Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 960

Kavel 960
Eremedaille Orde van Oranje-Nassau; civiel. AR verguld 26,5 met lint. MMW pag. 34. In origineel doosje Kanselarij. FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 961

Kavel 961
Onderscheiding zilveren huwelijk Juliana & Bernhard 1962. Dubbelportret naar links boven anjer. / Gekroonde JB + getal 25. AR 31 met lint. MMW pag. 122, nr. 96. In or. doosje. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 962

Kavel 962
Klein bronzen kruis 1948 – 50 jarig regeringsjubileum Wilhelmina; comité Kroningsstad Amsterdam. Æ 25,5 x 25,5 met oranje lint. Vervaardigd bij Begeer; in origineel rood doosje van Schulman & Albers, Keizersgracht 448. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 963

Kavel 963
1706 Gouden bruiloft Adriaan van Loon & Cornelia Hunthum. Het huwelijkspaar bij brandend altaar en tempel. / Veertienregelig gedicht. AR 44,5 [31,80 gram]. Bemolt 647; KPK 2115; DPR II-2832. Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 964

Kavel 964
Lot (2) 1853 Overlijden schilder J.W. Pieneman. Borstbeeld naar links. / Gedrapeerde lijkbus en schilderspalet. Æ 39. Dirks 742. J.P. van der Kellen. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 965

Kavel 965
1858 Overlijden Ary Scheffer, kunstschilder. Hoofd Ary naar links. / Staande Nederlandse maagd en Gallia bij lijkbus op sokkel. Æ 64. Dirks 804. M.C. de Vries jr. Prachtig.N.B. Twee jaar na zijn dood, in 1860 vervaardigd.
Taxatie: € 25,00

Kavel 966

Kavel 966
1871 Dordrecht, 25-jarig huwelijk J.A. Smits van Nieuwerkerk & J.P.D. Bouvy. Wapenschilden onder helm gehouden door twee wezels. / 19-Regelig opschrift. Æ 42. Zw. 187; Kreeft 54. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 967

Kavel 967
1906 Den Haag. Gouden bruiloft H.W. Mesdag & S. Mesdag – van Houten. Dubbelportret naar links. / Gezicht op museum Mesdag. Æ 90. Zwierzina 605; KB I-650. F.E. Jeltsema. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 968

Kavel 968
1960 Amsterdam, Tinnen Bruiloft R. Boelen en J. van Gelder die eigenlijk van blik behoort te zijn (6 ¼ jaar). Huwelijkspenning Romek (Romuald) Boelen en Jet van Gelder. 11 september 1954 – 11 december 1960. Onedel metaal 79. Leuk!
Taxatie: € 25,00

Kavel 969

Kavel 969
z.j. Bier/wijnpenning Confrères St. Eloi. Koper, rechthoekig 23 x 20. Snoeck 629. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 970

Kavel 970
z.j. Statiegeld (staangeld) Veemarkt. Gekroond wapen van Leeuwarden. / No 3 – 60 CENT.Messing 60. Kooij DO 073.1. Zeldzaam. Gevlekt, anders prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 971

Kavel 971
z.j. 10 Cent Strafgevangenis. Zink 24. Sch. 482; Kooij HG 003.4. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 972

Kavel 972
Lot (3) Armenloodjes (?). Vz.: in cirkel D · A · / Kz.: 3P in cirkel.Lood ca. 31 mm. Bodemvondst. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 973

Kavel 973
(1923) Prijspenning Nederlandsch Rundvee Stamboek. Zittende vrouw in Zeeuwse klederdracht met palmtak en stamboek. / Inscriptieruimte. Gegraveerd: Z.L.M.-DAGEN 1958 enz. AR 40,5 met draagoog. KB II-365; Jintes/Pol 105. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 974

Kavel 974
(1924) Den Haag. Legitimatiepenning gemeentepolitie. Gekroond stadswapen binnen parelvierkant. / Drieregelig opschrift; ingeslagen nr.: 143.Kopernikkel 35 x 35 + draagoog. KB II-459; J/P 126. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 975

Kavel 975
1925 Stormramp Borculo I. Verwoest woonhuis. / Wapen van Borculo in vierkant omgeven door bliksemschichten. Æ 41,3. KB III-3; J/P 134. Prachtig.
Taxatie: € 30,00