Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 1852

Lot 1852
1/8, Armenwet, complete postfrisse prachtserie € 800
Starting price: € 250,00

Lot 1853

Lot 1853
1f t/m 7f, Armenwet met opdrukafwijking: gebroken A, ongebr. meest prachtex., 4f met cert. C. Muis (1990)
Starting price: € 200,00

Lot 1854

Lot 1854
8, 1½ cent donkerblauw met rode opdruk, origineel gomkreukje en puntje in papier, ov. postfris prachtex. met Befund Vleeming (2017) € 300
Starting price: € 100,00

Lot 1855

Lot 1855
8f, 1½ cent donkerblauw met rode opdruk met variëteit: 'gebroken A', ongebruikt prachtex. zonder gom met cert. NVPH (1979) (€1150)
Starting price: € 100,00

Lot 1856

Lot 1856
9/15, Cour Permanente de Justice Internationale, 1½ t/m 30 cent, beh. D12 (vetvlekje) en D13 (gelige gom) postfrisse serie met cert. Vleeming (2017) € 10.500
Starting price: € 1.500,00

Lot 1857

Lot 1857
9/15, Cour Permanente de Justice Internationale, 1½ t/m 30 cent, complete ongebruikte vrijwel prachtserie (enkele waarden min. getint) met cert. Bakker (2000) en NVPH (2011) € 4750
Starting price: € 750,00

Lot 1858

Lot 1858
16a/19a, Cour de Justice, Tweede Druk 1940, postfrisse prachtserie met cert. C. Muis (2000) € 1000
Starting price: € 300,00

Lot 1859

Lot 1859
16f/19f, InternationalF, samenhangend met 16/19, in postfrisse prachtparen € 680
Starting price: € 150,00

Lot 1860

Lot 1860
20/24, Cour Internationale de Justice, 7½ t/m 25 cent, beh. 10 cent hoekknakje en vingerafdruk, postfrisse prachtex. € 1200
Starting price: € 200,00

Lot 1861

Lot 1861
25/26, 2 cent blauw en 4 cent groen, postfrisse prachtex. met cert. NVPH (2017) € 750
Starting price: € 250,00

Lot 1862

Lot 1862
25/26, 2 en 4 cent (gomstreepje), postfrisse prachtex. met cert. Vleeming (2017) € 750
Starting price: € 250,00

Lot 1863

Lot 1863
25/26, 2 en 4 cent, postfrisse prachtex. € 750
Starting price: € 250,00

Lot 1864

Lot 1864
25/26, Cour de Justice 2 en 4 cent, postfrisse randstukken met cert. Muis (1996) € 750
Starting price: € 250,00

Lot 1865

Lot 1865
27/40 (waarbij 28a en 29b), Cour Internationale de Justice 2 cent t/m 1 Gulden compleet postfris, nr.38 heeft aan de bovenzijde een iets korter tandje, ov. prachtserie met cert. NVPH (2017) € 1750
Starting price: € 400,00

Lot 1866

Lot 1866
27/40, Cour Internationale de Justice, 2 cent t/m 1 Gulden, cpl. postfris met cert. Vleeming (2017) € 1750
Starting price: € 500,00

Lot 1867

Lot 1867
28a, Cour de Justice, 3 cent blauw op profesdiepdrukpapier, postfris prachtex. € -.- Tax.150
Starting price: € 100,00