Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 2672

Lot 2672
MOTIEF, geheel postfrisse partij velletjes meest periode 1998-2013, waarbij veel Schepen, Vliegtuigen, Paddenstoelen, Mineralen, Bekende Personen, etc., etc., in 2 boeken. Gigantische nieuwtjesprijs!
Starting price: € 200,00

Lot 2673

Lot 2673
PALESTINA, verzameling van ca. 58 brieven en kaarten waarbij aardige frankeringen
Starting price: € 100,00

Lot 2674

Lot 2674
PERZIË, verzameling o/*/** vanaf 1870, waarbij aardig materiaal in album en insteekboek
Starting price: € 100,00

Lot 2675

Lot 2675
TAIWAN 1945-1980, gebr., ongebr. en postfrisse doubletten in 2 dikke insteekboeken, div. goede nrs. en series aanwezig en hoge cat.wrd.
Starting price: € 200,00

Lot 2676

Lot 2676
TAIWAN 1945-1982, ongebr. resp. postfrisse verzameling in album en insteekboek, wb. zeer goede nrs. en series o.a. 87/89, 93/95, 101/111, 133/136, 169A/183A en postzegelboekje met serie 169B/183B, verregaand compleet in goede kwaliteeit! Zeer hoge waarde!
Starting price: € 1.000,00

Lot 2677

Lot 2677
USA 1851-1986, o/*/** in Schaubek album waarbij diverse betere nrs. en series
Starting price: € 250,00

Lot 2678

Lot 2678
USA 1860-2006, mooie uitgebreide verzameling o/*/**, met goed gevuld modern gedeelte in 6 Davo albums
Starting price: € 250,00

Lot 2679

Lot 2679
WERELD 1840-1960, prachtige vrijwel geheel gebruikte collectie in 13 dikke albums, opgezet op blanco bladen en in duidelijk bovengemiddelde kwaliteit, waarbij een leuke afdeling Engelse en Franse Koloniën in 5 banden, Zuid- en Midden Amerika in 2 banden, aardig Rusland, Scandinavië, etc. Een geheel intact gelaten object met vele goede en beter noterende zegels, ideaal om voort te zetten of om te detailleren. Een uitgebreide fotocollage nodigt uit tot serieuze bezichtiging. Kapitale koop!
Starting price: € 5.000,00

Lot 2680

Lot 2680
WERELD, betere zegels en series in Safe album wb. Italië, Vaticaan, België, Letland, USA, Japan, etc., etc. Zeer hoge cataloguswaarde!
Starting price: € 750,00

Lot 2681

Lot 2681
WERELD, ca. 30 brieven en kaarten, zeer divers materiaal waarbij enkele Duitse Staten, Zeppelins, etc.
Starting price: € 100,00

Lot 2682

Lot 2682
WERELD, o/*/** op insteekkaartjes in dik insteekboek, wb. vele betere nrs. en series van o.a. Denemarken met Mi. 17IIA (3 öre met kopstaand frame) zeer fraai ex., Frankrijk wb. Yv.182, Monaco nr.5, Perzië 93 postfris blok van vier, Inkeri 8/14 in postfrisse blokken van vier, goede nrs. van Griekenland, Italië, Oostenrijk en Zwitserland wb. aardig blokken en div. variëteiten zoals kleurafwijkingen, ongetand, etc. Hoge waarde!
Starting price: € 1.000,00

Lot 2683

Lot 2683
WERELD, o/*/**, dik boek zegels, series en blokken van meest iets beter materiaal. Ideaal om te detailleren!
Starting price: € 200,00

Lot 2684

Lot 2684
WERELDVERZAMELING in super dik Schaubek album, uitgave 1902. Een geheel intact gelaten collectie met een enorme hoeveelheid betere nrs., uit de periode 1840-1902 waarbij o.a. Bayern 1, China 1/5, Duitse Rijk 1, 21, Engeland 1, 2, 84, 85, 99, Finland 2, 4, 46, Frankrijk 7, Genf 1, Hamburg 1, Hongkong 1/5, Italië 9, Monaco 21, Nederland 48, 80, Noorwegen 1, 7, Polen 1, Portugal 122/123, Württemberg 1/5, Zwitserland 2, 7 en verder vele goede exemplaren van Zuid Amerika, USA, Engelse Koloniën, Australische Staten, etc., etc. Een kapitale koop met een enorme inhoud en gigantische cataloguswaarde!
Starting price: € 15.000,00

Lot 2685

Lot 2685
ZUID en MIDDEN AMERIKA, o/*/** verzameling op zelfgemaakte bladen in ringband
Starting price: € 100,00

Lot 2686

Lot 2686
CINDERELLA'S, Revenues, Lokaalpost, Vignetten, etc., etc., van de gehele Wereld in 2 dikke insteekboeken, waarbij zeldzaam materiaal
Starting price: € 200,00