1852-1940, mooie geheel gebruikte en op 'n enkel zegel en serietje na complete verzameling in Davo album, met o.a. 1/12, 47/48, 80, 101, 104/105, 130/31, LP.12/13, Postbewijs 1/7, Dienst 1/18, Port, Roltanding compleet (ex. 32), Telegram, meest in nette kwaliteit
More...Starting price: € 750,00
1852-1945, geheel gebruikte verzameling in 2 klembanden, met 6 leuke voorfilatelistische brieven, uitgebreid 1e emissie o.a. 7 x nr.1 en op brief, 9 x nr.2, 2 paartjes en op brief, nr.3 op brief, verdere emissies uitgebreid op tanding w.o. 91B, 13A, 18A, 19A (alle met cert.), 27F, 30AI, 47/48, 61b, 80, 101, 130/31, Dienst 1/8, Postbewijs 1/7 en Telegram 12. Prachtkoop!
More...Starting price: € 1.000,00
1852-1958, verregaand complete gebruikte verz. in 2 dikke Schaubek albums wb. naast alle goede nummers ook div. extra's, afstempelingen, brieven en postwaardestukken. Prachtkoop met hoge waarde!
1852-1960, meest ongebr. resp. postfrisse en iets gebruikte verz. in Juweel album, wb. 1/3, 4/6, 9, 11, 29, 40/42, 48, 49, 78/80, 101, 104/105, 130/131, 144/165, 171Af, 177/198, dan compleet t/m 1960, en nog iets Back of the Book wo. LP.12/13, Port 31/43 en Dienst 25/26. Niet alles in perfecte kwaliteit, helaas enkele ex. met bemerkingen, maar toch een prachtkoop met zeer hoge cat.wrd.!
More...Starting price: € 2.000,00
1852-1967, o/*/** in luxe album en insteekboek, wb. aardig klassiek veel vooroorlogs postfris, maar ook series als Konijnenburg en En Face postfris, vele uitgaven zijn meervoudig aanwezig! Mooie koop met zeer hoge cataloguswaarde!
More...Starting price: € 1.250,00
1852-1976, o/*/** verzameling in Schaubek album met diverse betere nrs. o.a. 1/6, 13/18, 104/105, 130/31
More...Starting price: € 150,00
1852-1979, o/*/**, verzameling met beter materiaal in 3 Lindner albums, bevat o.a. nr.18, 29 (*), 43 *, 104/105, 130/131, 136/138, 346/349 **, En Face en LP12/13 *, tevens leuk Port en Telegram w.o. nr.4
More...Starting price: € 400,00
1852-1984, gebruikte verz. wb. 1/6, 11, 12, 48, 49, in meest nette kwaliteit in Davo album
More...Starting price: € 200,00
1852-1985, mooie geheel gebruikte verzameling in 2 Excellent albums, met diverse betere nrs. zoals 1/12, 47/48, 80, 104/105, LP.12/13, etc.
1852-1986, in de frankeerzegels zo goed als complete verzameling ongebruikt, Roltanding cpl. (ex.32), LP. cpl., alsmede aardig Port, Dienst en Telegram. Echter de kwaliteit laat veel te wensen over: in de vooroorlogse periode zijn de meeste belangrijke zegels helaas nagegomd, of vakkundig van een plakkertje verwijderd, wat niet wegneemt dat een collectie als deze, zeker nog een aanzienlijke waarde vertegenwoordigd. In 2 luxe Juweel albums
1852-1987, verzameling o/*/** waarbij nrs.1/29, 104/105, 121I, 130/131, 346/349, 518/537, LP.12/13, Roltanding op nr.32 na compleet en aardig Port. Mooie koop met hoge cat.wrd. in 2 Davo albums
More...Starting price: € 500,00
1852-1989, gebruikte verzameling in Unie album, wb. 1/49, 61 b/c, 80 (cert.), 101, 104/105, 130/131, LP.12/13, Port 31/43 en Postbewijs 2/7. Colletie in goede kwaliteit met hoge cataloguswaarde
1852-1989, ongebruikte verz. in 2 Davo de Luxe albums, wb. de nrs. 1, 2, 4, 5, 19/27, 43, 47, 56/76, 77/79, 121/131, Veth zonder- en met watermerk, Konijnenburg, En Face, en goed Roltanding en Port. De kwaliteit laat hier en daar nogal te wensen over, in het klassieke deel div. ex. zonder gom, later ook enkele series nagegomd, desondanks een aardige koop
1852-1990, o/*/** in Davo album, waarbij 1/47, 49, 130/131, etc.
1852-1990, verzameling o/*/** in 2 Davo albums, waarbij aardig materiaal o.a. 4/6 in paren gebruikt, 10 (*), leuk 30-er en 50-er jaren (waarbij nagegomd), Internering 1 en 2, etc.
1852-1997, geheel gebruikte verzameling, met o.a. 1/12, 29, etc., in 2 Davo albums
More...Starting price: € 100,00