Auction 651

10 April 2024 14:00 - 13 April 2024

Los 2175

Los 2175
Verzameling van ruim 200 ongebruikte zegels, paren, strippen en blokken (zonder gom), allemaal met plaat- of etsingnummers, uit 1913-1957 in Safe-ringband
Einstiegspreis: € 75,00

Los 2176

Los 2176
Vooroorlogs postfris engros wb. o.a. 203/07 (11), 229/31 (8), 244/47 (2), alsmede aardig Luchtpost en port. Alles in mooie kwaliteit en hoge cataloguswaarde
Einstiegspreis: € 500,00

Los 2177

Los 2177
FDC'S, E1 t/m E88, vrijwel compleet, beschreven in meest nette kwaliteit, in album
Einstiegspreis: € 200,00

Los 2178

Los 2178
FISCAAL zegels en stempels, tevens iets cinderella's, ook van wat andere landen als Frankrijk en Zwitserland, los, ongebruikte eenheden en op documenten w.o. meerdere stukken uit 1834 van de Commissie tot Beheer der Roomsch Catholijke Begraafplaats te 's Gravenhage
Einstiegspreis: € 100,00

Los 2179

Los 2179
POSTHISTORIE, album met ruim 300 internationale antwoordcoupons wb. Nederland, Curacao, Bonaire, alsmede diverse buitenlandse coupons, waaronder Ryukyu
Einstiegspreis: € 50,00

Los 2180

Los 2180
NEDERLAND en O.G.D. 1852-1970, o/*/** in Davo album met o.a. Dienst 1/8, Roltanding, Curaçao 178/81, Port 31/33, etc.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 2181

Los 2181
NEDERLAND en O.G.D. ca.1900-1970, kleine voorraad o/*/** in 3 insteekboeken, wb. leuk 30-er jaren
Einstiegspreis: € 100,00

Los 2182

Kein Bild verfügbar
O.G.D. 1870-ca. 1970, o/*/** merendeels Ned.- Indië w.o. enkele betere nrs. als 166*, enkele Java-foutdrukken, port in diverse typen, maar merendeels gebruikt in aantallen w.o. enkele aardige stempels als Medan kleinrond op nr. 10 (RR), schaarse kortebalk o.a. Manggani (R), Paloppo met gedraaide datum, etc. in groot en klein insteekboek
Einstiegspreis: € 150,00

Los 2183

Los 2183
O.G.D. 1864-1977, gebruikte verzameling in 3 Davo albums waarbij diverse aardige nummers en series wb. Ned.-Indië 1/2, 156, 165/66, P1/2, Curacao 1/2, LP88, P7, P11/20, Suriname 1/4, LP18, P3, P15/16, etc.
Einstiegspreis: € 300,00

Los 2184

Los 2184
O.G.D. 1870-1950, o/* verzameling in album met o.a. Ned.-Indië 1/2, 98, 160/66, 360/61, Curaçao 11/12, 104/20 en Suriname 14/15, etc.
Einstiegspreis: € 150,00

Los 2185

Los 2185
O.G.D. 1870-1976, gebruikte verzameling in Davo album met o.a. Curaçao 1/12, LP1/3 en 18/25 en Suriname 1/16, in nette kwaliteit
Einstiegspreis: € 200,00

Los 2186

Los 2186
O.G.D. 1950-2022, */** verzameling in 5 Davo albums met Ned. Antillen, Curaçao, Sint Maarten en Caribisch Nederland inclusief blokken en siervellen
Einstiegspreis: € 300,00

Los 2187

Los 2187
NED.- INDIË PUNTSTEMPELS, aardige collectie van 1 t/m 120 (paar zeldzame nummers ontbreken) verzameld met diverse typen volgens Bulterman op losse zegels (allemaal in klemstroken) van verschillende emissies en waarden w.o. in violet en blauw, merendeels volledige afstempelingen, keurig gerangschikt op nummervolgorde in insteekboek. Prachtkoop, ook om verder uit te breiden!
Einstiegspreis: € 500,00

Los 2188

Los 2188
NED.- INDIË, insteekboek zegels met stempels w.o. punt, naam, vierkant, grootrond, korte en langebalk, etc.
Einstiegspreis: € 100,00

Los 2189

Los 2189
NED.- INDIË VIERKANTSTEMPELS, uitgebreide collectie van A t/m W inclusief spoorwegpostkantoren, verzameld volgens typen ten Geuzendam op verschillende emissies en waarden w.o. in violet en blauw, ook leuk voor stempels van Java-kantoren op Buiten Bezit.-opdrukzegels en andersom, diverse schaarse tot zeldzame kantoren, merendeels volledige afstempelingen, keurig gerangschikt op alfabetische volgorde en typenaanduidingen (kopieën uit Geuz.) in dik insteekboek. Prachtkoop, ook om verder uit te breiden!
Einstiegspreis: € 750,00

Los 2190

Los 2190
NED.- INDIË Vierkantstempels, bescheiden verzameling van A t/m W op losse zegels van diverse emissies en waarden, geen schaarse en zeldzame kantoren, wel veel mooie afstempelingen, alfabetisch gerangschikt in insteekboek
Einstiegspreis: € 100,00