Kavels: 2282, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 644

Kavel 644
½ Zilveren dukaat 1793. Twee sterren boven kroon. Delm. 1003; CHM 2.49.53; HPM 52. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 645

Kavel 645
¼ Zilveren dukaat 1762. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 646

Kavel 646
¼ Zilveren dukaat 1763. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Tikjes rand keerzijde. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 647

Kavel 647
¼ Zilveren dukaat 1764. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Ruim fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 648

Kavel 648
¼ Zilveren dukaat 1765. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 649

Kavel 649
¼ Zilveren dukaat 1766. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Onregelmatig patina. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 650

Kavel 650
¼ Zilveren dukaat 1771. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Ruim fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 651

Kavel 651
¼ Zilveren dukaat 1772. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Beter jaar. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 652

Kavel 652
¼ Zilveren dukaat 1775. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 653

Kavel 653
¼ Zilveren dukaat 1775. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53.Iets onregelmatig muntplaatje. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 654

Kavel 654
¼ Zilveren dukaat 1777. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Ruim prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 655

Kavel 655
¼ Zilveren dukaat 1778. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Circa fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 656

Kavel 656
¼ Zilveren dukaat 1779, mogelijk jaartalwijziging. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 657

Kavel 657
¼ Zilveren dukaat 1780. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Circa zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 658

Kavel 658
¼ Zilveren dukaat 1781, mogelijk jaartalwijziging. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53.Fraaie glans. Prachtig.
Taxatie: € 175,00

Kavel 659

Kavel 659
¼ Zilveren dukaat 1782. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Circa zeer fraai.
Taxatie: € 100,00