Sigarenblikje (25) Angola, w.o. koperen ½ Macuta met klop.
Meer...Taxatie: € 100,00
Doosje met vnl. moderne Oostenrijkse herdenkingsmunten 25-500 Schilinng. Totaal: ATS 2250,=
Meer...Taxatie: € 150,00
Kartonnen doos met vijf plastic bakjes waarin 12 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Meer...Taxatie: € 60,00
Douwe Egberts-doos met ca. 11 kilo wereldmunten. Veel Zuid-Amerika en Europa. Ook iets ouder.
Meer...Taxatie: € 40,00
Plastic box met circa 4,5 kg. eenvoudige wereldmunten; kilowaar. Toegevoegd: zakje zwaar beschadigd buitenland van 1,5 kg.
Meer...Taxatie: € 20,00
Kistje onuitgezocht buitenland.
Meer...Taxatie: € 75,00
Blikje met Oostenrijk; ook zilver.
Meer...Taxatie: € 50,00
Houten “schatkistje” (met sleutel) met betere wereldmunten (90).
Meer...Taxatie: € 150,00
Plastic bak met 6 kg. eenvoudige wereldmunten, kilowaar.
Meer...Taxatie: € 30,00
Sigarenkistje Scandinavië: Denemarken, Noorwegen, Zweden, IJsland en Finland. Zeer gevarieerd.
Meer...Taxatie: € 100,00
Plastic bakje Duitsland; zeer veel variatie, ook zilver. Incl. enig Danzig en Saarland.
Meer...Taxatie: € 150,00
Duitsland – Köln – Dietrich von Mörs 1414-1463. Lot (33) Imitation in Messing / Kupfer vom Goldgulden 1438 Riel. Vgl Felke 1242; Lev. I-43. Meisten sind korrodiert.
Meer...Taxatie: € 50,00
Sigarenkistje met veel U.S.A., w.o. zilver (ca. 583 gram bruto).
Meer...Taxatie: € 275,00
Blik behoorlijk veel België en iets Belgisch Congo. Veel zilver (ca. 290 gram bruto).
Meer...Taxatie: € 125,00
Rond blik met 4,7 kg. wereldmunten. Beter dan kilowaar.
Meer...Taxatie: € 60,00
Blik voor de liefste opa van de wereld, gevuld met het betere kilogoed. Ook zilver.
Meer...Taxatie: € 35,00