5 CENT DONKERBLAUW NR. 1b, PLAAT I POS. 80. SUPERBE HOEKSTUK MET VOLLE, ORIGINELE GOM EN EEN VELRAND VAN 26,5 MM. WAARIN WATERMERKLETTERS '...EGEL'. DE ZEGEL IS ZEER FRIS VAN KLEUR. UITERMATE ZELDZAAM EN ZEKER IN DEZE KWALITEIT. TENTOONSTELLINGSSTUK! EX KLINK, KOHN EN DE LEEUW. ATTEST 'PHIL R. ZWART, 1990'
More...Starting price: € 2.000,00
10 CENT KARMIJN NR. 2b, PLAAT I POS. 50. SUPERBE HOEKSTUK MET VOLLE, ORIGINELE GOM MET OP DE VELRAND EEN PLAKKERSPOOR, DE ZEGEL ZELF IS POSTFRIS. VOLLEDIGE VELRAND VAN CA. 46,5 MM. WAARIN WATERMERKLETTERS 'POSTZ...'. DE ZEGEL IS ZEER FRIS VAN KLEUR. UITERMATE ZELDZAAM EN EEN TENTOONSTELLINGSSTUK VAN GROTE ALLURE! EX KLINK, KOHN EN DE LEEUW. ATTEST 'PHIL R. ZWART, 1990'
More...Starting price: € 3.000,00
15 CENT DONKERGEELORANJE NR. 3a, POS. 100. SUPERBE POSTFRIS HOEKSTUK MET VOLLEDIGE RECHTER VELRAND VAN CA. 51 MM. WAARIN WATERMERKLIJNEN. DE ZEGEL IS ZEER FRIS VAN KLEUR. UITERMATE ZELDZAAM EN ZEKER IN DEZE KWALITEIT. TENTOONSTELLINGSSTUK EN OOK EEN PRONKSTUK VOOR ELKE EERSTE EMISSIE-COLLECTIE! EX KLINK, KOHN EN DE LEEUW. CERT. 'NVPH, 1964'
More...Starting price: € 4.000,00
5 Cent donkerblauw nr. 1b, plaat I pos. 9. Ongebruikt breed gerand prachtex. met volle, originele gom en fris van kleur. 600
More...Starting price: € 200,00
5 Cent blauw nr. 1o, plaat V pos. 43. Ongebruikt breed gerand prachtex. met volle, originele gom en fris van kleur. 600
More...Starting price: € 150,00
10 Cent karmijn nr. 2b, plaat I pos. 36. Ongebruikt breed gerand prachtex. met volle, originele gom. 675
10 Cent rood nr. 2i, plaat V pos. 64. Ongebruikte prachtig gerande zegel met volle, originele gom en slechts een minieme plakkerrest. 725
15 Cent donkeroranje nr. 3b. Ongebruikt mooi gerand prachtex. 1200
More...Starting price: € 300,00
15 Cent oranje nr. 3c. Ongebruikt breed gerand luxe zegel met volle, originele gom (miniem zwart puntje achter het haar). 1100+
More...Starting price: € 400,00
5 CENT DIEPDONKERBLAUW OP DUN PAPIER NR. 1a, PLAAT I POS. 87, 10 CENT ROOD OP DUN POREUS PAPIER NR. 2q, PLAAT X POS. 87 ALSMEDE 15 CENT DONKERORANJE NR. 3b, POS. 87. ALLE BREED GERANDE PRACHTZEGELS MET VOLLE, ORIGINELE GOM EN MET HANDSTEMPELOPDRUK 'SPECIMEN'. SLECHTS WEINIG SERIES BEKEND. EX VAN BALEN BLANKEN. 7500
5 Cent diepdonkerblauw nr. 1a, plaat I pos. 25. Breed gerand luxe hoekstuk
5 Cent staalblauw nr. 1c, plaat I pos. 31. Zeer breed gerande prachtzegel
More...Starting price: € 25,00
5 Cent staalblauw nr. 1c, plaat I pos 65. Zeer breed gerand luxe randstuk
More...Starting price: € 50,00
5 Cent diepdonkerblauw nr. 1a, plaat I pos. 77. Prachtex.
5 Cent staalblauw nr. 1f, plaat II pos. 46. Zeer breed gerand luxe hoekstuk
5 Cent donkerblauw nr. 1i, plaat III pos. 36. Zeer breed gerand prachtex.