Kleurproeven, PC.3 (18), PC.4 (9) en PC.6 (fraai), ongebruikte prachtex.
More...Starting price: € 100,00
1AA en 2B, ongebruikte prachtex. 775
2A, 10 cent karmijn op blauw, ongebruikt met originele gom met klein plakkerrestje, vettig plekje, ov. fris zegel met befund Vleeming (2015) 500
More...Starting price: € 50,00
2Af, 10 cent Kt.13¼, met plaatfout 'kringetje onder de N', ongebr. zeer fraai ex. 875
3BI, 4BI, 6BI en 11BI, ongebr. zeer fraaie tot prachtex. 887
3CII, 4CII en 8CII, ongebr. zeer fraaie ex. 510
More...Starting price: € 75,00
3fc-D, 1 cent type II in Kt.12½ met plaatfout 'Barst', postfris prachtex. ca. 150
3fh-A (cert.), 3fh-B en 10fh-A, alle met de plaatfout zgn. Type VI (vlek onder), ongebr. zeer fraaie tot prachtex. 590
4C type II, gebruikt prachtex. 200
5A-IV, 2½ cent Kt.13½ x 13¼, ongebr. zeer fraai ex. (vouw) 300
More...Starting price: € 40,00
5BIII, 6BIII, 7BIII, 8BIII en 12BIII, ongebr. zeer fraaie tot prachtex. 750
5BIV en 9BIV, ongebr. zeer fraaie ex. 440
6BIII, 5 cent lichtblauw kt.12½ x 12, postfris prachtex., minieme originele puntjes in de gom, met rechtervelrand en certificaat Vleeming (2017) 1200
More...Starting price: € 500,00
6BIV, 5 cent Kt.12½ x 12, ongebr. prachtex. zonder gom ( 1625)
6BIV, gebruikt prachtex. 300
6DIII, 5 cent lichtblauw, postfris prachtex. met cert. C. Muis (1996) 1100
More...Starting price: € 400,00