Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017
next >1|2|3|4|5|6|...|34

Lot 2748

No image available
PRENTBRIEFKAARTEN, 56 stuks Nederland, veel Rotterdam en Den Haag waarbij mooie oude ex., tevens 25 stuks Frankrijk waarbij veel Vliegtuigen en Zeppelins
Starting price: € 100,00

Lot 2749

No image available
PRENTBRIEFKAARTEN, Posterijen Nederland, ruim 60 (niet)verzonden vooroorlogse ex. w.o. met humor, postbezorging watersnood 1916 (grootrond Buiksloot), etc.
Starting price: € 100,00

Lot 2750

No image available
ZWITSERLAND POSTHISTORIE, 21 Betere poststukken 1932-45 meest naar Nederland met bijzondere (enkel-)frankeringen, censuur, stempels, luchtpost w.o. katapultvlucht van de 'Bremen' 18-19 mei 1932, etc.
Starting price: € 100,00

Lot 2751

No image available
DUITSLAND POSTHISTORIE, ca. 55 poststukken 1923-54 vnl. naar Den Haag uit het Reich, post uit diverse naoorlogse zones met interessante frankeringen, DDR FDC Block 7, censuur, stempels, luchtpost, retour
Starting price: € 100,00

Lot 2752

No image available
PRENTBRIEFKAARTEN, Duitsland, ca. 150 verzonden, meest kleurige ex. ´Gruss aus...´ uit 1895-1905 w.o. mooie uit Wiesbaden, ook met frankeringen en stempels
Starting price: € 100,00

Lot 2753

No image available
NED.- INDIË POSTHISTORIE, ca. 100 poststukken van APO's etc., Ned.- Indië, Japanse bezetting, Republiek en iets Ned. Nieuw-Guinea
Starting price: € 100,00

Lot 2754

No image available
POSTHISTORIE, Wereld ruim 80 poststukken waarbij enkele leuke frankeringen, zoals Engeland S.G.49 in strip van vijf
Starting price: € 100,00

Lot 2755

No image available
NEDERLAND, brieven en postwaardestukken waarbij ook enkele buitenland. Aardige koop met leuk ouder materiaal
Starting price: € 100,00

Lot 2756

No image available
PRENTBRIEFKAARTEN, Provincie Zeeland, fabrieksmerk Tulp, ruim 100 prachtige, gekleurde (niet)verzonden ex. ca. 1900-1915 van steden en dorpen, watersnoodramp maart 1906, bezienswaardige volkstypen, etc.
Starting price: € 100,00

Lot 2757

No image available
PRENTBRIEFKAARTEN, Provincie Utrecht, fabrieksmerk Tulp, ca. 110 prachtige, gekleurde (niet)verzonden ex. uit 1900-1915 van steden en dorpen, volkstypen, natuurschoon, etc.
Starting price: € 100,00

Lot 2758

No image available
LUCHTPOST, 20 Luchtpoststukken 1931-51 w.o. katapult-, ballonpost- en zeppelinvluchten in wat gevarieerde kwaliteit
Starting price: € 50,00

Lot 2759

No image available
NED.- INDIË, Diverse vooroorlogse stempels, meest kortebalk, op paar insteekkaartjes en in zakjes
Starting price: € 50,00

Lot 2760

No image available
PRENTBRIEFKAARTEN, Schepen, ca. 110 ex. oud, moderner, marine, passagier, etc. alsmede 19 ex. betreffende de scheepsramp van de ´Berlin´ in feb. 1907
Starting price: € 100,00

Lot 2761

No image available
PRENTBRIEFKAARTEN, Nederland, ´Groeten uit ...´, ruim 195 zwart-wit ex., meest verzonden en uit de jaren ´50
Starting price: € 75,00

Lot 2762

No image available
TWEEDE WERELDOORLOG, 64 Bijzondere poststukken w.o. Rode Kruis, krijgsgevangenen, retour gezonden, censuur, etc. Interessant kavel en zeer aan te bevelen voor de specialist!
Starting price: € 250,00

Lot 2763

No image available
NED.- INDIË POSTHISTORIE, ca. 90 gebruikte en ongebruikte enveloppen (postwaardestukken) w.o. in wat gevarieerde kwaliteit en enkele betere stempels
Starting price: € 50,00
next >1|2|3|4|5|6|...|34