Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 129

Kavel 129
Dubbele daalder van 10 Schelling 1690 (Zee)land, LUCT(OR). Delm. 1074; CNM 2.49.67; HPM 59. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 130

Kavel 130
¼ Snaphaanschelling (15)84. CNM 2.49.78; Verkade 92.3. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 131

Kavel 131
Scheepjesschelling of 6 stuiver 1766. CNM 2.49.91; HPM 75. Zeer fraai.
Taxatie: € 45,00

Kavel 132

Kavel 132
Wapenstuiver 1681. CNM 2.49.98; HPM 82. Iets onrond. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 133

Kavel 133
Lot (3) Bezemstuiver 1791, dubbele wapenstuiver 1737 en scheepjesschelling of 6 stuiver 1771.
Taxatie: € 75,00

Kavel 134

Kavel 134
Duit 1754 met omschrift EMENTOR. PW 4011.2. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 135

Kavel 135
Denier z.j. vdCh. I-8. Fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 136

Kavel 136
Botdrager Salland. +MONETA+DE+SALANDIA vdCh. XII-7. R. Fraai.
Taxatie: € 130,00

Kavel 137

Kavel 137
Dubbele groot Rhenen. MONETA D RYENIENS. vdCh. XIV-21. RR. Fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 138

Kavel 138
St. Maartensgoudgulden z.j. Delm. 945; Fr. 190 [3,05 gram]. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 139

Kavel 139
1/5 Philipsdaalder 1571. GH 212-16a. Krasje vz. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 140

Kavel 140
1/10 Philipsdaalder 1571 met klop leeuw in parelrand. GH 213-11b. Rand uitgebroken. R. Zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 141

Kavel 141
Rijder of 14 gulden 1751. Delm. 970; CNM 2.43.37; HPM 31 [9,91 gram]. Minimale klemspoortjes. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 142

Kavel 142
½ Rijder of 7 gulden 1751. Delm. 971; CNM 2.43.38; HPM 32 [4,96 gram]. Bijna prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 143

Kavel 143
Dukaat 1609. Delm. 963; CNM 2.43.42; HPM 24 [3,46 gram]. Zeldzaam. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 175,00

Kavel 144

Kavel 144
Bezemstuiver 1738. Afslag in goud van 1,75 gram. Delm. 989; CNM 2.43.121; HPM 89.1. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 250,00