Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 415

Kavel 415
10 Gulden 1880 mmt. bijl Sch. 553. Same coin, same quality, even better! Without plastic! FDC
Taxatie: € 200,00

Kavel 416

Kavel 416
Taxatie: € 200,00

Kavel 417

Kavel 417
Taxatie: € 200,00

Kavel 418

Kavel 418
10 Gulden 1885 mmt. bijl Sch. 554 FDC
Taxatie: € 200,00

Kavel 419

Kavel 419
Taxatie: € 200,00

Kavel 420

Kavel 420
10 Gulden 1887 mmt. bijl Sch. 556 Prachtig
Taxatie: € 200,00

Kavel 421

Kavel 421
Taxatie: € 200,00

Kavel 422

Kavel 422
Taxatie: € 200,00

Kavel 423

Kavel 423
10 Gulden 1888 mmt. hellebaard Sch. 557 Prachtig
Taxatie: € 250,00

Kavel 424

Kavel 424
Taxatie: € 250,00

Kavel 425

Kavel 425
10 Gulden 1889 mmt. hellebaard Sch. 558 FDC
Taxatie: € 175,00

Kavel 426

Kavel 426
Dukaat 1849 mmt. zwaard Sch. 563 Zeer fraai
Taxatie: € 175,00

Kavel 427

Kavel 427
Lot (6) 1 Gulden 1854 en 1855, 25 Cents 1850, 10 Cents 1881, 1884 en 1885. Sch. 611, 614, 639, 659, 661 en 662 Zeer fraai en beter
Taxatie: € 300,00

Kavel 428

Kavel 428
½ Gulden 1858 mmt. zwaard Sch. 625 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 30,00

Kavel 429

Kavel 429
25 Cents 1890 mmt. hellebaard Sch. 639 Prachtig / FDC
Taxatie: € 250,00

Kavel 430

Kavel 430
10 Cents 1882 mmt. bijl Sch. 660 Zeer fraai
Taxatie: € 20,00