Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 177

Kavel 177
Nederlandse rijksdaalder 1620. Delm. 947; CNM 2.16.61; HPM 40. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 178

Kavel 178
Nederlandse rijksdaalder 1620. Delm. 947; CNM 2.16.61; HPM 40. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 179

Kavel 179
2 Gulden 1696. Delm. 1157; CNM 2.16.97; HPM 48. Zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 180

Kavel 180
Snaphaanschelling van 6 stuiver 1623. Delm. 800; CNM 2.16.102; HPM 66. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 181

Kavel 181
Bourgondische kruisdaalder 1567. GH 240-17a; Delm. 96; CNM 2.38.14. Mooie kwaliteit voor dit type. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 182

Kavel 182
½ Rijder of 7 gulden 1761. Delm. 1061; CNM 2.38.42; HPM 31. Prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 183

Kavel 183
Bourgondische kruisrijksdaalder 1594. Delm. 806; CNM 2.38.54. HPM 33. Zware stempelbreuk / barst. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 184

Kavel 184
Rijder of dukaton 1733. Delm. 1036; CNM 2.38.79; HPM 49. Uit scheepswrak, mooi donker patina. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 185

Kavel 185
1 Gulden 1737. Delm. 1184; CNM 2.38.92; HPM 55. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 186

Kavel 186
1 Gulden 1764. Delm. 1184; CNM 2.38.93; HPM 55. Prachtig.
Taxatie: € 45,00

Kavel 187

Kavel 187
1 Gulden 1765 mogelijk uit 1763. Delm. 1184; CNM 2.38.92; HPM 55. Mooi patina. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 188

Kavel 188
Bezemstuiver 1739. CNM 2.38.103; HPM 64. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 189

Kavel 189
Duit 1764, jaartal met kleine cijfers. PW 7009.1; CNM 2.38.115; HPM 71. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 190

Kavel 190
Zilveren dukaat 169(8). Delm 991; CNM 2.12.25; HPM 25. Deels zwak geslagen en justeerstrepen. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 191

Kavel 191
Florijn (16)86 met klop HOL. Delm. 1112; CNM 2.12.43; HPM 34. Fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 192

Kavel 192
Gouden dukaat 1649. Delm. 1117; CNM 2.30.18; HPM 16. Testsnede, goed zichtbaar op de keerzijde. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 200,00