Auction 651

10 April 2024 14:00 - 13 April 2024

Los 1278

Los 1278
LP1 t/m LP13, cpl. postfrisse prachtex. € 1009
Einstiegspreis: € 150,00

Los 1279

Los 1279
Einstiegspreis: € 150,00

Los 1280

Los 1280
LP6/8, 10 postfrisse series, prachtex. € 800
Einstiegspreis: € 100,00

Los 1281

Los 1281
LP12/13, Zeemeeuwen, luxe postfrisse randstukken € 600
Einstiegspreis: € 100,00

Los 1282

Los 1282
LP12/13, Zeemeeuwen, 5 postfrisse prachtsets € 3000
Einstiegspreis: € 500,00