Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 2687

Lot 2687
NEDERLAND, Gelderland, St. Jans Goudgulden zonder jaartal (Delm. 604) Fr./Zfr.
Starting price: € 150,00

Lot 2688

Lot 2688
NEDERLAND, Provinciaal 1 x Leeuwendaalder 1641, en 4 x Prov. Gulden met o.a., Friesland 1763, Holland 1792 en Utrecht 1793.
Starting price: € 100,00

Lot 2689

Lot 2689
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Willem I 1828 B (Sch. 194), zfr./pr.
Starting price: € 250,00

Lot 2690

Lot 2690
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Willem I 1829 B (Sch. 195) zfr., ondanks klemsporen van hanger, een zeer fraai exemplaar
Starting price: € 1.000,00

Lot 2691

Lot 2691
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Willem III 1875 (Sch. 549), en 1876 (Sch. 550) beide pracht
Starting price: € 200,00

Lot 2692

Lot 2692
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Willem III 1875 (Sch. 549), 1876 (Sch. 550) en 1877 (Sch. 551) alle pracht
Starting price: € 300,00

Lot 2693

Lot 2693
NEDERLAND, 3x Gouden 10 Gulden Willem III 1875 (Sch. 549), 1876 (Sch. 550) en 1877 (Sch. 551), alle zfr./pr.
Starting price: € 300,00

Lot 2694

Lot 2694
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Willem III 1879 uit 1877 (Sch. 552a) zfr.
Starting price: € 200,00

Lot 2695

Lot 2695
NEDERLAND, Gouden 5 Gulden Wilhelmina 1912 (Sch. 754) pr.
Starting price: € 50,00

Lot 2696

Lot 2696
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Wilhelmina 1897 (Sch.742) pr.
Starting price: € 100,00

Lot 2697

Lot 2697
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Wilhelmina 1911 (Sch. 745) en 1925 (Sch. 749) beide pracht.
Starting price: € 200,00

Lot 2698

Lot 2698
NEDERLAND, 5x Gouden 10 Gulden Wilhelmina 1912 (Sch. 746) alle zfr./pr.
Starting price: € 500,00

Lot 2699

Lot 2699
Starting price: € 500,00

Lot 2700

Lot 2700
NEDERLAND, 2 x Gouden Dukaat 1972 zfr./pr.
Starting price: € 100,00

Lot 2701

Lot 2701
NEDERLAND, Wilhelmina in Londen 1 Gulden 1940 en 25 Cent 1941
Starting price: € 75,00

Lot 2702

Lot 2702
NEDERLAND, 1 Gulden 1945 PE (Sch. 1056/RR), zfr./pr.
Starting price: € 750,00