Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 1889

Lot 1889
1A, 11 CNT op 2½ cent bruin en olijfgroen, Lijntanding 12½, postfris prachtex. met certificaat NVPH (2011) € 2250
Starting price: € 1.000,00

Lot 1890

Lot 1890
1A, 11 CNT, Kt.12½, ongebr. prachtex. met cert. Muis (2000) € 1250
Starting price: € 300,00

Lot 1891

Lot 1891
1B, 11 CNT, Lt.11½ x 11, ongebr. prachtex. € 1250
Starting price: € 300,00

Lot 1892

Lot 1892
1C, 11 CNT, Kt.11½, ongebruikt zeer fraai ex. (nagegomd) met cert. NVPH (2005) € 1250
Starting price: € 200,00

Lot 1893

Lot 1893
2A, 15 CNT OP 17½ CENT ULTRAMARIJN EN BRUIN, LIJNTANDING 12½, POSTFRIS PRACHTEX. MET CERTIFICAAT NVPH (2011) € 20.000
Starting price: € 10.000,00