Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 97

Kavel 97
Rijder 1607, oud type, zonder muntmeesterteken.Delm. 1058; CNM 2.38.39; HPM 29 [9,94 gram]. Zeldzaam. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 3.500,00

Kavel 98

Kavel 98
Rijder 1620, oud type, muntmeesterteken rozet vòòr MO.AV.PRO etc.Delm. 1058; CNM vgl. 2.38.39; HPM 29 [9,93 gram]. Uitermate zeldzaam. Zeer fraai.
Taxatie: € 3.000,00

Kavel 99

Kavel 99
½ Rijder of 7 gulden 1761. Delm. 1061; CNM 2.38.42; HPM 32 [4,98 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 100

Kavel 100
Bezemstuiver 1739. Afslag in goud van 1,70 gram. Delm. 1066; CNM 2.38.103; HPM 64.2. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 500,00

Kavel 101

Kavel 101
Rijder of 14 gulden 1761. Delm. 1161; CNM 2.20.6; HPM 01 [9,95 gram]. Mooie kleur. Prachtig.
Taxatie: € 600,00

Kavel 102

Kavel 102
½ Rijder of 7 gulden 1761. Delm. 1162; CNM 2.20.7; HPM 02 [5,01 gram]. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 300,00

Kavel 103

Kavel 103
Kistje diverse provincies; vnl. duiten, mindere kwaliteiten.
Taxatie: € 100,00

Kavel 104

Kavel 104
Doosje met ca. 55 stuks onuitgezocht provinciaal. Ook zilver!
Taxatie: € 150,00

Kavel 105

Kavel 105
Blikje met 22 stuks divers provinciaal. O.a. duiten, dubbele stuivers, 6 stuivers en guldens. Onder meer Gelderland, Holland, West-Friesland, Utrecht en Overijssel. Fraai /zeer fraai en beter.
Taxatie: € 150,00

Kavel 106

Kavel 106
Doosje met onuitgezocht provinciaal. Rijp en groen door elkaar, o.a. 2 x St. Jansgoudgulden z.j. van Aarnoud v. Egmond en ½ Gouden rijder West-Friesland 1760. Ca. 45 stuks. Goed nazien!
Taxatie: € 750,00

Kavel 107

Kavel 107
Blikje met o.a. zilveren dukaat Zeeland 1773, gulden Gelderland 1715 en nog wat klein spul.
Taxatie: € 75,00

Kavel 160

Kavel 160
Utrecht, provincie. X Stuiver 1786. Scholten 73a. Knikje muntplaatje. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 161

Kavel 161
Utrecht (stad). ½ Duit 1768. Afslag in zilver. Scholten 411. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 162

Kavel 162
1/16 Scheepjesgulden 1802. Scholten 495b. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 163

Kavel 163
Grote ropij 1804. Scholten 531; KM 214. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 164

Kavel 164
Grote ropij 1805. Scholten 532; KM 214. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00