Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja
< vorige1|...|5|6|7

Kavel 97

Kavel 97
Rijder 1607, oud type, zonder muntmeesterteken.Delm. 1058; CNM 2.38.39; HPM 29 [9,94 gram]. Zeldzaam. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 3.500,00

Kavel 98

Kavel 98
Rijder 1620, oud type, muntmeesterteken rozet vòòr MO.AV.PRO etc.Delm. 1058; CNM vgl. 2.38.39; HPM 29 [9,93 gram]. Uitermate zeldzaam. Zeer fraai.
Taxatie: € 3.000,00

Kavel 99

Kavel 99
½ Rijder of 7 gulden 1761. Delm. 1061; CNM 2.38.42; HPM 32 [4,98 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 100

Kavel 100
Bezemstuiver 1739. Afslag in goud van 1,70 gram. Delm. 1066; CNM 2.38.103; HPM 64.2. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 500,00

Kavel 101

Kavel 101
Rijder of 14 gulden 1761. Delm. 1161; CNM 2.20.6; HPM 01 [9,95 gram]. Mooie kleur. Prachtig.
Taxatie: € 600,00

Kavel 102

Kavel 102
½ Rijder of 7 gulden 1761. Delm. 1162; CNM 2.20.7; HPM 02 [5,01 gram]. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 300,00
< vorige1|...|5|6|7