Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja
< vorige1|...|7|8|9

Kavel 137

Kavel 137
Lot (2) Duit 1788. PW 1019; CNM 2.17.197; HPM 120. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 138

Kavel 138
½ Duit 1756. Afslag in zilver van 1,67 gram.PW 1005.1; CNM 2.17.199; HPM 121.1. Mooie kleur. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 139

Kavel 139
½ Duit 1756. Afslag in zilver van 1,46 gram. PW 1005.1; CNM 2.17.199; HPM 121.1. Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 140

Kavel 140
½ Duit 1756. Afslag in zilver van 1,58 gram. PW 1005.1; CNM 2.17.199; HPM 121.1. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 141

Kavel 141
½ Duit 1756. Afslag in zilver van 1,49 gram. PW 1005.1; CNM 2.17.199; HPM 121.1. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 142

Kavel 142
½ Duit 1756. Afslag in zilver van 1,71 gram. PW 1005.1; CNM 2.17.199; HPM 121.1. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 143

Kavel 143
½ Duit 1757. Afslag in zilver van 1,63 gram. PW 1006.1; CNM 2.17.200; HPM 122.1. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 50,00
< vorige1|...|7|8|9