Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 265

Kavel 265
Rijksdaalder 1569. Delm. 774; CNM 2.42.20. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 266

Kavel 266
½ Rijksdaalder 1569. Delm. 775; CNM 2.42.22. Zeer fraai.
Taxatie: € 400,00

Kavel 267

Kavel 267
1/20 Philipsdaalder (15)94. GH 215-14. Circa fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 268

Kavel 268
Reaal z.j. GH 293-7a. Onregelmatig muntplaatje. Zeer fraai.
Taxatie: € 35,00

Kavel 269

Kavel 269
Oord 1610. GH 296-7. Schaars. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 270

Kavel 270
Patagon z.j. GH 311-7a. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 271

Kavel 271
¼ Patagon z.j. (1610-1618). GH 313-7a. Randbreukje, overigens zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 272

Kavel 272
Dukaton 1631. GH 327-9a; Delm. 278. Schaars. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 273

Kavel 273
Schelling 1637. GH 333-9. Gesnoeid. Circa fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 274

Kavel 274
Oord 1652. GH 336-9. Circa fraai.
Taxatie: € 10,00

Kavel 275

Kavel 275
Oord 1712, Antwerpen. de Mey 843; Vanhoudt J-4; KM -. Zeer fraai.
Taxatie: € 10,00

Kavel 276

Kavel 276
Kronendaalder 1759, Brussel. Dav. 1282; KM 21. Justeersporen keerzijde. Zeer fraai.
Taxatie: € 35,00

Kavel 277

Kavel 277
Schelling 1750, Brugge. Vanhoudt J-17; KM 4. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 278

Kavel 278
Dukaton 1749, Antwerpen. Dav. 1280; KM 8. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 279

Kavel 279
14 Oorden 1759, Brussel. KM 18. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 280

Kavel 280
Kronendaalder 1765, Brussel. Dav. 1282; KM 21. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 100,00