PRENTBRIEFKAARTEN, 56 stuks Nederland, veel Rotterdam en Den Haag waarbij mooie oude ex., tevens 25 stuks Frankrijk waarbij veel Vliegtuigen en Zeppelins
More...Starting price: € 100,00
PRENTBRIEFKAARTEN, Posterijen Nederland, ruim 60 (niet)verzonden vooroorlogse ex. w.o. met humor, postbezorging watersnood 1916 (grootrond Buiksloot), etc.
ZWITSERLAND POSTHISTORIE, 21 Betere poststukken 1932-45 meest naar Nederland met bijzondere (enkel-)frankeringen, censuur, stempels, luchtpost w.o. katapultvlucht van de 'Bremen' 18-19 mei 1932, etc.
DUITSLAND POSTHISTORIE, ca. 55 poststukken 1923-54 vnl. naar Den Haag uit het Reich, post uit diverse naoorlogse zones met interessante frankeringen, DDR FDC Block 7, censuur, stempels, luchtpost, retour
PRENTBRIEFKAARTEN, Duitsland, ca. 150 verzonden, meest kleurige ex. ´Gruss aus...´ uit 1895-1905 w.o. mooie uit Wiesbaden, ook met frankeringen en stempels
NED.- INDIË POSTHISTORIE, ca. 100 poststukken van APO's etc., Ned.- Indië, Japanse bezetting, Republiek en iets Ned. Nieuw-Guinea
POSTHISTORIE, Wereld ruim 80 poststukken waarbij enkele leuke frankeringen, zoals Engeland S.G.49 in strip van vijf
NEDERLAND, brieven en postwaardestukken waarbij ook enkele buitenland. Aardige koop met leuk ouder materiaal
PRENTBRIEFKAARTEN, Provincie Zeeland, fabrieksmerk Tulp, ruim 100 prachtige, gekleurde (niet)verzonden ex. ca. 1900-1915 van steden en dorpen, watersnoodramp maart 1906, bezienswaardige volkstypen, etc.
PRENTBRIEFKAARTEN, Provincie Utrecht, fabrieksmerk Tulp, ca. 110 prachtige, gekleurde (niet)verzonden ex. uit 1900-1915 van steden en dorpen, volkstypen, natuurschoon, etc.
LUCHTPOST, 20 Luchtpoststukken 1931-51 w.o. katapult-, ballonpost- en zeppelinvluchten in wat gevarieerde kwaliteit
More...Starting price: € 50,00
NED.- INDIË, Diverse vooroorlogse stempels, meest kortebalk, op paar insteekkaartjes en in zakjes
PRENTBRIEFKAARTEN, Schepen, ca. 110 ex. oud, moderner, marine, passagier, etc. alsmede 19 ex. betreffende de scheepsramp van de ´Berlin´ in feb. 1907
PRENTBRIEFKAARTEN, Nederland, ´Groeten uit ...´, ruim 195 zwart-wit ex., meest verzonden en uit de jaren ´50
More...Starting price: € 75,00
TWEEDE WERELDOORLOG, 64 Bijzondere poststukken w.o. Rode Kruis, krijgsgevangenen, retour gezonden, censuur, etc. Interessant kavel en zeer aan te bevelen voor de specialist!
More...Starting price: € 250,00
NED.- INDIË POSTHISTORIE, ca. 90 gebruikte en ongebruikte enveloppen (postwaardestukken) w.o. in wat gevarieerde kwaliteit en enkele betere stempels