Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 97

Kavel 97
Bezemstuiver 1738. CNM 2.28.121; HPM 78. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 98

Kavel 98
Lot (3) Bezemstuiver 1738, 1740 en 1760. CNM 2.28.121; HPM 75. Ruim prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 99

Kavel 99
Bezemstuiver 1740. CNM 2.28.121; HPM 78. Vrijwel FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 100

Kavel 100
Duit z.j. (1593-1598). PW 2004; CNM 2.28.123; HPM 81. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 101

Kavel 101
Duit 1739. PW 2007; CNM 2.28.126; HPM 84. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 102

Kavel 102
Dukaat 1631. Delm. 836; CNM 2.46.11; HPM 03 [3,40 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 103

Kavel 103
Bezemstuiver 1738. Afslag in goud van 1,69 gram. Delm. 866; CNM 2.46.84; HPM 65.1. Flinterdun krasje voorzijde. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 250,00

Kavel 104

Kavel 104
½ Westfriese rijksdaalder 1587. Delm. 935; CNM 2.46.18; HPM 21. Zeldzaam. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 105

Kavel 105
Nederlandse rijksdaalder 1624. Delm. 940; CNM 2.46.31; HPM 26. Ruim fraai bijna zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 106

Kavel 106
3 Gulden 1793, mogelijk uit 1792? Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Originele muntkleur, iets zwak geslagen. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 107

Kavel 107
3 Gulden 1794. Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 108

Kavel 108
1 Gulden 1791. Delm. 1180; CNM 2.46.57; HPM 48. Variant, kleine ‘g’ en strik aan de pijlenbundel. Ruim zeer fraai / Bijna prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 109

Kavel 109
Bezemstuiver 1766. CNM 2.46.85; HPM 65. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 110

Kavel 110
Dubbele stuiver 1768 uit 1767. CNM 2.46.79; HPM 67. Zeer fraai.
Taxatie: € 10,00

Kavel 111

Kavel 111
Dubbele stuiver 1787 uit 1786. CNM 2.46.79; HPM 67. Zeer fraai.
Taxatie: € 10,00

Kavel 112

Kavel 112
Dubbele stuiver 1788 uit 1787. CNM 2.46.79; HPM 67. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 15,00