1A, 11 CNT op 2½ cent bruin en olijfgroen, Lijntanding 12½, postfris prachtex. met certificaat NVPH (2011) 2250
More...Starting price: € 1.000,00
1A, 11 CNT, Kt.12½, ongebr. prachtex. met cert. Muis (2000) 1250
More...Starting price: € 300,00
1B, 11 CNT, Lt.11½ x 11, ongebr. prachtex. 1250
1C, 11 CNT, Kt.11½, ongebruikt zeer fraai ex. (nagegomd) met cert. NVPH (2005) 1250
More...Starting price: € 200,00
2A, 15 CNT OP 17½ CENT ULTRAMARIJN EN BRUIN, LIJNTANDING 12½, POSTFRIS PRACHTEX. MET CERTIFICAAT NVPH (2011) 20.000
More...Starting price: € 10.000,00