Auction 651

10 April 2024 14:00 - 13 April 2024

Los 1133

Los 1133
19K, 5 cent blauw in Kt. 12½ kl.g. in blok van 16 (ex. linksboven beschadigd), afgestempeld met naamstempel Maasdam
Einstiegspreis: € 100,00

Los 1134

Los 1134
19La, 5 cent grijsblauw, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2023) € 425
Einstiegspreis: € 150,00

Los 1135

Los 1135
20H, 7½ cent chocoladebruin, postfris prachtex., min bruin tandje, klein attest Vleeming (2023) € 425
Einstiegspreis: € 150,00

Los 1136

Los 1136
20H, prachtex. met kleinrond Amsterdam 17-12-1888, de vroegst bekende datum van de 7½ cent emissie 1872 (zie: Avezaat in Specialiteitencatalogus 2e editie)
Einstiegspreis: € 50,00

Los 1137

Los 1137
21La, 10 cent steenrood, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2023) € 600
Einstiegspreis: € 200,00

Los 1138

Los 1138
22H, 12½ cent grijs, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2023) € 600
Einstiegspreis: € 200,00

Los 1139

Los 1139
22K, 12½ cent in Kt. 12½ kl.g. in prachtstrip van vier met kleinrond Maastricht 17-2-1886. Volgens de vroegere keurmeester Koopman is al een paartje van deze zegels 'buitengewoon zeldzaam... etc.' (1980, kopie bijgevoegd)! € 300
Einstiegspreis: € 75,00

Los 1140

Los 1140
23C, 15 cent op brief van Rotterdam 24-1-1873 naar Bazel, de vroegst bekende datum van de 15 cent emissie 1872, en dat op poststuk! (zie: Avezaat in Specialiteitencatalogus 2e editie)
Einstiegspreis: € 100,00

Los 1141

Los 1141
23L, 15 cent oranjebruin, Kt.12½ gr.g. Zeldzaam postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2023) € 8000
Einstiegspreis: € 3.000,00

Los 1142

Los 1142
24A, 20 cent groen in Lt. 14 kl.g. (prachtex.) op briefomslag van Amsterdam 13-8-1873 via Valenciennes 14-8 naar Parijs. Schaars op poststuk! € 200+
Einstiegspreis: € 100,00

Los 1143

Los 1143
24E + 24D, 20 cent in gecombineerde tanding 11½ : 12 + 12½ : 12 kl.g. in mooi gestempeld vrijwel prachtpaar. € 250
Einstiegspreis: € 50,00

Los 1144

Los 1144
26E + 26D, 25 cent in gecombineerde tanding 11½ : 12 + 12½ : 12 kl.g. in mooi gestempeld prachtpaar. € 300
Einstiegspreis: € 75,00

Los 1145

Los 1145
26F, 25 cent donkerviolet in Lt. 14 gr.g. in prachtstrip van drie. Mogelijk enig bekende strip! Info bijgesloten. Ex Gerrish. € 450+
Einstiegspreis: € 200,00

Los 1146

Los 1146
26F, 25 cent donkerviolet in Lt. 14 gr.g. prachtex. op briefomslag van een bankier te Amsterdam 22-11-1875 naar Madrid 27-11. Zeer zeldzaam op poststuk en slechts een paar poststukken bekend. € 150++
Einstiegspreis: € 200,00

Los 1147

Los 1147
26J + 26H, 25 cent in gecombineerde tanding 11½ : 12 + 12½ : 12 gr.g. in prachtpaar. € 350
Einstiegspreis: € 75,00

Los 1148

Los 1148
27D, 50 cent geelbruin in Kt. 12½ : 12 kl.g. in veldeel van 17 zegels (tanding zegels linksboven en rechtsonder zie afb., enige rode potloodstrepen, overigens pracht veldeel). Zeldzame eenheid!
Einstiegspreis: € 100,00