1 Gulden 1898 mmt. hellebaard Sch. 802 Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 60,00
1 Gulden 1906 mmt. hellebaard Sch. 808. Krasjes keerzijde Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 200,00
1 Gulden 1909 mmt. hellebaard + ster Sch. 811 Ruim zeer fraai
Meer...Taxatie: € 60,00
1 Gulden 1911 mmt. zeepaardje Sch. 813 Vrijwel FDC
Meer...Taxatie: € 150,00
1 Gulden 1911 mmt. zeepaardje Sch. 813 Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 75,00
½ Gulden 1919 mmt. zeepaardje Sch. 840. Originele kleur Prachtig / FDC
Meer...Taxatie: € 50,00
25 Cents 1892 mmt. hellebaard Sch. 847 Pr / bijna FDC
Meer...Taxatie: € 125,00
25 Cents 1896 mmt. hellebaard Sch. 851 Ruim zeer fraai
Meer...Taxatie: € 100,00
25 Cents 1897 mmt. hellebaard Sch. 852 Pr / bijna FDC
Meer...Taxatie: € 50,00
25 Cents 1897 mmt. hellebaard Sch. 852. Mooie kleur! Prachtig / FDC
Meer...Taxatie: € 50,00
25 Cents 1897 mmt. hellebaard Sch. 852 Prachtig
Meer...Taxatie: € 25,00
Lot (2) 25 Cents 1897 en 1901 Sch. 852 en 854bis Prachtig
Meer...Taxatie: € 75,00
25 Cents 1904 mmt. hellebaard Sch. 857. Donker patina Ruim prachtig
Meer...Taxatie: € 50,00
25 Cents 1904 mmt. hellebaard Sch. 857 Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 20,00
Lot (2) 25 Cents 1904 en 1906 Sch. 857 en 859 Zeer fraai en beter
Meer...Taxatie: € 50,00
25 Cents 1911 mmt. zeepaardje Sch. 861 Pr / Bijna FDC
Meer...Taxatie: € 75,00