Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 2413

Lot 2413
O.G.D. 1864-1979, o/*/** verzameling met betere nrs. in 3 Lindner albums met o.a. Curaçao 104/120, 178/181 **, LP.18/25 **, Suriname 15, 40, 64, 229/243, LP.8/14 * en Port 15/16, Nederlands Indië 1/2, Brandkast 1/7, etc.
Starting price: € 300,00

Lot 2414

Lot 2414
O.G.D., Nederlands Indië, Nederlands Nieuw Guinea, Curaçao en Suriname 1864-1960, o/*/** in oud Davo album, wb. div. betere nrs. en series, ondanks wisselvallige kwaliteit een aardige koop met hoge cataloguswaarde
Starting price: € 300,00

Lot 2415

Lot 2415
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 37 Betere poststukken 1875-1948 w.o. stempels (w.o. typen H, L, LB), (enkel)frankeringen, beport, censuur, rebut, etc.
Starting price: € 150,00

Lot 2416

Lot 2416
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 71 Betere poststukken 1882-1949 met frankeringen (o.a. enkel, lokaal, eerste dag), stempels (punt op bk. G8, halte, naam, schaarse korte en langebalk, naoorlogs, etc.), aangetekend, per expresse, aangegeven waarde (3x), bk. met fiscaal droogstempel of zegel, censuur, beroemde Indonesische afzender Abdul Kadir, mooie firma-enveloppen, etc.
Starting price: € 300,00

Lot 2417

Lot 2417
NED.- INDIË POSTHISTORIE, ruim 275 merendeels eenvoudige poststukken 1829-1949, meest vanaf 1874, w.o. ongebruikte postwaardestukken, wat voorzijden, stempels, frankeringen, etc. in ringband
Starting price: € 100,00

Lot 2418

Lot 2418
NED.- INDIË POSTHISTORIE, verschillende stempelsoorten (langebalk, propaganda, rol, machinaal o.a. schaarse 'Pro Juventute') op zegels w.o. combinatiefrankeringen op briefstukjes, alsmede diverse stempeltypen vnl. Ned. Gezag w.o. schaarse kantoren en noodstempels
Starting price: € 100,00

Lot 2419

Lot 2419
NED.- INDIË POSTHISTORIE, verzameling langebalkstempels met nummer (type LBnr) op losse zegels van diverse emissies en waarden, 176 verschillende en merendeels in prachtkwaliteit op kaartjes met locatie, in Leuchtturm-ringband
Starting price: € 75,00

Lot 2420

Lot 2420
NED.- INDIË POSTHISTORIE, verzameling van 78 briefkaarten met rond- (Japara) en kleinrondstempels (w.o. Tandjoengpoera) in wat gevarieerde kwaliteit, opgezet op bladen in ringband. Tevens insteekkaartje met 9 zegel waarop gebroken ringstempel van Weltevreden uit 1885
Starting price: € 100,00

Lot 2421

Lot 2421
NED.- INDIË POSTHISTORIE. 46 Poststukken 1914-36 met gelegenheids- of propagandastempels w.o. Tentoonstelling, Jaarbeurs, Volkstelling, Conferenties en Vliegpost (Bu.LP1 en 3)
Starting price: € 100,00

Lot 2422

Lot 2422
SCHEEPSPOST, 63 Poststukken w.o. KNSM-vacantie- en Pinksterreizen, Ned.- Indische Postagenten Batavia-Amsterdam en Batavia-Rotterdam, Posted on the High Seas, Gouvernements Marine (via Amboina 14-8-1933), Poelau-Laut (1940), en 3 drukwerken
Starting price: € 100,00

Lot 2423

Lot 2423
WEST-INDIË SCHEEPSPOST, KWIM/KNSM-stempels (naamstempels en stempels in rechthoekig kader) op 164 poststukken (veel zakelijke post, ook filatelistisch), w.o. van diverse zeldzame schepen, KWIM-ovaalstempels, Posted on the High Seas, rondstempel Postagent Amsterdam-West Indië met ster, diverse frankeringen van o.a. Portugal en Midden- en Zuid-Amerikaanse landen, bestemmingen, etc. In een dergelijk aantal en variëteit hoogst zelden aangeboden verzameling in 3 TPG-albums
Starting price: € 400,00

Lot 2424

Lot 2424
NED.- INDIË. KPM, 47 Poststukken met verschillende typen stempels van diverse KPM-schepen, w.o. op buitenlandse zegels, en mooie firmacouverts, in TPG-album
Starting price: € 500,00

Lot 2425

Lot 2425
NED.- INDIË 1864-1948, o/*, wat uitgebreidere verzameling incl. Luchtpost, Port en Dienst, met betere nrs. en series w.o. 80, 98, 149/159 (loslatende kleuren), 166, 277, etc. opgezet in Victoria-album
Starting price: € 150,00

Lot 2426

Lot 2426
NED.- INDIË 1864-1950, o/*/**, op enkele nummers na, vrij complete, iets op tandingen, typen en opdrukfouten gespecialiseerde verzameling waarbij ook wat proeven, stempels, etc. in insteekboek van slechte kwaliteit, alsmede insteekboek doubletten
Starting price: € 250,00

Lot 2427

Lot 2427
NEDERLANDS INDIË 1864-1962, mooie uitgebreide, geheel ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Davo album met talrijke variëteiten en vele betere nrs. en series zoals 1/2, 23/30, 58/61 (met tandingen), 63a/79a, 79f, 90fab (fraai ex. met cert.), 'Stockholm'-serie vrijwel cpl. (1 zegel ontbreekt), 274/289 (287 met cert.), Port 1/4, Brandkast 1/7, Dienst 2f, 3f, 4f, 7f, 9f t/m 21f, 24f, 27f (div. met cert.), alsmede Ned. Nieuw Guinea met Untea
Starting price: € 1.000,00

Lot 2428

Lot 2428
NEDERLANDS INDIË 1870-1950, verzameling */** in insteekboek, met diverse aardige nrs. zoals 63/80, 165/166, 260/265, tevens insteekboek met gebruikte verzameling w.o. 'Bandoeng'-serie
Starting price: € 250,00