MOTIEF, geheel postfrisse partij velletjes meest periode 1998-2013, waarbij veel Schepen, Vliegtuigen, Paddenstoelen, Mineralen, Bekende Personen, etc., etc., in 2 boeken. Gigantische nieuwtjesprijs!
More...Starting price: € 200,00
PALESTINA, verzameling van ca. 58 brieven en kaarten waarbij aardige frankeringen
More...Starting price: € 100,00
PERZIË, verzameling o/*/** vanaf 1870, waarbij aardig materiaal in album en insteekboek
TAIWAN 1945-1980, gebr., ongebr. en postfrisse doubletten in 2 dikke insteekboeken, div. goede nrs. en series aanwezig en hoge cat.wrd.
TAIWAN 1945-1982, ongebr. resp. postfrisse verzameling in album en insteekboek, wb. zeer goede nrs. en series o.a. 87/89, 93/95, 101/111, 133/136, 169A/183A en postzegelboekje met serie 169B/183B, verregaand compleet in goede kwaliteeit! Zeer hoge waarde!
More...Starting price: € 1.000,00
USA 1851-1986, o/*/** in Schaubek album waarbij diverse betere nrs. en series
More...Starting price: € 250,00
USA 1860-2006, mooie uitgebreide verzameling o/*/**, met goed gevuld modern gedeelte in 6 Davo albums
WERELD 1840-1960, prachtige vrijwel geheel gebruikte collectie in 13 dikke albums, opgezet op blanco bladen en in duidelijk bovengemiddelde kwaliteit, waarbij een leuke afdeling Engelse en Franse Koloniën in 5 banden, Zuid- en Midden Amerika in 2 banden, aardig Rusland, Scandinavië, etc. Een geheel intact gelaten object met vele goede en beter noterende zegels, ideaal om voort te zetten of om te detailleren. Een uitgebreide fotocollage nodigt uit tot serieuze bezichtiging. Kapitale koop!
More...Starting price: € 5.000,00
WERELD, betere zegels en series in Safe album wb. Italië, Vaticaan, België, Letland, USA, Japan, etc., etc. Zeer hoge cataloguswaarde!
More...Starting price: € 750,00
WERELD, ca. 30 brieven en kaarten, zeer divers materiaal waarbij enkele Duitse Staten, Zeppelins, etc.
WERELD, o/*/** op insteekkaartjes in dik insteekboek, wb. vele betere nrs. en series van o.a. Denemarken met Mi. 17IIA (3 öre met kopstaand frame) zeer fraai ex., Frankrijk wb. Yv.182, Monaco nr.5, Perzië 93 postfris blok van vier, Inkeri 8/14 in postfrisse blokken van vier, goede nrs. van Griekenland, Italië, Oostenrijk en Zwitserland wb. aardig blokken en div. variëteiten zoals kleurafwijkingen, ongetand, etc. Hoge waarde!
WERELD, o/*/**, dik boek zegels, series en blokken van meest iets beter materiaal. Ideaal om te detailleren!
WERELDVERZAMELING in super dik Schaubek album, uitgave 1902. Een geheel intact gelaten collectie met een enorme hoeveelheid betere nrs., uit de periode 1840-1902 waarbij o.a. Bayern 1, China 1/5, Duitse Rijk 1, 21, Engeland 1, 2, 84, 85, 99, Finland 2, 4, 46, Frankrijk 7, Genf 1, Hamburg 1, Hongkong 1/5, Italië 9, Monaco 21, Nederland 48, 80, Noorwegen 1, 7, Polen 1, Portugal 122/123, Württemberg 1/5, Zwitserland 2, 7 en verder vele goede exemplaren van Zuid Amerika, USA, Engelse Koloniën, Australische Staten, etc., etc. Een kapitale koop met een enorme inhoud en gigantische cataloguswaarde!
More...Starting price: € 15.000,00
ZUID en MIDDEN AMERIKA, o/*/** verzameling op zelfgemaakte bladen in ringband
CINDERELLA'S, Revenues, Lokaalpost, Vignetten, etc., etc., van de gehele Wereld in 2 dikke insteekboeken, waarbij zeldzaam materiaal