100 Gulden 1945 Geldzuivering. Mev. 119-1a; AV 83.1b. [# CD 047596]. Zeer fraai / prachtig.
Meer...Taxatie: € 350,00
100 Gulden 1947 Adr. Hollaer. Mev. 120-1; AV 84.1. [# 3 AN 083875]. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 40,00
500 Gulden 1930 Stadh. Willem III. Mev. 143-1; AV 101.1. [# AC 012663]. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 350,00
1000 Gulden 1921 Grietje Seel. Mev. 151-1b; AV 106.1c. [# AG 055057]. Scheur midden boven, Circa fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
1000 Gulden 1926 Grietje Seel. Mev. 152-1; AV 106A.1. [# AK 054363]. Fraai / zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
1000 Gulden 1926 Grietje Seel. Mev. 152-1; AV 106A.1. [# AN 072130]. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 125,00
1000 Gulden 1938 Grietje Seel. Mev. 152-3; AV 106A.3. [# AU 005490]. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00