864-1967, ongebr. resp. postfrisse verz. in Safe album en insteekboek, wb. 29, 42, 48, 49, 56/76, 90/100, 121/131, Veth zonder- en met watermerk en daarna zo goed als compleet. Zeer hoge waarde!
1869-1964, ongebruikte doubletten in dik insteekboek, wb. enkele betere nrs./series. Zeer hoge cataloguswaarde!
More...Starting price: € 200,00
Emissie 1872, gebruikt in paren in insteekboek
1891-1894, Emissie Hangend Haar, restant van een zeer uitgebreide gebruikte, gespecialiseerde tentoonstellingscollectie met oplagen, kleurschakeringen, papier, plaatfouten, stempels, post(waarde)stukken, etc. in 3 Safe-ringbanden. Ex Wittpen. Heeft gediend als studie- en illustratiemateriaal voor behandeling in HPN