Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 1799

Lot 1799
Kleurproeven, PC.3 (18), PC.4 (9) en PC.6 (fraai), ongebruikte prachtex.
Starting price: € 100,00

Lot 1800

Lot 1800
1AA en 2B, ongebruikte prachtex. € 775
Starting price: € 100,00

Lot 1801

Lot 1801
2A, 10 cent karmijn op blauw, ongebruikt met originele gom met klein plakkerrestje, vettig plekje, ov. fris zegel met befund Vleeming (2015) € 500
Starting price: € 50,00

Lot 1802

Lot 1802
2Af, 10 cent Kt.13¼, met plaatfout 'kringetje onder de N', ongebr. zeer fraai ex. € 875
Starting price: € 100,00

Lot 1803

Lot 1803
3BI, 4BI, 6BI en 11BI, ongebr. zeer fraaie tot prachtex. € 887
Starting price: € 100,00

Lot 1804

Lot 1804
3CII, 4CII en 8CII, ongebr. zeer fraaie ex. € 510
Starting price: € 75,00

Lot 1805

Lot 1805
3fc-D, 1 cent type II in Kt.12½ met plaatfout 'Barst', postfris prachtex. ca. € 150
Starting price: € 75,00

Lot 1806

Lot 1806
3fh-A (cert.), 3fh-B en 10fh-A, alle met de plaatfout zgn. Type VI (vlek onder), ongebr. zeer fraaie tot prachtex. € 590
Starting price: € 75,00

Lot 1807

Lot 1807
4C type II, gebruikt prachtex. € 200
Starting price: € 50,00

Lot 1808

Lot 1808
5A-IV, 2½ cent Kt.13½ x 13¼, ongebr. zeer fraai ex. (vouw) € 300
Starting price: € 40,00

Lot 1809

Lot 1809
5BIII, 6BIII, 7BIII, 8BIII en 12BIII, ongebr. zeer fraaie tot prachtex. € 750
Starting price: € 100,00

Lot 1810

Lot 1810
5BIV en 9BIV, ongebr. zeer fraaie ex. € 440
Starting price: € 50,00

Lot 1811

Lot 1811
6BIII, 5 cent lichtblauw kt.12½ x 12, postfris prachtex., minieme originele puntjes in de gom, met rechtervelrand en certificaat Vleeming (2017) € 1200
Starting price: € 500,00

Lot 1812

Lot 1812
6BIV, 5 cent Kt.12½ x 12, ongebr. prachtex. zonder gom (€ 1625)
Starting price: € 100,00

Lot 1813

Lot 1813
6BIV, gebruikt prachtex. € 300
Starting price: € 100,00

Lot 1814

Lot 1814
6DIII, 5 cent lichtblauw, postfris prachtex. met cert. C. Muis (1996) € 1100
Starting price: € 400,00