Auction 638

5 october 2017 14:30 - 7 october 2017
next >1|2|3|4|5|6|...|63

Lot 296

Lot 296
PC7, 10 Cent diepkarmijn op papier met watermerk in spiegelbeeld. Kleurproef uit oktober 1851 van plaat I, pos. 61/66. Zeer breed gerand verticaal luxe paar met volle, originele gom en geheel postfris, watermerklijnen in de ca. 48 mm brede velrand. Uitermate zeldzaam, mogelijk uniek. ƒ 2000+
Starting price: € 1.500,00

Lot 297

Lot 297
Zwarte zegelafdruk van de goedgekeurde plaat I op dik wit kartonpapier, zonder watermerk, ongetand. Gecatalogiseerd als PC.9, maar is feitelijk een relatiegeschenk. Luxe blok van vijfentwintig van het vierde kwadrant, pos. 76/100. Onberispelijk. Liefhebbersstuk!
Starting price: € 1.000,00

Lot 298

Lot 298
Zwarte zegelafdruk van de goedgekeurde plaat I op dik wit kartonpapier, zonder watermerk, ongetand. Gecatalogiseerd als PC.9. Verticale strip van drie, pos. 3/8/13. Mooie strip, zegels fris van kleur, onderste rand iets smal, overigens prachtig gerand
Starting price: € 150,00

Lot 299

Lot 299
1a, 5 Cent diepdonkerblauw, plaat I pos. 41-42/46-47. Ongebruikt schitterend hoekblok van vier zegels met zeer brede randen, bijzonder fris van kleur en volle, originele gom. Een absoluut pronkstuk voor iedere grote Eerste Emissie-verzamelaar. Keur 'Calves'. Tentoonstellingsstuk van grote allure! € 6500++
Starting price: € 3.000,00

Lot 300

Lot 300
1a-Pl.I-11. 5 Cent diepdonkerblauw, ongebruikt goed gerand prachtex. met nog een restje originele gom. € 650
Starting price: € 150,00

Lot 301

Lot 301
1a-Pl.I-21. 5 Cent diepdonkerblauw op dun papier, ongebruikt, zeer breed gerande prachtzegel, zonder gom. € 325+
Starting price: € 150,00

Lot 302

Lot 302
1a-Pl.I-98. 5 Cent diepdonkerblauw op dun papier, ongebruikt prachtex., breed gerand en zeer fris van kleur, zonder gom. Ex Van Balen Blanken. € 325+
Starting price: € 100,00

Lot 303

Lot 303
1j-Pl.III-63. 5 Cent blauw, ongebruikt prachtex. met volle, originele gom. € 600
Starting price: € 150,00

Lot 304

Lot 304
1i-Pl.III-69. 5 Cent donkerblauw, ongebruikt prachtex. met volle, originele gom. € 600
Starting price: € 150,00

Lot 305

Lot 305
1i-Pl.III-72. 5 Cent donkerblauw, pracht randstuk (mist miniem stukje van de linker bovenhoek) met volle, originele gom en watermerklijn. € 600
Starting price: € 150,00

Lot 306

Lot 306
1j-Pl.III-82. 5 Cent blauw, ongebruikt prachtex. met volle, originele gom. € 600
Starting price: € 150,00

Lot 307

Lot 307
1r, 5 Cent blauw op dun poreus papier, plaat VI pos. 62-63/67-68. Zeer breed gerand luxe blok van vier, fris van kleur, met volle, originele gom. Zeldzaam in deze kwaliteit! € 6500
Starting price: € 2.500,00

Lot 308

Lot 308
1q-Pl.VI-19. 5 Cent blauw op dik papier, ongebruikt mooi gerand prachtex. met volle, originele gom. € 600
Starting price: € 150,00

Lot 309

Lot 309
2b-Pl.I-34. 10 Cent karmijn, ongebruikt prachtex. met originele gom. € 675
Starting price: € 150,00

Lot 310

Lot 310
2i-Pl.V-97. 10 Cent rood, ongebruikt breed onderrandstuk, met originele iets ingedroogde gom, in velrand watermerklijnen en deel van de letter T. € 725
Starting price: € 300,00

Lot 311

Lot 311
2n-Pl.VIII-60. 10 Cent karmijn, ongebruikt aan drie zijden zeer breed gerand prachtex., fris van kleur, doch vrijwel zonder gom. € 425
Starting price: € 100,00
next >1|2|3|4|5|6|...|63