1/8, Armenwet, complete postfrisse prachtserie 800
More...Starting price: € 250,00
1f t/m 7f, Armenwet met opdrukafwijking: gebroken A, ongebr. meest prachtex., 4f met cert. C. Muis (1990)
More...Starting price: € 200,00
8, 1½ cent donkerblauw met rode opdruk, origineel gomkreukje en puntje in papier, ov. postfris prachtex. met Befund Vleeming (2017) 300
More...Starting price: € 100,00
8f, 1½ cent donkerblauw met rode opdruk met variëteit: 'gebroken A', ongebruikt prachtex. zonder gom met cert. NVPH (1979) (1150)
9/15, Cour Permanente de Justice Internationale, 1½ t/m 30 cent, beh. D12 (vetvlekje) en D13 (gelige gom) postfrisse serie met cert. Vleeming (2017) 10.500
More...Starting price: € 1.500,00
9/15, Cour Permanente de Justice Internationale, 1½ t/m 30 cent, complete ongebruikte vrijwel prachtserie (enkele waarden min. getint) met cert. Bakker (2000) en NVPH (2011) 4750
More...Starting price: € 750,00
16a/19a, Cour de Justice, Tweede Druk 1940, postfrisse prachtserie met cert. C. Muis (2000) 1000
More...Starting price: € 300,00
16f/19f, InternationalF, samenhangend met 16/19, in postfrisse prachtparen 680
More...Starting price: € 150,00
20/24, Cour Internationale de Justice, 7½ t/m 25 cent, beh. 10 cent hoekknakje en vingerafdruk, postfrisse prachtex. 1200
25/26, 2 cent blauw en 4 cent groen, postfrisse prachtex. met cert. NVPH (2017) 750
25/26, 2 en 4 cent (gomstreepje), postfrisse prachtex. met cert. Vleeming (2017) 750
25/26, 2 en 4 cent, postfrisse prachtex. 750
25/26, Cour de Justice 2 en 4 cent, postfrisse randstukken met cert. Muis (1996) 750
27/40 (waarbij 28a en 29b), Cour Internationale de Justice 2 cent t/m 1 Gulden compleet postfris, nr.38 heeft aan de bovenzijde een iets korter tandje, ov. prachtserie met cert. NVPH (2017) 1750
More...Starting price: € 400,00
27/40, Cour Internationale de Justice, 2 cent t/m 1 Gulden, cpl. postfris met cert. Vleeming (2017) 1750
More...Starting price: € 500,00
28a, Cour de Justice, 3 cent blauw op profesdiepdrukpapier, postfris prachtex. -.- Tax.150