Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 1776

Lot 1776
1/18, compl. postfrisse prachtserie met certificaat C. Muis (1996) € 1565
Starting price: € 400,00

Lot 1777

Lot 1777
1/18, Veth 1 t/m 60 cent, postfrisse prachtex. € 1550
Starting price: € 400,00

Lot 1778

Lot 1778
1/18, zonder watermerk, compl. postfrisse serie, zeer fraai tot pracht (60 cent = *) € 1505
Starting price: € 300,00

Lot 1779

Lot 1779
19/31, 33/56 en 57/70, complete postfrisse series, meest prachtex. € 1215
Starting price: € 200,00

Lot 1780

Lot 1780
19/31, Tweezijdige roltanding met watermerk, postfrisse prachtserie. € 440
Starting price: € 75,00

Lot 1781

Lot 1781
29a, 30 cent donkerlila met afwijkende tanding, ongebruikt pracht onderrandstukje € 200
Starting price: € 50,00

Lot 1782

Lot 1782
32, DRIEGAATSROLTANDING, POSTFRIS PRACHTSTUK MET CERTIFICAAT VLEEMING (2017) € 10.000
Starting price: € 5.000,00

Lot 1783

Lot 1783
32a, 7½ cent Driegaatsroltanding, ongebruikt fraai ex., met cert. C. Muis (2003) € 5000
Starting price: € 750,00

Lot 1784

Lot 1784
32aa, 7½ cent violet, Driegaatsroltanding, afkomstig uit een rol, gebruikt door de Kas-Vereeniging te Amsterdam, een voor van de rol afkomstig exemplaar, luxe ex.! Cert. Vleeming (2014) € 6500
Starting price: € 2.000,00

Lot 1785

Lot 1785
32ab, 7½ cent violet, Driegaatsroltanding, gebruikt door de Kasvereeniging Amsterdam, met de hand van de rol gescheurd, prachtex. met cert. NVPH (2017) € 5500
Starting price: € 1.500,00

Lot 1786

Lot 1786
32ab, Driegaatsroltanding, gebruikt prachtex. met keuringsattest Mouritz (1979) € 5500
Starting price: € 1.500,00

Lot 1787

Lot 1787
33/36, 38/56, Vierzijdige roltanding met watermerk, postfrisse prachtex. (2½ cent ontbreekt). € 520
Starting price: € 100,00

Lot 1788

Lot 1788
51a, 25 cent Veth met afwijkende verticale roltanding, postfris prachtex. € 420 +
Starting price: € 75,00

Lot 1789

Lot 1789
51a (cert.), 53a en 53b, 25 en 30 cent (2) met afwijkende tanding, ongebr. prachtex. € 820
Starting price: € 150,00

Lot 1790

Lot 1790
51c, 25 cent in ongebruikt blok van vier waarin de onderste ex. nr.51a (postfris) prachtex. € 1000 +
Starting price: € 250,00

Lot 1791

Lot 1791
53c, 30 cent in blok van vier met afwijkende tanding tussen de zegels verticaal, ongebr. prachtex. € 1000
Starting price: € 200,00