Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 944

Kavel 944
(1978) ’s-Hertogenbosch. Sportpenning. Drie sporters: speerwerper, hardloper en verspringer. / Plaatsnaam tussen duif en vis. Æ gegoten 71. Frans van der Burgt. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 945

Kavel 945
(1978) Haarlem. Gemeentelijke erepenning voor jubilerende ambtenaren. Groep mensen (staande receptie) binnen oude gebouwen. / Inscriptieruimte onder wapen van Haarlem. O.n.v.: J. BOVENKAMP 1943 – 1983. Æ gegoten 100. (Theo Mulder). Tikje rand kz. Prachtig.
Taxatie: € 35,00

Kavel 946

Kavel 946
1978 Helmond 800 jaar. Piedfort set bestaande uit: 1 Helmdaalder brons, 10 helmdaalder zilver en 100 helmdaalder goud. P. Wetselaar. Proof in cassette. Zeer geringe oplage!
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 947

Kavel 947
Lot (2)1985 Leeuwarden 700 jaar. Stadspoort & Oldenhovetoren. / Grens huidige gemeente met leeuw. Æ 40. Kreuk/Mev. 444. Henk van Bommel. Nrs. in rand. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 948

Kavel 948
1986 Haarlem, 400 jaar Waalse Kerk. Gezicht op de voor- en zijkant van de kerk. / Opengeslagen bijbel omgeven door kaarsenstandaards. Æ gegoten ovaal 106 x 79. (Borsen Buysman). Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 949

Kavel 949
(1988) Utrechtse Rashonden Vereniging (U.R.V.) 60 jaar. Naar rechts liggende hond. / Zittend meisje bij staande hond. Æ verguld 35. (Marianne Letterie). Prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 950

Kavel 950
1991 Vught/Den Bosch. Fusie psychiatrische ziekenhuizen Voorburg & Reinier van Arkel. Gezicht op Voorburg. / Gevelsteen Reinier van Arkel. Æ 60. Willem Slingerland. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 951

Kavel 951
1993 Tilburg, 150 jaar sociëteit Nieuwe Koninklijke Harmonie. Tekst rondom lier. / Koningskroon.Æ gegoten 76. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 952

Kavel 952
1994 Opheffing korps Rijkspolitie. Agent van de Rijkspolitie buigt voorover en helpt klein meisje. / Logo Rijkspolitie + tekst. Æ gegoten 98 x 97,5. M. Ravenswaay. Prachtig.N.B. Beeldhouwer Marcus Ravenswaaij (1925-2003) heeft niet veel penningen vervaardigd.
Taxatie: € 125,00

Kavel 953

Kavel 953
1995 30 Jaar Landelijke Kontaktgroep Verzetsgepensioneerden. Vrouw in manteljas een fiets vasthoudend (Hannie Schaft) / Op- en omschrift. Æ gegoten 115,9. Ruim 700 gram. Mooi groen patina. Gerard van der Leede. Prachtig.
Taxatie: € 45,00

Kavel 954

Kavel 954
(1997) Erepenning Federatie voor de Metaal- en Electrotechnische Industrie (FME) & Contactgroep Werkgevers in de Metaalnijverheid (CWM). Compositie van diverse staalconstructies. / Inscriptieruimte boven FME/CWM. Op naam van: WOLFKING BELAM, UDEN. Æ 75 + originele plexiglas standaard. Jan Snoeck. Prachtig.N.B. De voorzijde dateert reeds uit 1959.
Taxatie: € 25,00

Kavel 955

Kavel 955
1998 Eeuwfeest geboorte M.C. Escher. Repeterende vissen en vogels. / Opschrift.Æ 69,5. Henk van Bommel. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 20,00

Kavel 956

Kavel 956
z.j. Voetbalplaquette met drie voetballers en grote voetbal tussen palen.Zink/tin 15 x 12 cm., gemonteerd op donkerblauwe fluwelen staander. Medailleur: PV (?). Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 957

Kavel 957
Lot (2) 2002 Huwelijk Willem-Alexander & Máxima. Dubbelportret naar rechts. / Staand bruidspaar bij de Nieuwe Kerk en de beurs van Berlage te Amsterdam.AR 38. Beeldenaar 2008, pag. 261, nr. 284. (Eric Claus). Proof.
Taxatie: € 25,00

Kavel 958

Kavel 958
z.j. IJsselstein. Woonzorgcentrum Isselwaerde (mogelijk opening nieuwbouw in 2012). Aesculapis in open venster. Naamgeving in brede rand en logo (?). / Blanco. Æ gegoten 70 x 70. Met bijna een halve kilo een ‘zware jongen’. Prachtig.
Taxatie: € 45,00

Kavel 959

Kavel 959
1898 Inhuldiging Wilhelmina. Draagteken vervaardigd door J.M. van Kempen & Zonen te Voorschoten in opdracht van Mij. ‘De Brakke Grond’ te Amsterdam. Borstbeeld van Wilhelmina naar links in achtpuntige stralenster op een oranje rozet. In origineel (!) doosje. Steph./Zw. 216.Doosje + draagteken: prachtig.
Taxatie: € 20,00