Auction 651

10 April 2024 14:00 - 13 April 2024

Los 1304

Los 1304
IN1, Nederlandse Maagd met leeuw, postfris prachtex. € 400
Einstiegspreis: € 100,00

Los 1305

Los 1305
IN1/IN2, Nederlandse Maagd in groen en bruin, postfrisse prachtex. € 650
Einstiegspreis: € 150,00