1 Gulden 1765. Delm. 1178; CNM 2.17.155; HPM 88. Ruim zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 35,00
¼ Gulden of muntmeesterpenninkje 1756, klein type. CNM 2.17.159; HPM 91. Zeer fraai / prachtig.
Meer...Taxatie: € 40,00
¼ Gulden of muntmeesterpenninkje 1759. CNM 2.17.159; HPM 91. Prachtig / FDC.
Meer...Taxatie: € 75,00
Lot (3) Dubbele stuiver 1734 en 1786 (2). CNM 2.17.173 en 176. Fraai / zeer fraai en beter.
Meer...Taxatie: € 25,00
Bezemstuiver 1764. CNM 2.17.179; HPM 107. Ruim zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 25,00
Bezemstuiver 1785. CNM 2.17.181; HPM 107. Vrijwel prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
Bezemstuiver 1785. CNM 2.17.181; HPM 107. Zeer fraai / prachtig.
Meer...Taxatie: € 25,00
Lot (2) Duit 1757 en 1759. PW 1016 en 1017; CNM 2.17.193. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 35,00
½ Duit 1757. Afslag in zilver van 1,73 gram. PW 1006.1; CNM 2.17.200; HPM 122.1. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00