O.G.D. 1870-2009, verzameling in 3 Davo de Luxe albums, veelal eenvoudig materiaal, Antillen goed doorlopend tot 2009
More...Starting price: € 100,00
NEDERLAND 1940-2014, mooi geheel gebruikte en vrijwel complete verzameling in 5 Davo albums
More...Starting price: € 250,00
NEDERLAND 1890-1998, o/*/** in 5 Lindner albums wb. enkele aardige series zoals LP12/13
More...Starting price: € 200,00
NEDERLAND 1990-2016, ** collectie in 5 Davo de Luxe albums, alsmede insteekboek en op bladen. De frankeerwaarde is 1950,-
More...Starting price: € 500,00
DUITSLAND, iets Rijk, meest Bund en Berlijn o/*/** (restant)verzamelingen en doublettenboeken, wb. nog best aardig materiaal, in 2 dozen
SKANDINAVIË, verz. o/*/** wb. aardig Zweden (deels gespecialiseerd) in 15 albums en insteekboeken, alsmede iets literatuur, in 2 dozen
MOTIEF VISSEN, o/*/** tentoonstellings-verzameling in 5 ringbanden, alsmede 3 insteekboeken en 4 albums waarbij aardige nrs. en series, in 2 dozen
NEDERLAND, Ned.-Indië, Indonesië, Ned.Antillen en Suriname, postfris en gebruikt engros in 9 insteekboeken, 2 mappen en iets div.
NEDERLAND o/*/**, verzameling div. in 2 albums, 18 insteekboeken, mappen, en 2 doosjes waarbij veel pzb's, velletjes, combinaties, 2 aardige collecties Ned.-Indië, Suriname en iets buitenland, in 2 verhuisdozen
NEDERLAND 1968-2016, ** collectie wb. vaak dubbel verzameld, in 7 Schaubek klembanden. Het frankeergeldige gedeelte bedraagt reeds 3225,-
More...Starting price: € 800,00
NEDERLAND, div. wb. modern frankeergeldig materiaal ( 690,-), fdc's, edb's, etc.
VER. NATIES, Nw. York, Genève en Wenen, een postfrisse partij wb. vele vellen, periode 1951- t/m 2008 in verhuisdoos. Een zeer hoge cat. wrd!
WERELD, o/*/** grote partij wb. veel motief in 63 insteekboeken en albums, op kaartjes, in zakjes etc. In 4 verhuisdozen, (uitsluitend voor afhalers!)
NEDERLAND, Stadspost, verregaand complete collectie 1969-2014, inclusief vrijwel alle uitgegeven velletjes waarbij ook uitgiften die slechts in zeer beperkte oplage zijn verschenen. Alsmede uitgebreide verzameling echt gelopen poststukken uit de periode 1970-2013 waarbij volgens inzender unieke stukken. De collectie is samengebracht in 18 dikke albums, 2 insteekboeken, 6 banden en doosje. Een mooie koop!
DIV. THEMAVERZAMELINGEN, wb. uitgebreid Tweede Wereldoorlog, Flora en Fauna, Koningshuis etc., etc., in 23 albums, 5 mappen, 9 insteekboeken, en 1 doosje. Totaal in 4 dozen, (uitsluitend voor afhalers!)
GEHELE WERELD, in albums, insteekboeken en op bladen, wb. aardige verz. Luxemburg, Oostenrijk, Zuid Afrika etc. Totaal in 4 verhuisdozen, (uitsluitend voor afhalers!)