4/6, 5, 10 en 15 cent, ongebruikte vrijwel pracht tot prachtex. 2275
More...Starting price: € 300,00
4BI en 4BII, ongebr. zeer fraaie ex. met originele gom, 4BII met cert. Moeijes (1994) 850
More...Starting price: € 100,00
6, 15 cent oranje, Utrechtse druk met handstempel Specimen, zeer fraai ex. (zware plakkerrest en korte tand) met cert. NVPH (1997) 1350
6A, 15 Cent oranje, Utrechtse druk, in mooi gecentreerde prachtstrip van vier op briefstukje. De zegels zijn bijzonder fris van kleur. Cert. 'Dr. Louis, 2005'. 900
More...Starting price: € 150,00
Stempelproef van de 10 cent type I in zwart op wit karton, PC.31. Vrijwel prachtex. 500
More...Starting price: € 50,00
7ID, 5 cent ultramarijn, Lt.14 kl.g., type I, gebruikt prachtex. met puntstempel 68 400
More...Starting price: € 80,00
7IIE, 8IIE (cert.) en 9IIE, 5, 10 en 15 cent, Lt.13¼ x 14, ongebr. zeer fraaie ex. 1750
More...Starting price: € 200,00
8IB, 10 cent karmijn Kt.10½ x 10¼, gebruikt vrijwel prachtex. (hoekvouw), div. keurstempeltjes op a.z. 2000
9, 10 en 11, 15 cent oranjebruin, 20 cent groen en 25 cent donkerviolet, ongebruikte prachtex. zonder gom (nagegomd) 2140
9IIB, 15 cent oranjebruin, Kt.10½ x 10¼, ongebruikt prachtex. qua kleur en tanding, echter gom niet in originele staat. Zeldzaam zegel met cert. NVPH (2003) 3500
9IIB, 15 cent oranjebruin Kt.10½ x 10¼, gebruikt vrijwel prachtex. (half tandje) met keur Koopman 1500
10IIB, 20 cent donkergroen, Kt.10½ x 10¼, ongebruikt fraai ex., ideaal van kleur en tanding, echter gom niet origineel en dun hoekje. Cert. NVPH (2004) 2000
7IIv/12IIv, 5 t/m 50 cent, de complete serie ongetand, ongebr. zeer fraaie tot prachtex. 2600
13A, ½ cent bruin op dun papier, Lt.14 kl.g., ongebruikt zeer fraai ex. (rood keurstempeltje iets doorgeslagen) met cert. NVPH (1979) 3000
13A, ½ cent bruin Lt.14 kl.g., goed gecentreerd en getand, gebruikt vrijwel prachtex. (min. dun puntje) 1125
18A, 2½ cent violet, Lt.14 kl.g., gebruikt prachtex. 550