Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 1872

Lot 1872
1, 1 cent lila en zwart, postfris prachtex. € 550
Starting price: € 200,00

Lot 1873

Lot 1873
1/12, (ex.7), gebruikt in keurige kwaliteit € 905
Starting price: € 150,00

Lot 1874

Lot 1874
3, 5 cent lila en zwart, beh. 1 half tandje, een postfris prachtex. € 375
Starting price: € 100,00

Lot 1875

Lot 1875
4, 12½ cent lila en zwart, postfris prachtex. met cert. NVPH (2003): ..."met originele muizentanden" € 1250
Starting price: € 300,00

Lot 1876

Lot 1876
7, 25 cent lila en zwart, postfris zeer fraai ex. (boven en bovenlinks bruine vlekjes) ov. fris zegel met cert. Vleeming (2017) € 4750
Starting price: € 750,00

Lot 1877

Lot 1877
7, 25 cent lila en zwart, ongebruikt prachtex. met cert. Bakker (2014) € 1750
Starting price: € 400,00

Lot 1878

Lot 1878
7, 25 cent lila en zwart, ongebruikt prachtex. € 1750
Starting price: € 400,00

Lot 1879

Lot 1879
Starting price: € 400,00

Lot 1880

Lot 1880
7, 25 cent lila en zwart, ongebruikt vrijwel prachtex. met enkele bruine tandjes en cert. Vleeming (2017) € 1750
Starting price: € 300,00

Lot 1881

Lot 1881
7, 25 cent lila en zwart met poststempel 's-Gravenhage, beh. hoekvouwtje een gebruikt prachtex. € 1600
Starting price: € 400,00

Lot 1882

Lot 1882
7, 25 Cent lila en zwart, gebruikt prachtex., mooi van kleur. € 1600
Starting price: € 400,00

Lot 1883

Lot 1883
6, 20 cent lila en zwart, beh. een enkel iets korter tandje en rood eigendomsstempeltje op gomzijde, een postfris prachtex. met cert. NVPH (2017) € 1600
Starting price: € 500,00

Lot 1884

Lot 1884
10, 60 cent lila en zwart, ongebruikt prachtex. met iets onregelmatige tanding € 700
Starting price: € 150,00

Lot 1885

Lot 1885
10, 60 cent lila en zwart, ongebruikt vrijwel prachtex. met miniem bruin puntje in de gom € 700
Starting price: € 150,00

Lot 1886

Lot 1886
11, Een Gulden lila en rood, ongebruikt prachtex. met keur Brun en cert. Koopman (1976) € 1900
Starting price: € 400,00

Lot 1887

Lot 1887
11, Een Gulden lila en rood, ongebruikt, bruin en vettig vlekje, ov. mooi gecentreerd vrijwel postfris prachtex. met cert. Vleeming (2017) € 1900
Starting price: € 300,00