Auction 651

10 April 2024 14:00 - 13 April 2024

Los 2159

Los 2159
1852-1963, gebruikte verzameling in Davo album waarbij o.a. 1/29, 101 (cert. Lipsius), 104/05, 130/31, zeer aardig Back of the Book met D1/8, P31/43, PW1/7 enz.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 2160

Los 2160
1852-1974, o/*/** verzameling in Davo de Luxe album in gemengde kwaliteit met div. betere nrs. en series zoals ongebruikt: 34 t/m 46, 49, 104, 131, betere waarden Veth, Konijnenburg, En Face, etc., etc.
Einstiegspreis: € 200,00

Los 2161

Los 2161
1852-1981, gebruikte verzameling in nette kwaliteit in Davo album met betere nummers o.a. 47, 48 (cert.), 80 (cert.), 101 (cert.), 104/05, 130/31, LP12/13, Roltanding en Port. Hoge cat. waarde
Einstiegspreis: € 400,00

Los 2162

Los 2162
1852-1990, o/*/** verzameling in album met betere nummers en series o.a. nr. 48, 80, 130/31, Port waarbij 1/12, LP12/13, D1/8, BK1/7, PW1/7, etc., in doorgaans nette kwaliteit!
Einstiegspreis: € 500,00

Los 2163

Los 2163
1852-1995, hoofdzakelijk gebruikte verzameling met goede nrs. zoals 48, 56/76 *, 101 (cert.), 104/05, 130/31, LP12/13, aardig port, tevens map postzegelboekjes nr. 1 t/m 47, met variëteiten en alle goede tekstboekjes
Einstiegspreis: € 500,00

Los 2164

Los 2164
1852-2000, o/*/** verzameling in 3 Davo albums met o.a. 48, 101,104/05, 130/31, 346/49, 534/37, LP12/13, etc., tevens Port en Roltanding
Einstiegspreis: € 300,00

Los 2165

Los 2165
1852-2016, geheel gebruikte verzameling met stempels, kleur- en tanding-variëteiten en diverse betere nummers, het geheel in 9 Davo albums met een flinke cat. waarde!
Einstiegspreis: € 500,00

Los 2166

Los 2166
1864-1965, uitgebreide gebruikte verzameling in 2 Leuchtturm banden waarbij vele betere nummers o.a. 3/48, 80, 101, 104/05, 130/31, LP12/13, PW1/7, Brandkast, Telegram, enz., enz.
Einstiegspreis: € 750,00

Los 2167

Los 2167
1872, Studieverzameling van de 5 cent nr.19, honderden stuks (wb. enkele ongebruikt) met druk-variëteiten, tandingen, papier- e.a. afwijkingen, paren, strippen, blokken, afstempelingen en plaatposities. Interessante koop voor de specialist!
Einstiegspreis: € 300,00

Los 2168

Los 2168
1894-1945, ongebr. resp. postfrisse verz. in Leuchtturm album wb. 30b/33a (cert.), 56/76 ( cert., echter 15 en 20 cent nagegomd), 121/31, Veth zonder watermerk (nagegomd), Veth met watermerk (cert.), 236/37 (cert.), alle zomer- en kinderseries, Konijnenburg enz. Ondanks enkele bemerkingen, toch een waardevolle koop!
Einstiegspreis: € 1.000,00

Los 2169

Los 2169
1898-1960, geheel ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Lindner album met veel goed materiaal o.a. 49, 56/76, 77/80, 90/101, 104/05, 130/31 (131 cert.), Veth met en zonder watermerk waarbij veel postfris, roltanding, Konijnenburg **, Juliana En Face ** en LP12/13 **. Mooie koop!
Einstiegspreis: € 2.000,00

Los 2170

Los 2170
1899-1940, postfrisse samenstelling in dik insteekboek met uitsluitend perfecte kwaliteit wb. o.a. 102/03 (2), 107/09 (2), 132/33 (3), 136/38 (4), 212/19 (4), 244/47 (4), 257/60 (4), alsmede Luchtpost (met 12/13), Port en iets Roltanding. Zeer hoge cataloguswaarde!
Einstiegspreis: € 2.000,00

Los 2171

Los 2171
1899-1958, postfris engros wb. goede vooroorlogse zomer- en kindseries, div. betere losse waarden met o.a. Luchtpost en Port. Alles in keurige kwaliteit en met een zeer hoge cataloguswaarde
Einstiegspreis: € 500,00

Los 2172

Los 2172
1899-1979, ongebruikte resp. postfrisse verzameling in doorgaans nette kwaliteit wb. diverse betere nummers o.a. 97/98, 121/31, 136/38, 236/37, 346/49 (cert. Moeijes), 534/37 (cert. Muis), LP12/13 (randstukken), R33/56 (cert. Moeijes) en een postfrisse Brandkast serie met cert. Vleeming. Mooie verzameling om uit te bouwen
Einstiegspreis: € 1.000,00

Los 2173

Los 2173
1899-2003, */** verzameling in 4 Davo albums waarbij diverse aardige nummers, o.a. 84/86, 100, 130/31, 163/65 ** (cert. Lipsius), Roltanding, Brandkast 1/7 (cert. Lipsius) een deel frankeergeldig materiaal, etc., etc.
Einstiegspreis: € 750,00

Los 2174

Los 2174
1925-1955, geheel postfrisse verzameling in Leuchtturm album met o.a. 236/37, 346/49, 518/37 en LP12/13
Einstiegspreis: € 500,00