Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 264

Kavel 264
1 Gulden 1898 mmt. hellebaard Sch. 802 Zeer fraai
Taxatie: € 60,00

Kavel 265

Kavel 265
1 Gulden 1906 mmt. hellebaard Sch. 808. Krasjes keerzijde Zeer fraai
Taxatie: € 200,00

Kavel 266

Kavel 266
1 Gulden 1909 mmt. hellebaard + ster Sch. 811 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 60,00

Kavel 267

Kavel 267
1 Gulden 1911 mmt. zeepaardje Sch. 813 Vrijwel FDC
Taxatie: € 150,00

Kavel 268

Kavel 268
1 Gulden 1911 mmt. zeepaardje Sch. 813 Zeer fraai
Taxatie: € 75,00

Kavel 269

Kavel 269
½ Gulden 1919 mmt. zeepaardje Sch. 840. Originele kleur Prachtig / FDC
Taxatie: € 50,00

Kavel 270

Kavel 270
25 Cents 1892 mmt. hellebaard Sch. 847 Pr / bijna FDC
Taxatie: € 125,00

Kavel 271

Kavel 271
25 Cents 1896 mmt. hellebaard Sch. 851 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 100,00

Kavel 272

Kavel 272
25 Cents 1897 mmt. hellebaard Sch. 852 Pr / bijna FDC
Taxatie: € 50,00

Kavel 273

Kavel 273
25 Cents 1897 mmt. hellebaard Sch. 852. Mooie kleur! Prachtig / FDC
Taxatie: € 50,00

Kavel 274

Kavel 274
25 Cents 1897 mmt. hellebaard Sch. 852 Prachtig
Taxatie: € 25,00

Kavel 275

Kavel 275
Lot (2) 25 Cents 1897 en 1901 Sch. 852 en 854bis Prachtig
Taxatie: € 75,00

Kavel 276

Kavel 276
25 Cents 1904 mmt. hellebaard Sch. 857. Donker patina Ruim prachtig
Taxatie: € 50,00

Kavel 277

Kavel 277
25 Cents 1904 mmt. hellebaard Sch. 857 Zeer fraai
Taxatie: € 20,00

Kavel 278

Kavel 278
Lot (2) 25 Cents 1904 en 1906 Sch. 857 en 859 Zeer fraai en beter
Taxatie: € 50,00

Kavel 279

Kavel 279
25 Cents 1911 mmt. zeepaardje Sch. 861 Pr / Bijna FDC
Taxatie: € 75,00