Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 749

Kavel 749
Sigarenblikje (25) Angola, w.o. koperen ½ Macuta met klop.
Taxatie: € 100,00

Kavel 750

Kavel 750
Doosje met vnl. moderne Oostenrijkse herdenkingsmunten 25-500 Schilinng. Totaal: ATS 2250,=
Taxatie: € 150,00

Kavel 751

Kavel 751
Kartonnen doos met vijf plastic bakjes waarin 12 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Taxatie: € 60,00

Kavel 752

Kavel 752
Douwe Egberts-doos met ca. 11 kilo wereldmunten. Veel Zuid-Amerika en Europa. Ook iets ouder.
Taxatie: € 40,00

Kavel 753

Kavel 753
Plastic box met circa 4,5 kg. eenvoudige wereldmunten; kilowaar. Toegevoegd: zakje zwaar beschadigd buitenland van 1,5 kg.
Taxatie: € 20,00

Kavel 754

Kavel 754
Kistje onuitgezocht buitenland.
Taxatie: € 75,00

Kavel 755

Kavel 755
Blikje met Oostenrijk; ook zilver.
Taxatie: € 50,00

Kavel 756

Kavel 756
Houten “schatkistje” (met sleutel) met betere wereldmunten (90).
Taxatie: € 150,00

Kavel 757

Kavel 757
Plastic bak met 6 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Taxatie: € 30,00

Kavel 758

Kavel 758
Sigarenkistje Scandinavië: Denemarken, Noorwegen, Zweden, IJsland en Finland. Zeer gevarieerd.
Taxatie: € 100,00

Kavel 759

Kavel 759
Plastic bakje Duitsland; zeer veel variatie, ook zilver. Incl. enig Danzig en Saarland.
Taxatie: € 150,00

Kavel 760

Kavel 760
Duitsland – Köln – Dietrich von Mörs 1414-1463. Lot (33) Imitation in Messing / Kupfer vom Goldgulden 1438 Riel. Vgl Felke 1242; Lev. I-43. Meisten sind korrodiert.
Taxatie: € 50,00

Kavel 761

Kavel 761
Sigarenkistje met veel U.S.A., w.o. zilver (ca. 583 gram bruto).
Taxatie: € 275,00

Kavel 762

Kavel 762
Blik behoorlijk veel België en iets Belgisch Congo. Veel zilver (ca. 290 gram bruto).
Taxatie: € 125,00

Kavel 763

Kavel 763
Rond blik met 4,7 kg. wereldmunten. Beter dan kilowaar.
Taxatie: € 60,00

Kavel 764

Kavel 764
Blik voor de liefste opa van de wereld, gevuld met het betere kilogoed. Ook zilver.
Taxatie: € 35,00