Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017

Lot 2656

Lot 2656
CHINA & JAPANESE OCCUPATION OF CHINA o/*. Small specialized collection showing a wide variety of overprints, unused and used, some in quantities, maybe including some nice cancellations, in 3 stock books
Starting price: € 250,00

Lot 2657

Lot 2657
CHINA VOLKSREPUBLIEK 1949-1977, hoofdzakelijk gebruikte verzameling in dik insteekboek waarbij enkele series tot 3x aanwezig, alsmede betere nrs. en series o.a. 534/545, Chrysanten I/III, 648/655, 744/759, 795/809, 990 gebr. en postfris, 993/994, etc., etc. Prachtkoop met hoge cat.wrd.
Starting price: € 500,00

Lot 2658

Lot 2658
CHINA VOLKSREPUBLIEK 1949-1998, hoofdzakelijk postfrisse verzameling in 2 dikke insteekboeken met vele hooggenoteerde nrs. en series, waarbij o.a. Mi. 534/545, Chrysanten I/III, 648/655, 744/759 (752 gebr.), 795/809, 903/913, 966/976, 977/981, 982/984, 990/992, 1002, 1074/1078, 1594, blok 12, 23, etc., etc. Prachtkoop met cat.wrd. Mi. 2013 € 37.000
Starting price: € 5.000,00

Lot 2659

Lot 2659
CHINA, TAIWAN, SINGAPORE, THAILAND, en overig Azië, meest postfrisse series, blokken en siervellen. Hoge waarde!
Starting price: € 200,00

Lot 2660

Lot 2660
EGYPTE ca.1879-1990, o/*/** verzameling met doubletten (vaak ongebruikt en gebruikt) met diverse aardige nrs. en series. Tevens Palestina in 2 boeken
Starting price: € 150,00

Lot 2661

Lot 2661
ETHIOPIË 1894-1965, mooie verzameling o/* in nette kwaliteit in insteekboek, met diverse betere nrs. o.a. Mi.230/234, 253/260, Port 8/14 en 15/21
Starting price: € 100,00

Lot 2662

Lot 2662
ISRAËL 1948-1990, meest postfrisse verzameling met diverse aardige nrs. en series, in 2 Davo albums
Starting price: € 250,00

Lot 2663

Lot 2663
KOREA-ZUID 1946-1995, verz. met doubletten in 7 albums en 5 insteekboeken, wb. vele betere nrs. o.a. Mi.18C, 34/35, 37/38, 39, 43b, 56, 82, 90, blokken wb. 121, 125, 126, 127, 173I/II, vele langlopende series, typen, tandingen, waarbij vele uitg. ook ongetand, etc., etc. Een mooie stock met enorme waarde!
Starting price: € 2.000,00

Lot 2664

Lot 2664
MOTIEF, Dieren, partij postfrisse velletjes meest periode 2009-2012, met veel Comoren en Burundi, veel vogels en vissen in insteekboek. Hoge nieuwtjeswaarde!
Starting price: € 100,00

Lot 2665

Lot 2665
MOTIEF, Europa Luchtpost, prachtige uitgebreide verzameling o/*/** in 2 dikke insteekboeken, met vele goede tot zeer goede nrs. en series b.v. Spanje 312/321, 874/883, 948/949, 975/982, 985/987, 1019/1020, Oostenrijk 468/487, 598/612, 984/987, Liechtenstein 108/115, 143/150, San Marino 442/450, 460, Italië 354/357, 361, 484/487, Triest 104, Vaticaan 147/148, 161/162, 185/186, Egee 121/122, Denemarken 1/5, Hongarije 502/510, blok 110/113, 17, 18 A/B, 985/992 velletjes, etc., etc.
Starting price: € 2.500,00

Lot 2666

Lot 2666
MOTIEF, Luchtpost Azië-Afrika o/*/**, mooie uitgebreide collectie vaak gebruikt en ongebruikt verzameld in propvol dik insteekboek met o.a. Japan blok 1 postfris doch licht getint, Irak o.a. blok 2A/B, , Saoedi Arabië, Yemen, Dubai, Sudan, China, Italiaanse Gebieden, Liberia, India, etc. Prachtkoop!
Starting price: € 1.000,00

Lot 2667

Lot 2667
MOTIEF, Luchtpost Frankrijk, Franse Koloniën, Andorra, Monaco, uitgebreide verzameling o/*/**, vaak dubbel zowel gebruikt als ongebruikt verzameld in 3 insteekboeken, waarbij vooral Monaco (o.a. Yv.55/58 en 66/68) en Franse Koloniën goed aanwezig met b.v. Libanon blok 12 en Cambodja blok 4/6
Starting price: € 1.000,00

Lot 2668

Lot 2668
MOTIEF, Luchtpost Noord-, Zuid-, en Midden Amerika, Australië en Oceanië, zeer uitgebreide verzameling o/*/**, vaak dubbel verzameld zowel gebruikt als ongebruikt in 3 insteekboeken, waarbij vooral Zuid en Midden Amerika zeer goed aanwezig, o.a. Cuba blok 6, Nicaragua blok 27/38 en Chili 362/436 velletjes, zie verder de fotocollage!
Starting price: € 2.000,00

Lot 2669

Lot 2669
MOTIEF, UPU, mooie geheel ongebruikte collectie in 2 originele UPU-albums met betere nrs. van o.a. Berlijn, Vaticaan, Monaco, Engelse koloniën omnibus-serie, Zuid Amerika, etc.
Starting price: € 100,00

Lot 2670

Lot 2670
MOTIEF: Bloemen, zeer uitgebreide, hoofdzakelijk postfrisse verz. in 24 dikke Leuchtturm ringbanden met vele betere nrs. en goede series en blokken van o.a. Engelse Koloniën, China met o.a. Mi.795/809 en blokken 21, 22, 23 en 74B, West- en Oost-Europese landen, Afrika, Zuid Amerika met aardig Venezuela en Azië met goed Japan, Korea, Macau, Taiwan en Thailand. Mooie koop!
Starting price: € 1.500,00

Lot 2671

Lot 2671
MOTIEF gehele wereld, postfrisse blokken en siervellen in dik insteekboek. Zeer hoge cat.wrd.!
Starting price: € 200,00