Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 2338

Lot 2338
LANGEBALKSTEMPELS, ruim 1400 verschillende stempels, alfabetisch opgezet in 2 insteekboeken, wb. vele prachtafdrukken
Starting price: € 100,00

Lot 2339

Lot 2339
KORTEBALKSTEMPELS, alfabetisch opgezet in 2 dikke insteekboeken, circa 1150 verschillende stempels waarbij vele prachtafdrukken
Starting price: € 100,00

Lot 2340

Lot 2340
LANGE- en KORTEBALKSTEMPELS, enkele duizenden stuks waarbij vele prachtafdrukken in dik insteekboek
Starting price: € 200,00

Lot 2341

Lot 2341
PERFINS, verzameling van enkele honderden Nederlandse perfins en enkele Buitenland in dik insteekboek
Starting price: € 100,00

Lot 2342

Lot 2342
POSTHISTORIE, collectie van 17 brieven 1676-1815, 1844 met een verscheidenheid aan postale notities w.o. portaanduidingen w.o. met rood krijt, stempels o.a. 3-stuiver, rayon, grenskantoor, geschreven plaatsnaam, militair, buiten de post om vervoerd, etc. waarvan diverse brieven deskundig beschreven, enkele met attest Van der Linden, en allen in prachtkwaliteit, in ringband. Ex Van den Brink
Starting price: € 300,00

Lot 2343

Lot 2343
POSTHISTORIE, collectie van 52 brieven 1751-1819 van de Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden met een verscheidenheid aan postale notities w.o. portaanduidingen, stempels w.o. 3-stuiver, naam- en departementsstempels, déboursé, Port Payé, P.P.P.P., grenskantoorstempels w.o. 'Hollande' en 'D'Hollande', militair, Paardenposterij, portvrijdom, routes en bestemmingen, etc. etc. waarvan diverse brieven deskundig beschreven en allen in prachtkwaliteit, in ringband. Ex Van den Brink
Starting price: € 1.000,00

Lot 2344

Lot 2344
POSTHISTORIE, collectie van 84 brieven 1633-1799 van de Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden met een verscheidenheid aan postale notities w.o. port in rood krijt, stempels w.o. 3-stuiver, naam, 'Hollande' en 'D'Hollande', geschreven postale aanduidingen (o.a. plaats van herkomst zoals D, R, BoZ), 'En.Num.re' (2x incl. assignaten), etc. etc. waarvan veel deskundig beschreven en allen in prachtkwaliteit, in 2 ringbanden. Ex Van den Brink
Starting price: € 1.000,00

Lot 2345

Lot 2345
POSTHISTORIE, collectie van 86 brieven ca. 1820-1866 met een verscheidenheid aan postale notities w.o. portaanduidingen, stempels o.a. naam, rayon, Service Rurale, portvrijdom, routes en bestemmingen, etc. etc. waarvan diverse brieven deskundig beschreven en allen in prachtkwaliteit, in 2 ringbanden. Ex Van den Brink
Starting price: € 600,00

Lot 2346

Lot 2346
POSTHISTORIE. Op de Hertogpost 2010 met goud bekroonde tentoonstellingscollectie 'De Postgeschiedenis van de Lage Landen tot 1813' van A.H.M.H. van den Brink. Overgebleven gedeelte bestaande uit 63 poststukken 1594-1812, met diverse postale aanduidingen, portverklaringen, routes, afstempelingen, Corsini-archief, etc. Allemaal van zeer goede kwaliteit en uitgebreid gedocumenteerd. Prachtobject!
Starting price: € 750,00

Lot 2347

Lot 2347
POSTHISTORIE. Tentoonstellingscollectie 'Nederland 1813-1852' van A.H.M.H. van den Brink, bestaande uit 95 poststukken, uitsluitend in uitgezochte luxe kwaliteit en zeer gedocumenteerd beschreven met betrekking tot de postale aanduidingen, portverklaringen, routes, afstempelingen, historische betekenissen etc. Een prachtobject om uit te breiden, in 3 ringbanden. Iedere liefhebber van de oude Nederlandse postgeschiedenis adviseren wij de collectie goed te bekijken
Starting price: € 1.500,00

Lot 2348

Lot 2348
EO-BRIEVEN, 117 stuks in 2 banden, wb. aardige ex.
Starting price: € 100,00

Lot 2349

Lot 2349
Voorfilatelie, verzameling van 50 brieven, wb. betere, duidelijk Franstalig beschreven in ringband
Starting price: € 400,00

Lot 2350

Lot 2350
Postwaardestukken Nederland en iets O.G.D., ongebruikt waarbij een frisse briefkaart G.11 (375,-). Totaal 239 stuks
Starting price: € 300,00

Lot 2351

Lot 2351
1900-1947, verz. Particulier bedrukte Postwaardestukken, gebruikt waarbij vele gezochte ex., totaal 116 stuks in album. Mooie koop!
Starting price: € 500,00

Lot 2352

Lot 2352
Verzameling ongebruikte Postwaardestukken in 2 albums, waarbij vele hoger-genoteerde ex. en een totale cataloguswaarde Geuzendam vlgs. inz. € 3000
Starting price: € 500,00

Lot 2353

Lot 2353
Raketpost, album met 17 gevlogen brieven, div. getekend Roberti. Interessant!
Starting price: € 150,00