Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 248

Kavel 248
Lot (3) 10 Gulden 1877, 1917 en 1926 Sch. 551, 748, 750 Prachtig
Taxatie: € 525,00

Kavel 249

Kavel 249
Lot (3) 10 Gld 1925, 1933; 5 Gld 1912 Sch. 749 var., 753, 754 Prachtig
Taxatie: € 400,00

Kavel 250

Kavel 250
10 Gulden 1932 mmt. zeepaardje Sch. 752 Prachtig
Taxatie: € 175,00

Kavel 251

Kavel 251
10 Gulden 1932 mmt. zeepaardje Sch. 752. In cassette + zilveren penning Prachtig
Taxatie: € 180,00

Kavel 252

Kavel 252
Taxatie: € 180,00

Kavel 253

Kavel 253
10 Gulden 1933 mmt. zeepaardje Sch. 753. In cassette + zilveren penning Prachtig
Taxatie: € 180,00

Kavel 254

Kavel 254
5 Gulden 1912 zonder mmt. Sch. 754 Zeer fraai
Taxatie: € 85,00

Kavel 255

Kavel 255
Taxatie: € 85,00

Kavel 256

Kavel 256
Dukaat 1908 mmt. hellebaard Sch. 762. Met gepolijste stempels geslagen Prachtig
Taxatie: € 750,00

Kavel 257

Kavel 257
Dukaat 1912 mmt. zeepaardje Sch. 766 Prachtig
Taxatie: € 600,00

Kavel 258

Kavel 258
Dukaat 1926 mmt. zeepaardje Sch. 777. Krasje keerzijde Prachtig
Taxatie: € 100,00

Kavel 259

Kavel 259
Dukaat 1927 mmt. zeepaardje Sch. 778 Prachtig
Taxatie: € 100,00

Kavel 260

Kavel 260
Lot (2) Dukaat 1927, 1928 Sch. 778, 779 Prachtig
Taxatie: € 200,00

Kavel 261

Kavel 261
Rijksdaalder 1898 mmt. hellebaard Sch. 782. P. PANDER Vrijwel zeer fraai
Taxatie: € 200,00

Kavel 262

Kavel 262
Rijksdaalder 1938 mmt. druiventros Sch. 790a. Grof haar Prachtig
Taxatie: € 100,00

Kavel 263

Kavel 263
1 Gulden 1892 mmt. hellebaard Sch. 795 Prachtig
Taxatie: € 40,00