Auction 638

5 Oktober 2017 14:30 - 7 Oktober 2017

Los 2448

Los 2448
ALAND 1984-2016, geheel postfrisse verzameling met Pzb. en gutterpairs in 3 Davo albums en 1 insteekboek met enkele pzb., doubletten en de jaren 2014-2016
Einstiegspreis: € 100,00

Los 2449

Los 2449
ALAND 1986-2016, postfrisse verzameling incl. blokken en boekjes. De cat.wrd. t/m 2000 bedraagt € 450, de nominale waarde vanaf 2001 ca. € 600
Einstiegspreis: € 150,00

Los 2450

Los 2450
ANDORRA FRANS 1931-2009, o/*/** wb. div. betere nrs. en series en hoge cataloguswaarde
Einstiegspreis: € 200,00

Los 2451

Los 2451
ANDORRA FRANS 1931-2010, ongebr. resp. postfrisse verzameling in dik insteekboek, wb. o.a. 1/20, 22, en div. aardige nrs. en series en cat.wrd. vlgs inz. € 5800
Einstiegspreis: € 500,00

Los 2452

Los 2452
ANDORRA FRANS 1931-2013, ongebr. resp. postfrisse verz. incl. Carnets, Coins Datés, Epreuves de Luxe, Gutterpairs, Siervellen, etc. alsmede gebruikte verz. 1931-2003, totaal in 3 Davo de Luxe albums
Einstiegspreis: € 300,00

Los 2453

Los 2453
ANDORRA FRANS EN SPAANS 1931-2003, meest ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Davo album, goed gevuld met div. aardige nrs. o.a. Spaans Andorra Mi.I/XII, 43/58 en 71
Einstiegspreis: € 100,00

Los 2454

Los 2454
BELGIË 1849-1965, verz. vaak zowel gebruikt als ongebr. resp. postfris in 1 album en 1 insteekboek, waarbij matig klassiek, maar later vele goede nrs. en series, o.a. Grote Orval postfris, goede blokken, etc. De collectie bevat ook meerdere nrs. en series dubbel. Mooie koop met zeer hoge cat.wrd.!
Einstiegspreis: € 2.000,00

Los 2455

Los 2455
BELGIË 1849-2008, geheel gebruikte collectie in 5 insteekboeken met Spoorweg, Port, etc., bevat o.a. OBP.1/5, 37, 165/178, 342/350, 363/374, leuk 50-er jaren, etc.
Einstiegspreis: € 500,00

Los 2456

Los 2456
BELGIË 1849-2009, vrijwel geheel gebruikte collectie in 4 Davo albums, met leuk 30-er en 50-er jaren, tevens Spoorweg, Luchtpost, Dienst, etc.
Einstiegspreis: € 250,00

Los 2457

Los 2457
BELGIË 1880-1980, */** verzameling in insteekboek met talloze goede en zeer goede nrs. en series zoals OBP.150/163, 266 A/K, blok 1/4, 342/350, 363/374, alsmede goed 50-er jaren en iets Spoorweg. Een prachtkoop!
Einstiegspreis: € 1.250,00

Los 2458

Los 2458
BELGIË 1894-1970, verzameling o/*/** in 2 Davo albums, met o.a. OBP. 356/362, alsmede leuk 50-er jaren. Tevens ca. 25 postzegelboekjes Frankrijk periode 1964-1982
Einstiegspreis: € 200,00

Los 2459

Los 2459
BELGIË ca.1939-1950, met de nodige documentatie opgezette verzameling o/*/** in ordner w.o. blok 26/29, Dienst, Vlaams Legioen E22/29, E34/37, E38/43, E44/48 ongetand, E49, etc. Mooie koop in nette kwaliteit
Einstiegspreis: € 300,00

Los 2460

Los 2460
BELGIË ca.1945-2013, meest postfrisse verzameling met goed 50-er jaren waarbij alle blokken, en aardig nominaal-deel (BFr. 13.000 en € 600)
Einstiegspreis: € 250,00

Los 2461

Los 2461
BELGIË 1970-2012, geheel postfrisse verzameling in 3 Davo albums, hoog nominaal
Einstiegspreis: € 250,00

Los 2462

Los 2462
BELGIË 1980-2012, geheel postfrisse verzameling in 2 insteekboeken waarbij een flink deel nominaal
Einstiegspreis: € 250,00

Los 2463

Los 2463
BELGIË PUBS, prachtverzameling met 51 gelopen brieven en kaarten, alle gefrankeerd met Pubs, waarbij goede combinaties en frankeringen in Lindner album. Mooie koop met zeldzaam materiaal!
Einstiegspreis: € 300,00