Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 2354

Lot 2354
1852-1940, mooie geheel gebruikte en op 'n enkel zegel en serietje na complete verzameling in Davo album, met o.a. 1/12, 47/48, 80, 101, 104/105, 130/31, LP.12/13, Postbewijs 1/7, Dienst 1/18, Port, Roltanding compleet (ex. 32), Telegram, meest in nette kwaliteit
Starting price: € 750,00

Lot 2355

Lot 2355
1852-1945, geheel gebruikte verzameling in 2 klembanden, met 6 leuke voorfilatelistische brieven, uitgebreid 1e emissie o.a. 7 x nr.1 en op brief, 9 x nr.2, 2 paartjes en op brief, nr.3 op brief, verdere emissies uitgebreid op tanding w.o. 91B, 13A, 18A, 19A (alle met cert.), 27F, 30AI, 47/48, 61b, 80, 101, 130/31, Dienst 1/8, Postbewijs 1/7 en Telegram 12. Prachtkoop!
Starting price: € 1.000,00

Lot 2356

Lot 2356
1852-1958, verregaand complete gebruikte verz. in 2 dikke Schaubek albums wb. naast alle goede nummers ook div. extra's, afstempelingen, brieven en postwaardestukken. Prachtkoop met hoge waarde!
Starting price: € 1.000,00

Lot 2357

Lot 2357
1852-1960, meest ongebr. resp. postfrisse en iets gebruikte verz. in Juweel album, wb. 1/3, 4/6, 9, 11, 29, 40/42, 48, 49, 78/80, 101, 104/105, 130/131, 144/165, 171Af, 177/198, dan compleet t/m 1960, en nog iets Back of the Book wo. LP.12/13, Port 31/43 en Dienst 25/26. Niet alles in perfecte kwaliteit, helaas enkele ex. met bemerkingen, maar toch een prachtkoop met zeer hoge cat.wrd.!
Starting price: € 2.000,00

Lot 2358

Lot 2358
1852-1967, o/*/** in luxe album en insteekboek, wb. aardig klassiek veel vooroorlogs postfris, maar ook series als Konijnenburg en En Face postfris, vele uitgaven zijn meervoudig aanwezig! Mooie koop met zeer hoge cataloguswaarde!
Starting price: € 1.250,00

Lot 2359

Lot 2359
1852-1976, o/*/** verzameling in Schaubek album met diverse betere nrs. o.a. 1/6, 13/18, 104/105, 130/31
Starting price: € 150,00

Lot 2360

Lot 2360
1852-1979, o/*/**, verzameling met beter materiaal in 3 Lindner albums, bevat o.a. nr.18, 29 (*), 43 *, 104/105, 130/131, 136/138, 346/349 **, En Face en LP12/13 *, tevens leuk Port en Telegram w.o. nr.4
Starting price: € 400,00

Lot 2361

Lot 2361
1852-1984, gebruikte verz. wb. 1/6, 11, 12, 48, 49, in meest nette kwaliteit in Davo album
Starting price: € 200,00

Lot 2362

Lot 2362
1852-1985, mooie geheel gebruikte verzameling in 2 Excellent albums, met diverse betere nrs. zoals 1/12, 47/48, 80, 104/105, LP.12/13, etc.
Starting price: € 400,00

Lot 2363

Lot 2363
1852-1986, in de frankeerzegels zo goed als complete verzameling ongebruikt, Roltanding cpl. (ex.32), LP. cpl., alsmede aardig Port, Dienst en Telegram. Echter de kwaliteit laat veel te wensen over: in de vooroorlogse periode zijn de meeste belangrijke zegels helaas nagegomd, of vakkundig van een plakkertje verwijderd, wat niet wegneemt dat een collectie als deze, zeker nog een aanzienlijke waarde vertegenwoordigd. In 2 luxe Juweel albums
Starting price: € 1.000,00

Lot 2364

Lot 2364
1852-1987, verzameling o/*/** waarbij nrs.1/29, 104/105, 121I, 130/131, 346/349, 518/537, LP.12/13, Roltanding op nr.32 na compleet en aardig Port. Mooie koop met hoge cat.wrd. in 2 Davo albums
Starting price: € 500,00

Lot 2365

Lot 2365
1852-1989, gebruikte verzameling in Unie album, wb. 1/49, 61 b/c, 80 (cert.), 101, 104/105, 130/131, LP.12/13, Port 31/43 en Postbewijs 2/7. Colletie in goede kwaliteit met hoge cataloguswaarde
Starting price: € 750,00

Lot 2366

Lot 2366
1852-1989, ongebruikte verz. in 2 Davo de Luxe albums, wb. de nrs. 1, 2, 4, 5, 19/27, 43, 47, 56/76, 77/79, 121/131, Veth zonder- en met watermerk, Konijnenburg, En Face, en goed Roltanding en Port. De kwaliteit laat hier en daar nogal te wensen over, in het klassieke deel div. ex. zonder gom, later ook enkele series nagegomd, desondanks een aardige koop
Starting price: € 750,00

Lot 2367

No image available
1852-1990, o/*/** in Davo album, waarbij 1/47, 49, 130/131, etc.
Starting price: € 200,00

Lot 2368

Lot 2368
1852-1990, verzameling o/*/** in 2 Davo albums, waarbij aardig materiaal o.a. 4/6 in paren gebruikt, 10 (*), leuk 30-er en 50-er jaren (waarbij nagegomd), Internering 1 en 2, etc.
Starting price: € 150,00

Lot 2369

No image available
1852-1997, geheel gebruikte verzameling, met o.a. 1/12, 29, etc., in 2 Davo albums
Starting price: € 100,00