Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 3265

No image available
O.G.D. 1870-2009, verzameling in 3 Davo de Luxe albums, veelal eenvoudig materiaal, Antillen goed doorlopend tot 2009
Starting price: € 100,00

Lot 3266

No image available
NEDERLAND 1940-2014, mooi geheel gebruikte en vrijwel complete verzameling in 5 Davo albums
Starting price: € 250,00

Lot 3267

No image available
NEDERLAND 1890-1998, o/*/** in 5 Lindner albums wb. enkele aardige series zoals LP12/13
Starting price: € 200,00

Lot 3268

No image available
NEDERLAND 1990-2016, ** collectie in 5 Davo de Luxe albums, alsmede insteekboek en op bladen. De frankeerwaarde is € 1950,-
Starting price: € 500,00

Lot 3269

No image available
DUITSLAND, iets Rijk, meest Bund en Berlijn o/*/** (restant)verzamelingen en doublettenboeken, wb. nog best aardig materiaal, in 2 dozen
Starting price: € 200,00

Lot 3270

No image available
SKANDINAVIË, verz. o/*/** wb. aardig Zweden (deels gespecialiseerd) in 15 albums en insteekboeken, alsmede iets literatuur, in 2 dozen
Starting price: € 200,00

Lot 3271

No image available
MOTIEF VISSEN, o/*/** tentoonstellings-verzameling in 5 ringbanden, alsmede 3 insteekboeken en 4 albums waarbij aardige nrs. en series, in 2 dozen
Starting price: € 200,00

Lot 3272

No image available
NEDERLAND, Ned.-Indië, Indonesië, Ned.Antillen en Suriname, postfris en gebruikt engros in 9 insteekboeken, 2 mappen en iets div.
Starting price: € 100,00

Lot 3273

No image available
NEDERLAND o/*/**, verzameling div. in 2 albums, 18 insteekboeken, mappen, en 2 doosjes waarbij veel pzb's, velletjes, combinaties, 2 aardige collecties Ned.-Indië, Suriname en iets buitenland, in 2 verhuisdozen
Starting price: € 200,00

Lot 3274

No image available
NEDERLAND 1968-2016, ** collectie wb. vaak dubbel verzameld, in 7 Schaubek klembanden. Het frankeergeldige gedeelte bedraagt reeds € 3225,-
Starting price: € 800,00

Lot 3275

No image available
NEDERLAND, div. wb. modern frankeergeldig materiaal (€ 690,-), fdc's, edb's, etc.
Starting price: € 200,00

Lot 3276

No image available
VER. NATIES, Nw. York, Genève en Wenen, een postfrisse partij wb. vele vellen, periode 1951- t/m 2008 in verhuisdoos. Een zeer hoge cat. wrd!
Starting price: € 200,00

Lot 3277

No image available
WERELD, o/*/** grote partij wb. veel motief in 63 insteekboeken en albums, op kaartjes, in zakjes etc. In 4 verhuisdozen, (uitsluitend voor afhalers!)
Starting price: € 200,00

Lot 3278

No image available
NEDERLAND, Stadspost, verregaand complete collectie 1969-2014, inclusief vrijwel alle uitgegeven velletjes waarbij ook uitgiften die slechts in zeer beperkte oplage zijn verschenen. Alsmede uitgebreide verzameling echt gelopen poststukken uit de periode 1970-2013 waarbij volgens inzender unieke stukken. De collectie is samengebracht in 18 dikke albums, 2 insteekboeken, 6 banden en doosje. Een mooie koop!
Starting price: € 500,00

Lot 3279

No image available
DIV. THEMAVERZAMELINGEN, wb. uitgebreid Tweede Wereldoorlog, Flora en Fauna, Koningshuis etc., etc., in 23 albums, 5 mappen, 9 insteekboeken, en 1 doosje. Totaal in 4 dozen, (uitsluitend voor afhalers!)
Starting price: € 100,00

Lot 3280

No image available
GEHELE WERELD, in albums, insteekboeken en op bladen, wb. aardige verz. Luxemburg, Oostenrijk, Zuid Afrika etc. Totaal in 4 verhuisdozen, (uitsluitend voor afhalers!)
Starting price: € 100,00