NEDERLAND, Gelderland, St. Jans Goudgulden zonder jaartal (Delm. 604) Fr./Zfr.
More...Starting price: € 150,00
NEDERLAND, Provinciaal 1 x Leeuwendaalder 1641, en 4 x Prov. Gulden met o.a., Friesland 1763, Holland 1792 en Utrecht 1793.
More...Starting price: € 100,00
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Willem I 1828 B (Sch. 194), zfr./pr.
More...Starting price: € 250,00
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Willem I 1829 B (Sch. 195) zfr., ondanks klemsporen van hanger, een zeer fraai exemplaar
More...Starting price: € 1.000,00
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Willem III 1875 (Sch. 549), en 1876 (Sch. 550) beide pracht
More...Starting price: € 200,00
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Willem III 1875 (Sch. 549), 1876 (Sch. 550) en 1877 (Sch. 551) alle pracht
More...Starting price: € 300,00
NEDERLAND, 3x Gouden 10 Gulden Willem III 1875 (Sch. 549), 1876 (Sch. 550) en 1877 (Sch. 551), alle zfr./pr.
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Willem III 1879 uit 1877 (Sch. 552a) zfr.
NEDERLAND, Gouden 5 Gulden Wilhelmina 1912 (Sch. 754) pr.
More...Starting price: € 50,00
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Wilhelmina 1897 (Sch.742) pr.
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Wilhelmina 1911 (Sch. 745) en 1925 (Sch. 749) beide pracht.
NEDERLAND, 5x Gouden 10 Gulden Wilhelmina 1912 (Sch. 746) alle zfr./pr.
More...Starting price: € 500,00
NEDERLAND, 2 x Gouden Dukaat 1972 zfr./pr.
NEDERLAND, Wilhelmina in Londen 1 Gulden 1940 en 25 Cent 1941
More...Starting price: € 75,00
NEDERLAND, 1 Gulden 1945 PE (Sch. 1056/RR), zfr./pr.
More...Starting price: € 750,00