1/18, compl. postfrisse prachtserie met certificaat C. Muis (1996) 1565
More...Starting price: € 400,00
1/18, Veth 1 t/m 60 cent, postfrisse prachtex. 1550
1/18, zonder watermerk, compl. postfrisse serie, zeer fraai tot pracht (60 cent = *) 1505
More...Starting price: € 300,00
19/31, 33/56 en 57/70, complete postfrisse series, meest prachtex. 1215
More...Starting price: € 200,00
19/31, Tweezijdige roltanding met watermerk, postfrisse prachtserie. 440
More...Starting price: € 75,00
29a, 30 cent donkerlila met afwijkende tanding, ongebruikt pracht onderrandstukje 200
More...Starting price: € 50,00
32, DRIEGAATSROLTANDING, POSTFRIS PRACHTSTUK MET CERTIFICAAT VLEEMING (2017) 10.000
More...Starting price: € 5.000,00
32a, 7½ cent Driegaatsroltanding, ongebruikt fraai ex., met cert. C. Muis (2003) 5000
More...Starting price: € 750,00
32aa, 7½ cent violet, Driegaatsroltanding, afkomstig uit een rol, gebruikt door de Kas-Vereeniging te Amsterdam, een voor van de rol afkomstig exemplaar, luxe ex.! Cert. Vleeming (2014) 6500
More...Starting price: € 2.000,00
32ab, 7½ cent violet, Driegaatsroltanding, gebruikt door de Kasvereeniging Amsterdam, met de hand van de rol gescheurd, prachtex. met cert. NVPH (2017) 5500
More...Starting price: € 1.500,00
32ab, Driegaatsroltanding, gebruikt prachtex. met keuringsattest Mouritz (1979) 5500
33/36, 38/56, Vierzijdige roltanding met watermerk, postfrisse prachtex. (2½ cent ontbreekt). 520
More...Starting price: € 100,00
51a, 25 cent Veth met afwijkende verticale roltanding, postfris prachtex. 420 +
51a (cert.), 53a en 53b, 25 en 30 cent (2) met afwijkende tanding, ongebr. prachtex. 820
More...Starting price: € 150,00
51c, 25 cent in ongebruikt blok van vier waarin de onderste ex. nr.51a (postfris) prachtex. 1000 +
More...Starting price: € 250,00
53c, 30 cent in blok van vier met afwijkende tanding tussen de zegels verticaal, ongebr. prachtex. 1000