Kleurproef van de 10 cent in blauw, kamtanding 12½ : 12, PC.5a. Prachtex. 500
More...Starting price: € 100,00
Kleurproef van de 10 cent in blauw, in Kamtanding 12½ x 12 met gom, PC 5a, blok van vier waarvan twee ex. postfris Fl.2000 +
More...Starting price: € 600,00
2, 10 Cent karmijnrood, gebruikt prachtex. 225
More...Starting price: € 50,00
3C, 1 Cent grijsgroen type I in lijntanding 13¼ x 14 kl.g. Ongebruikt pracht hoekblok van vijftien, doch zonder gom. De zegels zijn mooi gecentreerd en fris van kleur. Een dergelijke eenheid is schaars en oogt prachtig in het album. [ 300]
More...Starting price: € 75,00
5G + 5F, 2 cent lilabruin in de gecombineerde tanding 11½ x 12 - 12½ x 12, postfris egaal getint met klein roestpuntje en tanding iets los, doch uitermate schaars paartje met certificaat Bakker (1998) 1500 (cursief voor *)
More...Starting price: € 500,00
6Fb + 6Gb, 2 cent strogeel in de gecombineerde tanding 11½ x 12 - 12½ x 12 zonder gom, zoals uitgegeven, ongebruikt prachtpaar, iets verstevigd op tanding. Zeldzaam in deze frisse kwaliteit 1250
More...Starting price: € 300,00
7F, 2½ Cent geel in kamtanding 12½ : 12 gr.g. Prachtig hoekblok van acht met volle, originele gom waarin authentieke zwarte puntjes, mooi gecentreerd en fris van kleur. Zeldzame eenheid! 2400+
More...Starting price: € 1.000,00
7G + 7F, 2½ cent geel in de gecombineerde tanding 11½ x 12 - 12½ x 12, postfris prachtpaar met certificaat Bakker (2003). Zeldzaam in deze kwaliteit, 450 (voor *!)
10H, 12½ Cent grijs in kamtanding 12½ kl.g. Postfris blok van tien met volle, originele gom en bijzonder mooi van kleur (zegel linksonder az. miniem bruin puntje). 400
12A, 20 Cent ultramarijn in lijntanding 14 kl.g. Postfris blok van vier met volle, originele gom doch, als vaker, bij de tanding licht getint aan de achterzijde. Zeldzaam als blok! 3900
13C, 25 Cent donkerpaars in lijntanding 13¼ x 14 kl.g. Postfris blok van vier met volle, originele gom (1 ex. miniem bruin puntje), zeer fris van kleur. 1000
More...Starting price: € 250,00
14K, 30 Cent groen in kamtanding 12½ gr.g. Postfris luxe verticaal randpaar met volle, originele gom en prachtig van kleur. 700+
14K, 30 Cent groen in kamtanding 12½ gr.g. Postfris luxe blok van vier met volle, originele gom en prachtig van kleur. 1400+
14, 30 cent groen, in postfris prachtpaar, linkerex. heeft half tandje, ov. luxe! 700
More...Starting price: € 150,00
14, 30 cent groen, horizontaal prachtpaar **/* 700