BRAZILIË, Michel nrs. 11 t/m 18, 10 t/m 60 Reis compleet postfris!! met gom al nauwelijks te vinden, laat staan postfris! Cat.wrd. Mi. voor ongebruikt 1500 ++
More...Starting price: € 750,00
CHINA VOLKSREPUBLIEK , kleine verzameling betere blokken gebruikt, waarbij o.a. blok 11, 13, 16 en 21, cat.wrd. 1700
More...Starting price: € 200,00
CHINA VOLKSREPUBLIEK 1980-1991, postfrisse postzegelboekjes SB1 t/m SB18. Cat.wrd. 2760
More...Starting price: € 400,00
EGYPTE, blok 8A en 8B, 2e Arabische Padvinderscongres, in getand en ongetand velletje, luxe postfris. Oplage slechts 3800 sets. Cat.wrd. 5000
More...Starting price: € 1.250,00
EGYPTE. POSTA EUROPEA, complete brief met afstempeling in groenzwart Samanud type III ovaalstempel, en handgeschreven datum '13 10/62' (1862). Gesigneerd Holcombe. Zeldzaam!
More...Starting price: € 100,00
ISRAËL, Bale NP 0.30 in compleet postfris vel met stempel 31-05-1988 op de rand, cataloguswaarde $.1500
More...Starting price: € 300,00
JAPANESE OCCUPATION, small collection of unused and used stamps of Burma, Malaya and the Philippines
KOREA-KONINKRIJK 1884-1904, o/* op insteekbladen, wb. betere nrs. van de verschillende oplagen (wo. herdrukken) en o.a. Mi.31/44. Zeer hoge cat.wrd.!
More...Starting price: € 500,00
Thema Wereldtentoonstellingen 1900 (Parijs) en 1903-04 (St. Louis), 13 poststukken en documentatie
More...Starting price: € 75,00
PALESTINA, partijtje brieven en kaarten, waarbij Juridische documenten, Revenues, Palestijns Mandaat en enkele zegels los op kaartje
More...Starting price: € 150,00
TAIWAN 1959-1969, div. postfris op insteekblad wb. betere series, o.a. Mi.470/473
USA, emissie Olympische Spelen te Los Angeles 1932, Sc.718/19. Postfrisse veldelen, precancels, variëteiten en 24 poststukken, meest FDC´s w.o. van Lake Placid naar Ipoh (FMS) en van Lake Placid naar Montreal en daar met 2c beport
WERELD, diverse landen o/* op zelfgemaakte bladen w.o. Perzië, Portugese Koloniën, Thailand, Tunesië, Italiaanse Koloniën, etc., met betere nrs.
WERELD, Olympische Spelen, diverse landen o/*/** w.o. Griekenland emissie 1906 o.a. met betere stempels, variëteiten, etc.