ALAND 1984-2016, geheel postfrisse verzameling met Pzb. en gutterpairs in 3 Davo albums en 1 insteekboek met enkele pzb., doubletten en de jaren 2014-2016
Mehr...Einstiegspreis: € 100,00
ALAND 1986-2016, postfrisse verzameling incl. blokken en boekjes. De cat.wrd. t/m 2000 bedraagt 450, de nominale waarde vanaf 2001 ca. 600
Mehr...Einstiegspreis: € 150,00
ANDORRA FRANS 1931-2009, o/*/** wb. div. betere nrs. en series en hoge cataloguswaarde
Mehr...Einstiegspreis: € 200,00
ANDORRA FRANS 1931-2010, ongebr. resp. postfrisse verzameling in dik insteekboek, wb. o.a. 1/20, 22, en div. aardige nrs. en series en cat.wrd. vlgs inz. 5800
Mehr...Einstiegspreis: € 500,00
ANDORRA FRANS 1931-2013, ongebr. resp. postfrisse verz. incl. Carnets, Coins Datés, Epreuves de Luxe, Gutterpairs, Siervellen, etc. alsmede gebruikte verz. 1931-2003, totaal in 3 Davo de Luxe albums
Mehr...Einstiegspreis: € 300,00
ANDORRA FRANS EN SPAANS 1931-2003, meest ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Davo album, goed gevuld met div. aardige nrs. o.a. Spaans Andorra Mi.I/XII, 43/58 en 71
BELGIË 1849-1965, verz. vaak zowel gebruikt als ongebr. resp. postfris in 1 album en 1 insteekboek, waarbij matig klassiek, maar later vele goede nrs. en series, o.a. Grote Orval postfris, goede blokken, etc. De collectie bevat ook meerdere nrs. en series dubbel. Mooie koop met zeer hoge cat.wrd.!
Mehr...Einstiegspreis: € 2.000,00
BELGIË 1849-2008, geheel gebruikte collectie in 5 insteekboeken met Spoorweg, Port, etc., bevat o.a. OBP.1/5, 37, 165/178, 342/350, 363/374, leuk 50-er jaren, etc.
BELGIË 1849-2009, vrijwel geheel gebruikte collectie in 4 Davo albums, met leuk 30-er en 50-er jaren, tevens Spoorweg, Luchtpost, Dienst, etc.
Mehr...Einstiegspreis: € 250,00
BELGIË 1880-1980, */** verzameling in insteekboek met talloze goede en zeer goede nrs. en series zoals OBP.150/163, 266 A/K, blok 1/4, 342/350, 363/374, alsmede goed 50-er jaren en iets Spoorweg. Een prachtkoop!
Mehr...Einstiegspreis: € 1.250,00
BELGIË 1894-1970, verzameling o/*/** in 2 Davo albums, met o.a. OBP. 356/362, alsmede leuk 50-er jaren. Tevens ca. 25 postzegelboekjes Frankrijk periode 1964-1982
BELGIË ca.1939-1950, met de nodige documentatie opgezette verzameling o/*/** in ordner w.o. blok 26/29, Dienst, Vlaams Legioen E22/29, E34/37, E38/43, E44/48 ongetand, E49, etc. Mooie koop in nette kwaliteit
BELGIË ca.1945-2013, meest postfrisse verzameling met goed 50-er jaren waarbij alle blokken, en aardig nominaal-deel (BFr. 13.000 en 600)
BELGIË 1970-2012, geheel postfrisse verzameling in 3 Davo albums, hoog nominaal
BELGIË 1980-2012, geheel postfrisse verzameling in 2 insteekboeken waarbij een flink deel nominaal
BELGIË PUBS, prachtverzameling met 51 gelopen brieven en kaarten, alle gefrankeerd met Pubs, waarbij goede combinaties en frankeringen in Lindner album. Mooie koop met zeldzaam materiaal!