Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017
next >1|2|3|4|5|6|...|11

Lot 1615

Lot 1615
4/6, 5, 10 en 15 cent, ongebruikte vrijwel pracht tot prachtex. € 2275
Starting price: € 300,00

Lot 1616

Lot 1616
4BI en 4BII, ongebr. zeer fraaie ex. met originele gom, 4BII met cert. Moeijes (1994) € 850
Starting price: € 100,00

Lot 1617

Lot 1617
6, 15 cent oranje, Utrechtse druk met handstempel Specimen, zeer fraai ex. (zware plakkerrest en korte tand) met cert. NVPH (1997) € 1350
Starting price: € 100,00

Lot 1618

Lot 1618
6A, 15 Cent oranje, Utrechtse druk, in mooi gecentreerde prachtstrip van vier op briefstukje. De zegels zijn bijzonder fris van kleur. Cert. 'Dr. Louis, 2005'. € 900
Starting price: € 150,00

Lot 1619

Lot 1619
Stempelproef van de 10 cent type I in zwart op wit karton, PC.31. Vrijwel prachtex. ƒ 500
Starting price: € 50,00

Lot 1620

Lot 1620
7ID, 5 cent ultramarijn, Lt.14 kl.g., type I, gebruikt prachtex. met puntstempel 68 € 400
Starting price: € 80,00

Lot 1621

Lot 1621
7IIE, 8IIE (cert.) en 9IIE, 5, 10 en 15 cent, Lt.13¼ x 14, ongebr. zeer fraaie ex. € 1750
Starting price: € 200,00

Lot 1622

Lot 1622
8IB, 10 cent karmijn Kt.10½ x 10¼, gebruikt vrijwel prachtex. (hoekvouw), div. keurstempeltjes op a.z. € 2000
Starting price: € 300,00

Lot 1623

Lot 1623
9, 10 en 11, 15 cent oranjebruin, 20 cent groen en 25 cent donkerviolet, ongebruikte prachtex. zonder gom (nagegomd) € 2140
Starting price: € 200,00

Lot 1624

Lot 1624
9IIB, 15 cent oranjebruin, Kt.10½ x 10¼, ongebruikt prachtex. qua kleur en tanding, echter gom niet in originele staat. Zeldzaam zegel met cert. NVPH (2003) € 3500
Starting price: € 300,00

Lot 1625

Lot 1625
9IIB, 15 cent oranjebruin Kt.10½ x 10¼, gebruikt vrijwel prachtex. (half tandje) met keur Koopman € 1500
Starting price: € 200,00

Lot 1626

Lot 1626
10IIB, 20 cent donkergroen, Kt.10½ x 10¼, ongebruikt fraai ex., ideaal van kleur en tanding, echter gom niet origineel en dun hoekje. Cert. NVPH (2004) € 2000
Starting price: € 200,00

Lot 1627

Lot 1627
7IIv/12IIv, 5 t/m 50 cent, de complete serie ongetand, ongebr. zeer fraaie tot prachtex. € 2600
Starting price: € 300,00

Lot 1628

Lot 1628
13A, ½ cent bruin op dun papier, Lt.14 kl.g., ongebruikt zeer fraai ex. (rood keurstempeltje iets doorgeslagen) met cert. NVPH (1979) € 3000
Starting price: € 300,00

Lot 1629

Lot 1629
13A, ½ cent bruin Lt.14 kl.g., goed gecentreerd en getand, gebruikt vrijwel prachtex. (min. dun puntje) € 1125
Starting price: € 150,00

Lot 1630

Lot 1630
18A, 2½ cent violet, Lt.14 kl.g., gebruikt prachtex. € 550
Starting price: € 100,00
next >1|2|3|4|5|6|...|11