Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja
< vorige1|...|4|5|6

Kavel 281

Kavel 281
¼ Kronendaalder 1767, Brussel. Delm. 390; KM 19. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 282

Kavel 282
Dubbele oord 1777, Brussel. KM 29. Originele kleur. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 283

Kavel 283
Kronendaalder 1796A. Dav. 1180; KM 62.1. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 45,00
< vorige1|...|4|5|6