1, 1 cent lila en zwart, postfris prachtex. 550
More...Starting price: € 200,00
1/12, (ex.7), gebruikt in keurige kwaliteit 905
More...Starting price: € 150,00
3, 5 cent lila en zwart, beh. 1 half tandje, een postfris prachtex. 375
More...Starting price: € 100,00
4, 12½ cent lila en zwart, postfris prachtex. met cert. NVPH (2003): ..."met originele muizentanden" 1250
More...Starting price: € 300,00
7, 25 cent lila en zwart, postfris zeer fraai ex. (boven en bovenlinks bruine vlekjes) ov. fris zegel met cert. Vleeming (2017) 4750
More...Starting price: € 750,00
7, 25 cent lila en zwart, ongebruikt prachtex. met cert. Bakker (2014) 1750
More...Starting price: € 400,00
7, 25 cent lila en zwart, ongebruikt prachtex. 1750
7, 25 cent lila en zwart, ongebruikt vrijwel prachtex. met enkele bruine tandjes en cert. Vleeming (2017) 1750
7, 25 cent lila en zwart met poststempel 's-Gravenhage, beh. hoekvouwtje een gebruikt prachtex. 1600
7, 25 Cent lila en zwart, gebruikt prachtex., mooi van kleur. 1600
6, 20 cent lila en zwart, beh. een enkel iets korter tandje en rood eigendomsstempeltje op gomzijde, een postfris prachtex. met cert. NVPH (2017) 1600
More...Starting price: € 500,00
10, 60 cent lila en zwart, ongebruikt prachtex. met iets onregelmatige tanding 700
10, 60 cent lila en zwart, ongebruikt vrijwel prachtex. met miniem bruin puntje in de gom 700
11, Een Gulden lila en rood, ongebruikt prachtex. met keur Brun en cert. Koopman (1976) 1900
11, Een Gulden lila en rood, ongebruikt, bruin en vettig vlekje, ov. mooi gecentreerd vrijwel postfris prachtex. met cert. Vleeming (2017) 1900