Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017
next >1|2|3|4|5|6|...|13

Lot 2448

Lot 2448
ALAND 1984-2016, geheel postfrisse verzameling met Pzb. en gutterpairs in 3 Davo albums en 1 insteekboek met enkele pzb., doubletten en de jaren 2014-2016
Starting price: € 100,00

Lot 2449

Lot 2449
ALAND 1986-2016, postfrisse verzameling incl. blokken en boekjes. De cat.wrd. t/m 2000 bedraagt € 450, de nominale waarde vanaf 2001 ca. € 600
Starting price: € 150,00

Lot 2450

Lot 2450
ANDORRA FRANS 1931-2009, o/*/** wb. div. betere nrs. en series en hoge cataloguswaarde
Starting price: € 200,00

Lot 2451

Lot 2451
ANDORRA FRANS 1931-2010, ongebr. resp. postfrisse verzameling in dik insteekboek, wb. o.a. 1/20, 22, en div. aardige nrs. en series en cat.wrd. vlgs inz. € 5800
Starting price: € 500,00

Lot 2452

Lot 2452
ANDORRA FRANS 1931-2013, ongebr. resp. postfrisse verz. incl. Carnets, Coins Datés, Epreuves de Luxe, Gutterpairs, Siervellen, etc. alsmede gebruikte verz. 1931-2003, totaal in 3 Davo de Luxe albums
Starting price: € 300,00

Lot 2453

Lot 2453
ANDORRA FRANS EN SPAANS 1931-2003, meest ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Davo album, goed gevuld met div. aardige nrs. o.a. Spaans Andorra Mi.I/XII, 43/58 en 71
Starting price: € 100,00

Lot 2454

Lot 2454
BELGIË 1849-1965, verz. vaak zowel gebruikt als ongebr. resp. postfris in 1 album en 1 insteekboek, waarbij matig klassiek, maar later vele goede nrs. en series, o.a. Grote Orval postfris, goede blokken, etc. De collectie bevat ook meerdere nrs. en series dubbel. Mooie koop met zeer hoge cat.wrd.!
Starting price: € 2.000,00

Lot 2455

Lot 2455
BELGIË 1849-2008, geheel gebruikte collectie in 5 insteekboeken met Spoorweg, Port, etc., bevat o.a. OBP.1/5, 37, 165/178, 342/350, 363/374, leuk 50-er jaren, etc.
Starting price: € 500,00

Lot 2456

Lot 2456
BELGIË 1849-2009, vrijwel geheel gebruikte collectie in 4 Davo albums, met leuk 30-er en 50-er jaren, tevens Spoorweg, Luchtpost, Dienst, etc.
Starting price: € 250,00

Lot 2457

Lot 2457
BELGIË 1880-1980, */** verzameling in insteekboek met talloze goede en zeer goede nrs. en series zoals OBP.150/163, 266 A/K, blok 1/4, 342/350, 363/374, alsmede goed 50-er jaren en iets Spoorweg. Een prachtkoop!
Starting price: € 1.250,00

Lot 2458

Lot 2458
BELGIË 1894-1970, verzameling o/*/** in 2 Davo albums, met o.a. OBP. 356/362, alsmede leuk 50-er jaren. Tevens ca. 25 postzegelboekjes Frankrijk periode 1964-1982
Starting price: € 200,00

Lot 2459

Lot 2459
BELGIË ca.1939-1950, met de nodige documentatie opgezette verzameling o/*/** in ordner w.o. blok 26/29, Dienst, Vlaams Legioen E22/29, E34/37, E38/43, E44/48 ongetand, E49, etc. Mooie koop in nette kwaliteit
Starting price: € 300,00

Lot 2460

Lot 2460
BELGIË ca.1945-2013, meest postfrisse verzameling met goed 50-er jaren waarbij alle blokken, en aardig nominaal-deel (BFr. 13.000 en € 600)
Starting price: € 250,00

Lot 2461

Lot 2461
BELGIË 1970-2012, geheel postfrisse verzameling in 3 Davo albums, hoog nominaal
Starting price: € 250,00

Lot 2462

Lot 2462
BELGIË 1980-2012, geheel postfrisse verzameling in 2 insteekboeken waarbij een flink deel nominaal
Starting price: € 250,00

Lot 2463

Lot 2463
BELGIË PUBS, prachtverzameling met 51 gelopen brieven en kaarten, alle gefrankeerd met Pubs, waarbij goede combinaties en frankeringen in Lindner album. Mooie koop met zeldzaam materiaal!
Starting price: € 300,00
next >1|2|3|4|5|6|...|13