Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017
next >1|2|3|4|5|6|...|8

Lot 1904

Lot 1904
Kleurproef van de 10 cent in blauw, kamtanding 12½ : 12, PC.5a. Prachtex. ƒ 500
Starting price: € 100,00

Lot 1905

Lot 1905
Kleurproef van de 10 cent in blauw, in Kamtanding 12½ x 12 met gom, PC 5a, blok van vier waarvan twee ex. postfris Fl.2000 +
Starting price: € 600,00

Lot 1906

Lot 1906
2, 10 Cent karmijnrood, gebruikt prachtex. € 225
Starting price: € 50,00

Lot 1907

Lot 1907
Starting price: € 50,00

Lot 1908

Lot 1908
3C, 1 Cent grijsgroen type I in lijntanding 13¼ x 14 kl.g. Ongebruikt pracht hoekblok van vijftien, doch zonder gom. De zegels zijn mooi gecentreerd en fris van kleur. Een dergelijke eenheid is schaars en oogt prachtig in het album. [€ 300]
Starting price: € 75,00

Lot 1909

Lot 1909
5G + 5F, 2 cent lilabruin in de gecombineerde tanding 11½ x 12 - 12½ x 12, postfris egaal getint met klein roestpuntje en tanding iets los, doch uitermate schaars paartje met certificaat Bakker (1998) € 1500 (cursief voor *)
Starting price: € 500,00

Lot 1910

Lot 1910
6Fb + 6Gb, 2 cent strogeel in de gecombineerde tanding 11½ x 12 - 12½ x 12 zonder gom, zoals uitgegeven, ongebruikt prachtpaar, iets verstevigd op tanding. Zeldzaam in deze frisse kwaliteit € 1250
Starting price: € 300,00

Lot 1911

Lot 1911
7F, 2½ Cent geel in kamtanding 12½ : 12 gr.g. Prachtig hoekblok van acht met volle, originele gom waarin authentieke zwarte puntjes, mooi gecentreerd en fris van kleur. Zeldzame eenheid! € 2400+
Starting price: € 1.000,00

Lot 1912

No image available
7G + 7F, 2½ cent geel in de gecombineerde tanding 11½ x 12 - 12½ x 12, postfris prachtpaar met certificaat Bakker (2003). Zeldzaam in deze kwaliteit, € 450 (voor *!)
Starting price: € 300,00

Lot 1913

Lot 1913
10H, 12½ Cent grijs in kamtanding 12½ kl.g. Postfris blok van tien met volle, originele gom en bijzonder mooi van kleur (zegel linksonder az. miniem bruin puntje). € 400
Starting price: € 100,00

Lot 1914

Lot 1914
12A, 20 Cent ultramarijn in lijntanding 14 kl.g. Postfris blok van vier met volle, originele gom doch, als vaker, bij de tanding licht getint aan de achterzijde. Zeldzaam als blok! € 3900
Starting price: € 1.000,00

Lot 1915

Lot 1915
13C, 25 Cent donkerpaars in lijntanding 13¼ x 14 kl.g. Postfris blok van vier met volle, originele gom (1 ex. miniem bruin puntje), zeer fris van kleur. € 1000
Starting price: € 250,00

Lot 1916

Lot 1916
14K, 30 Cent groen in kamtanding 12½ gr.g. Postfris luxe verticaal randpaar met volle, originele gom en prachtig van kleur. € 700+
Starting price: € 250,00

Lot 1917

Lot 1917
14K, 30 Cent groen in kamtanding 12½ gr.g. Postfris luxe blok van vier met volle, originele gom en prachtig van kleur. € 1400+
Starting price: € 500,00

Lot 1918

Lot 1918
14, 30 cent groen, in postfris prachtpaar, linkerex. heeft half tandje, ov. luxe! € 700
Starting price: € 150,00

Lot 1919

Lot 1919
14, 30 cent groen, horizontaal prachtpaar **/* € 700
Starting price: € 150,00
next >1|2|3|4|5|6|...|8